Diskusia: Takto vraj vyzerajú nové Lumie od Microsoftu

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
11 príspevkov
Anonymný používateľ
Modror
27.8.2015 22:36 | |
+2 -1
A budú už konečne vedieť nabíjať dotykom cez podložku ? Alebo túto technologiu od nokie nekúpili ?
Anonymný používateľ
Krakono%u0161
28.9.2015 11:11 | |
+0 -0
to si už lenivý aj strčiť kábel do fonu???
Anonymný používateľ
Silvo
27.8.2015 12:17 | |
+0 -1
Tieto akoze leaky su pravdive.. Dokonca aj na Slovensku sa tieto zariadenia testuju minimalne 4-5 mesiacov...
Tyto sasovia spolupracuju s vyrobcom a testuju tak reakcie verejnosti na produkty.
Anonymný používateľ
Kiki
27.8.2015 08:39 | |
+16 -6
dizajn ala low-end , softwerove tlacitka ? preco ? tlacitko odblokovania okolo tlacidiel hlasitosti ? preco ? pytam sa preco , mam Lumiu 830 , cakal som od MS krasny kovovy telefon , ale zatial nemenim svoju Nokiu

Lumia 940/950 nema v zaklade bezdrotove nabijanie ? clovek si zvykne luxus a do top modelu nepridaju funkciu, super, android nechcem ani ios , ale od telefonu cakam uz len luxusny vzhlad , kedze funkciu su ajtak dookola tie iste,

jedine co vitam je usb-c ,
Anonymný nick
27.8.2015 08:59 | |
+7 -11
Nokie-Lumie boli skutočne dobré, pekné a aj kvalitné. Novinky od Microsoftu sú len obyčajné treťotriedne rorvŕzgané plasťákové šmejdy.
Anonymný používateľ
peter pan
27.8.2015 09:45 | |
+11 -2
preco nemas aj ty konto na twitteri? vies aky by si bol popularny?

nejaky trapko Evan Blass da na twitter trapnu fotku a ty pritom uz mas pomali recenziu, viez ze to bude rozvrzgany smejd... pecka.

ja preferujem plastove telefony, este ked sa da vymenit kryt, dokonale... kovovy telefon ti padne na zem a hned je odrety, preliaceny a ak ti nahodou padne na beton, tak v nom mas navzdy vtlacene kusky betonu...
plastovy kryt dam dole, za 10 eur kupim novy a telefon je ako novy...
Anonymný používateľ
olaf
27.8.2015 09:56 | |
+8 -2
softwarve tlacitka? podla mna su vyhodnejsie.
mal som aj senzorove (lumia 800, lumia 610) a aj softwarove (lumia 640, lumia 730)
a ak by som si mal vybrat tak si vyberam softwarove.
preco ? :
- senzorove sa daju schovat (nechene stlacenie, pri detoch dost dobre, aby nevyskocili omylom z hry, filmu, pri prezerani webu)
- 2 klik medzi softwarove tlacitka vypne telefon (ak sa nastavi taka funkcia nastavi - lumia 640 - ma novsiu verziu OS)
- na lumia 730 pas s tlacitkami splyva s ciernymi okrajami telefonu. takze nie je viditelne ze su to sw tlacitka
- moznost menit farbu listy, ak to niekto chce

a nasiel som jednu nevyhodu. niektore starsie aplikacie nepocitaju s tym ze je lista so sw tlacitkami a mozu byt niektore prvky aplikacie za listou schovane, ale to sa casom upravi

a co sa tyka noviniek od microsoftu? skusal som lumia 435 a lumia 640. vydarene telefony za vybornu cenu. ziadne tretotriedne smejdy.

prvdu povediac ja si vyberam polykarbonatove telo aby sa pri pade na beton, nic telefonu nestalo. lumia 800 padla minimalne 5 krat, otlcene len rohy. bolo pekne vidno ako sa polykarbonat stlacil, okolo displeja take jemne zvlennie plastu, ale fungoval aj nadalej. lumia 730 uz bola 2 krat na betonovej zamkovej dlazbe a pohoda.
Anonymný používateľ
peter pan
27.8.2015 10:17 | |
+3 -2
so soft tlacitkami celkom suhlasim. keby si mam vybrat medzi fyzickymi a softwarovymi, tak beriem radsej fyzicke, ale medzi softwarovymi a senzorovymi, radsej tie senzorove..

ved je to skoro to iste, akurat tie senzorove neschovas, vzdy tam budu, vzdy ich mozes omylom zmackut a vzdy budu brat kusok z displeja.
predtym co som mal android so soft tlacitkami, tak tie si robili co chceli, niekedy sa zobrazili, niekedy nie, zalezalo od aplikacie. vo WP mozem kedykolvek tie tlacitka schovat alebo zobrazit supnutim prstu.
Anonymný používateľ
Silent
27.8.2015 12:07 | |
+3 -3
@Kiki Chceš kvalitu a dizajn? Kúp si BlackBerry kým ešte majú vlastný OS... a ktovie možno aj potom, ale to by si musel dať od 200-600€ za mobil. Čo asi máš, keďže iOS len "nechceš".
Anonymný používateľ
xxxxxl
27.8.2015 12:35 | |
+2 -1
Soft tlacitka su mozno nezvyk, ale lahsie sa robi upgrade (u Androidu napriklad sa ich vyznam aj pocet menil). Okrem toho ak ma byt jednota medzi pocitacmi a mobilmi, tak tie tlacitkla na displeji su univerzalnejsie.
djkiki
27.8.2015 20:06 | |
+3 -2
@Silent - praveze WP mi maximalne vyhovuje , blackberry ma sice pekne telefony ale ich os mi pripomina android, ios by som bral len vtom pripade ak by iphone 6 mal bezdrotove nabijanie, aspon 5" displej a ine drobnosti ktore mi chybaju a ktore som si uz zvykol na svojej Lumii 830,