Diskusia: Telekom: Predplatenky Easy Free skončia od októbra. Pri Easy Time príde koniec až neskôr

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
50 príspevkov
Anonymný používateľ
Misaak74
24.6.2016 13:23
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
dogzila
25.8.2015 20:36 | |
+0 -1
No mam free a tak som bol dnes patrat. orange ponuka za 14 e pausal kde su2 gb na mesiac a 100 min do vsetkych sieti alebo ostanem u t a budem si platit ten balik za 6 oči a mat 1gb + nejake minuty a tiez ma to bude stat asi tak 15e. doteraz som minul mesačne ne free tiež cca 15e
(rozumej nabil za 10 minul za 20 dni a zase nabil, proste som tten zbytok minul na net)......ale už z presvedčenia a vzdoru pojdem do pomaranča j ked budem mať 15 mes. viazanosť HOWG
Anonymný nick
20.8.2015 16:57 | |
+3 -0
Mam Easy Pecka nie je to az take zle,ale Easy Free a Time boli lepsie predplatenky.....ale hlavne slovo tu ma Telekom zial,pride mi to skor take ako keby nepriamo nutili ludi na jeden z programov Happy lenze nie kazdy chce a ma peniaze na pausal....a na toto by mal Telekom mysliet mali tu Pecku spravit tak ze 9centoc a plus nechat ten net za dobitie to bol ten naj benefit alebo mali zrusit len Fix a nechat Free a Time....zrusia nieco co sa predava niekedy nechapem logiku Telekomu
Anonymný nick
20.8.2015 00:25 | |
+6 -0
robim v Telekome...a toto nie je prvy a ani posledny podivny pocin, ktory menezment urobil.
ktovie...mozno maju nejaky dlhodoby plan...alebo strategiu...no nech sa na to pozeram ako chcem...tak pokial daju drahsie sluzby..logicky zakaznici odidu :-{
akla
18.8.2015 12:27 | |
+6 -1
Mala som ešte na začiatku roka aj Easy Time a Easy Free. prevolala som kredit a preniesla na sovu5 a FunFon. Čo sa týka Easy Pecky je to chyták na peniaze presne tak ako to manažéry Telekomu vymysleli. Do budúcnosti z momentálnej ponuky Telekomu či Peska alebo Paušál nechcem nič tak ako aj od O2. Jedine Tesco mobile ešte stojí o používaní. Momentálne je top Orange....Hal aj dáta a celkom aj cenovo 8-)
Anonymný používateľ
marakana
18.8.2015 11:46 | |
+8 -0
Nechápem Telekom v ich počínaní ale Easy ta prvá Easy Free a Easy Time mala dačo do seba ale Pecka je evidentne iba o špekuôlácii zo strany Telekomu ošklbávať ovečky.
akla
18.8.2015 12:22 | |
+5 -0
Telekom dosť robí krátke akcie a ovce uvádza do neistoty. Napríklad O2 na O2 Fér si na dlhodobom ponechaní služby vybudovalo dosť veľké stádo oviec aj keď aj O2 a hlavne O2 Fér sa poriadne pokazilo resp. oproti konkurencii napr. FunFonu či Tescomobilu ostalo predražené.
Anonymný používateľ
makak
17.8.2015 20:02 | |
+9 -0
Telekoma hnoj ....... vsetky EASY prenasam na Funfon a Tescomobile...... dovidenia
Anonymný používateľ
marakana
18.8.2015 11:44 | |
+7 -0
Neboj nebudeš sám. Tiež idem prenášať na FunFon a Tescomobile
Anonymný používateľ
Renee
17.8.2015 16:58 | |
+4 -0
Ja som dnes bol v Telekome sa opytat aj na predplatenku EASY Time a odpoved bola, ze aj tieto predplatenky sa premigruju od 1.oktobra na Pecku. Tu v clanku sa pise, ze TIME pojdu neskor tak asi maju milne informacie. Obidve pojdu od 1.oktobra. Kedze mi prave o dva tyzdne konci kredit aj platnost karty tak som zbehol vedla do konkurencie a poziadal som o prenos cisla. Budem teraz FUNFOONISTA. Vyskusam uvidim :)
Anonymný používateľ
joe petras
17.8.2015 15:29 | |
+13 -0
ked mi zrusia easy free odchadzam
Anonymný nick
17.8.2015 15:13 | |
+3 -0
telefon vyuzivam prakticky takmer vylucne na internet - mail, gtalk, pocasie, waze (max. 1GB mesacne) a sem tam par minut do mesiaca telefonujem. Net pouzivam kazdy den, staci mat zapnutu synchronizaciu mailu. Doteraz som mal internet zadarmo za dobijanie, takto som si nejaky kredit za urcite obdobie nasporil a potom som ho minul za 6€ na mesiac na 1GB net. Odteraz to bude za 15€. Trapne, ked si vezme clovek, co je to v dnesnej dobe 1GB, nic (na 4G len par sekund vyuzitia sluzby) a cena takmer 500 SK v starej mene. Najhorsie, ze nie je kam odist. Ceny za internet by sa mali casom znizovat a rychlost a objem dat zvysovat, bohuzial to nie je pravda ;(
Anonymný používateľ
bonyek
17.8.2015 16:06 | |
+1 -0
balik 1000MB za 5,99Eur sa da aktivovat aj na EASY pecke.! preco by to maio byt odteraz za 15Eur.?
Anonymný používateľ
bonyek
17.8.2015 16:29 | |
+0 -0
https://www.telekom.sk/volania/easy/balicky
Anonymný nick
18.8.2015 08:24 | |
+1 -1
balik 1GB pre easy pecka neplati!!! si precitaj text pod ponukou pre stare easy " Ponuka platí do 31.8.2015." cize od 1. okt je 1GB balik dead :-(
Anonymný používateľ
bonyek
18.8.2015 10:48 | |
+2 -1
oni tam majú uvedený nejaký datum vždy k všetkým balíčkom resp.aj službám, zvyčajne ten dátum ale k splatnosti posunú. sa pozri, pri ostatných balíčkoch platných pre pecku majú rovnakú platnosť ako pri tom 1GB balíčku, rovnako aj služba kreditka, podla toho by mali aj tie končiť.!? Takže s istotou by som zrušenie netvrdil, samozrejme ani pokračovanie. k tomu dátumu s tým mozu spraviť čo uznajú za vhodné, veď datum platnosti uviedli.! aj keď sa na to opýtaš, vždy povedia, že ten datum to je len tak :-) neberte v ohladu, termín sa vždy posúva, nemáme v pláne rušiť onen balíček/službu. garantovať to samozrejme ale nevedia.
Ps.
Ostáva nám jedine počkať do konca mesiaca, a uvidíme komu tentoraz dajú za pravdu. ;-)
Anonymný používateľ
bonyek
18.8.2015 11:08 | |
+2 -0
"balik 1GB pre easy pecka neplati!!!"
jak neplatí, celkom nerozumiem.? veď tam píšu, že;

"Balíčky pre všetky programy EASY"
Anonymný používateľ
halabala
18.8.2015 23:45 | |
+0 -0
1GB za 15€? V O2 máš 7GB za 20€. Ja nikam volať nemusím. Ale mám na to druhú kartu, ale tam 6€ kredit vystačil dlho...