Diskusia: Samsung má ďalší problém so správou RAM, tentoraz v najnovších Galaxy S6 Edge+ a Galaxy Note5

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
9 príspevkov
Anonymný používateľ
e.t.
25.8.2015 01:08 | |
+1 -0
ak by mal niekto záujem o samsung galaxy note 5 , môžem ho zohnať. V USA som do konca oktobra ...
Anonymný používateľ
Erikx
24.8.2015 22:29 | |
+7 -0
Samsung začal zobrazovať nechcené reklamy priamo v notifikačnej lište . Ak však na vás vyskočí reklama z notifikačnej lišty smartfónu ako Galaxy S6 a pod., za ktorý ste zaplatili poriadnu sumu, naštve vás to. Reklamy sa však objavili už aj u nás nielen v Nemecku. Užívateľom sa to však nepáči a razantne takéto otravovanie odmietajú. Konkurencia na trhu so smartfónmi je veľká a Samsung by mal robiť všetko pre to, aby si zákazníkov pri svojich relatívne drahých zariadeniach udržal a nevytváral prostredie, ktoré ich naopak od používania produktov odrádza. Nakoniec, na účtoch Samsungu svieti určite množstvo “zelených” čísel a nemyslíme si, že je výrobca odkázaný na zisk z takto agresívnej reklamy. :-o
Anonymný používateľ
Erikx
24.8.2015 22:30 | |
+5 -0
http://***.zoznam.sk/2015/08/samsung-reklamy-notifilacia-push/
Anonymný používateľ
Dodo
24.8.2015 18:14 | |
+13 -0
Samsung Galaxy S6 Edge+ ma pre velky display ohromnú spotrebu. Treba ju nabíjať min. 3 krát denne. Vydrží asi 2.5 hod. živého streamovania videa priamo z telefónu na YouTube bez dobitia. Ďalšia chyba je problem s multitaskingom. Fuj Model so 64 GB stojí 900 EURO. Model Galaxy Note5 sa u nás predávať nebude len v USA. Takéto chyby si drahý telefon nemôže dovoliť. ]:-> ]:-> ]:-> ]:->
Anonymný nick
24.8.2015 17:48 | |
+0 -2
Príčina je TouchWiz :-D
Anonymný používateľ
ddtice
24.8.2015 16:13 | |
+0 -1
Ja vidím na Samsungu vlnenie displeja .
matus699
24.8.2015 14:19 | |
+4 -12
aj ked ho nemam ale podla mna to je plus a urcite nie minus...
naco mat pootvaranych neviem kolko aplikacii aby to zralo baterku radsej nech to vypne a su vypnute nepoviem 2-3 ale on tam ukazal tych apiek vela na to aby boli vsetky v ramke a vsetky otvorene.. podla mna dobry krok.. nepoviem ze ked sa zabudnem alebo potrebujem zavolat tak si ju zrusim a vytocim dovolam zapem a nech nabehne hned ale on na videu tam pustil vela aplikacii a necudujem sa ze tie prve sa zatvorili... a nech mi tu niekto vysvetli naco mat otvrenych dajme tomu 20 aplikacii nehovoriac o systemovych procesoch... kto to ako vyuziva? lebo ja vidim prave v tom ze ich je zbytocne vela pootvaranych to minus ale urcite nie v tom ze ich system zatvori...
andrejco
24.8.2015 14:30 | |
+14 -4
Plus, že ukončuje appky zbytočne skoro? To je čo za blbosť. RAM je na to, aby bola využitá a nie na okrasu ;) Potom ti tam stačí 512MB RAM, či? :D Nehovoriac o tom, že zariadenie je vďaka tomu zasekané a spotreba väčšia. Proste Made in Samsung - Samsung robí hanbu OS Android. Potom to vyzerá, že je OS zlý, ale skutočnosť je taká, že proste Samsung nedokáže vyrobiť odladené zariadenie. Hravo ho schovajú do vrecka kadejaké neznáme značky.
matus699
24.8.2015 14:38 | |
+5 -8
ako skoro? hento na videu je skoro?
skus si teda pustit nejaku hru ci ti bude 512stacit...
praveze zasekane je vtedy ked je toho vela otvoreneho...
a spotreba vacsia ked sa znova apka nacitava ok na tu pol sekundu sekundu vytazi procesor na max co je pravda ale ked ju mas v ramke tie procesy su tam nejake a teda aj tie vyzieraju prave ten procak ktory je pohanany baterkou cize v ktorom pripade zozere viac je velmi tazke vypocitat a rozdiel nebdue velky.
ale ako vidim zato ze niekto ma 3gb ram musi ju stale vyuzivat na max..
matus699
25.8.2015 18:57 | |
+0 -1
tak minusiek som dostal az az ale ako vidim ziadna odpoved okrem andrejca :D
a ano urcite je lepsie ked stale bezia apliakcie ktore clovek nepouziva v systeme vytazuju cpu tym padom zeru baterku ano urcite je vtedy mensia spotreba... urcite je system zabrzdenejsi ked pracuje z 2-3 aplikaciami ako ked tam je nabuchanych 20+... a je uplne jedno ci to je samsung htc sony alebo moj ***.. ja riesim funkciu nie znacku... premna to je stale skor vyhoda a setrenie ako nevyhoda... ale vidim ze vacsine sa to nepacia rpeto chcu mat plnu ramku plnui rit otvorenych procesov a potom sa stazuju ked zariadenie laguje a navine je vzdy znacka a nie ten co to pouziva haha :D ale ok moj nazor je taky aky je ja vam vas neber aj ked snim absolutne nesuhlasim... co uz