Diskusia: Orange: Pevný internet zadarmo. Pre skupiny zákazníkov

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
24 príspevkov
Anonymný používateľ
Milanko
31.8.2015 12:42 | |
+0 -0
Dobrý deň,
kto poradí internet do netbooku na víkendy – bez faktúr – koľko zapálim toľko presurfujem ? ĎAKUJEM.
Anonymný používateľ
Chrocht
28.8.2015 11:51 | |
+2 -0
Ja chcem zadarmo hrušky, slivky, cigarety a pre celú moju skupinu.
Anonymný používateľ
bonyek
27.8.2015 18:22 | |
+4 -0
"Ďalších zhruba 21-tisíc skupín sa nachádza tesne pod hranicou mesačného poplatku 50 eur,“ spresňuje šéfka komerčného úseku Orangeu Zuzana Nemečková"

a tymto tu by ich chcela dostat nad tu hranicu. :)
Ps.
redakcia, vam uz naozaj troska preskakuje. vcera som napisal;

"Nárok na zvýhodnenie má každá skupina v rámci služby Navzájom zadarmo, ktorej spoločná fakturácia je aspoň na úrovni 50 eur" a tu som radsej presiel do diskusii.!

mate nejake rozumne vysvetlenie dovodu zmazania toho prispevku.???

tak dnes som si precital cely clanok aj s doplnenymi informaciami, bol to zbytocne premrhany cas...
Anonymný používateľ
Jozef
27.8.2015 14:12 | |
+0 -0
Vidim ze to mate niektory premyslene ,preto prosim o radu
Aktualne mam 1 cislo 50 min 250MB neobmedzene sms za 8,5€ 2 cislo rovnaky pausal a 3 cislo Neobmedzene hovory do vsetkych sieti 100sms a 500 MB internet za 22€ vsetky cisla bez MT . konci mi viazanost preto rozmyslam je nieco vyhodnejsie pri zachovani jednotlivych parametrov v pausaly +-.? Dik za odpoved
Anonymný používateľ
norman
27.8.2015 10:07 | |
+4 -1
na tieto notoricky zname triky uz snad nikto nenaleti..
alebo predsa ...?
Anonymný používateľ
dedoMARZZ
27.8.2015 09:34 | |
+7 -0
Typicka akcia od Orange-u. Dame Ti zlavu, ak splnis A a zaroven neporusis B, ale sucasne nesmies klesnut pod B aby si neovplyvnil C.. Uzasne. Uz len cakam kedy zacnu davat logaritmicke rovnice :-) Zachvilku si budeme chodit do Orangeu precvicovat testy z matematiky, ak uspejeme, dostaneme pausal = " zlavneny " !!!
vk04
27.8.2015 09:38 | |
+1 -0
A preto to zakaznik vacsinou vzda s rozmyslanim a plati ako oslik 10-ky EUR mesacne za mobil. Ak by si na to nachvilu sadol s niekym, kto ma prehlad, (teda nie s predajcom mobilneho operatora v jeho predajni), tak sa casto krat vtesna do 1/3 toho, co platil predtym. Lenze ludia su pohodlni a s tym (nielen) Orange pocita.
vk04
27.8.2015 09:34 | |
+5 -1
Kvôli 1 EURu zľavy za pevný internet si zákazníci dajú koleno vŕtať. Ale že platia desiatky EUR mesačne za mobil, ich väčšinou netrápi. Paradoxne sú to často nízkopríjmoví ľudia, ktorí platia mobilnému operátorovi 30-60 EUR mesačne. Ale optiku by chceli za 3€.
Anonymný používateľ
Spacer
26.8.2015 23:34 | |
+6 -1
Dať nejakú normálnu ponuku, aby bol zákazník proste spokojný to nie!!!
Koľko musí mať produktový manažér vysokých škôl marketingu, aby neustále vymýšľal pokiaľ možno čo najkoplikovanejšie ponuky?
Anonymný používateľ
Peto
27.8.2015 03:29 | |
+6 -1
bolo tu plno negatívnych komentárov a všetky redakcia vymazala
Anonymný používateľ
clovek
27.8.2015 08:49 | |
+1 -3
a v com je tato ponuka pre teba komplikovana ?
Corrado
26.8.2015 20:34 | |
+4 -8
HAHA !!! V Telekome mám internet "L"kový 5/20/40 mb/s (podľa technológie ADSL/VDSL/Optika), k tomu Magio televíziu (92 kanálov), nahrávací magio box na 120 hodín nahrávania - 27,- €. K tomu mi dajú Magentu One (paušál - neobmedzené volania do všetkých sietí, neobmedzené SMS/MMS do všetkých sietí, 500 MB internetu v mobile a 1000 minút každý mesiac pre volanie do EÚ - je jedno, či na pevné linky, alebo mobily. A 1000 minút prijatých v EÚ). Tento paušál stojí 19,90 €. Takže proti orange mám úplne neobmedzený paušál, 2,5 až 20x rýchlejší net (podľa technológie), k tomu najlepšiu televíziu na Slovensku (slová generálneho riaditeľa Orange - Lančariča) - za 47,- € aj s DPH! Nemám čo riešiť :)
Anonymný používateľ
Fidzi
27.8.2015 15:36 | |
+2 -1
Gratulujem! Platíš 47€ za predražené triple play.
BTW tu sa baví o ponuke Orange, kde môže byť zahrnutých až 5 paušálov vrámci skupiny, kde si medzi sebou navzájom voláte zadarmo a tvorca skupiny dostane DSL internet zadarmo. To je celé. Nie je potrebné platiť nič naviac.
Corrado
27.8.2015 22:17 | |
+0 -4
Musíš sa naučiť čítať chlapče ! za 47,- € mám triple play PLUS NEOBMEDZENY PAUSAL !!! V orange musis mat fakturu aspon 50 !!! EUR, aby ti dali trapny 2megabitovy internet zadarmo !!! ja mam o 3 eura menej rýchlosť pri optike 40 mb/s !! Najpr citaj, rozmyslaj a potom pis. Nebudes za idiota.
Anonymný používateľ
Jazz
28.8.2015 13:34 | |
+1 -1
Corado nepoznas podmienky a hejtujes, nemusis mat 50 Eur pausal, nemusis mat trapny 2 Mb internet, staci ak mate 50 eur piati dohromady, a zlavu 7 eur ziskas na akykolvek iny, aj opticky internet. peace.
Anonymný používateľ
zadarmistan papuch
26.8.2015 20:03 | |
+5 -1
namiesto blbých rečí predajcov si prosím pozrite čo to má za parametre kua. šak to patrí do 90 rokov minulého století. max down 2 mbit a max up 0,5 mbit. negarantovaná osekaná rýchlosť dnes už max. nevhodná pre pc. ale hl&vne že tu budú trollovia spievať ako to využijú pre babku.