Diskusia: Test LG Wine Smart: Véčkový smartfón s Androidom

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
24 príspevkov
Anonymný používateľ
Adriana
26.1.2016 21:32 | |
+0 -0
Dnes som dostala telefon lg h410. Vedel mi niekto poradit ako sa da vypnut predvidanie textu
jurotel4
25.12.2015 15:53 | |
+0 -0
Mám tento telefón zhruba 1 týždeň. Môj dojem je asi taký že je praktický. Kamarátke spadol pred pár dňami na zem - aj ona má taký istý model. Vypadla baterka s krytom. Dala kryt aj baterku naspäť a telefón šlape ďalej. Chcel by som vidieť nejaký iný dotykový mobil na ktorom nepukne displej a ani na puzdre neostane škrabanec. Toto véčko má odolnú povrchovú úpravu a nepoškriabe sa to tak ľahko na stole. Pre ženy odporúčam jednoznačne bordovú farbu krytu.
Čo sa mi nepáči je to že všetky aplikácie treba sťahovať cez google play inak vám padne záruka naň. (Teda tak to aspoň písal výrobca v návode.) A toto ma fakt hnevá.
Ten mobil vyzerá nevinne ale má v sebe veľa vecí pri ktorých len otváram oči.
Fotky naozaj nestoja za nič a aj videá, ale kvôli tomu som ho nekupoval.
Anonymný používateľ
info
23.9.2015 13:32 | |
+0 -0
Má niekto skúsenosť s týmto MT, že pri prichádzajúcej sms počuť len pípnutie a zasvieti zelena dióda. Nech akokoľvek nastavím tón sms - dlhšie zvonenie, tak mi iba "pípne" správa. V MT je voľba nastaviť rôzne tóny pri prichádz. sms, napriek tomu oznámi prichádz. sms iba "pípnutím".
Anonymný používateľ
Palo
11.9.2015 10:22 | |
+10 -0
Konecne mobil aky som davno chcel.Som starsi pan a tato koncepcia mi plne vyhovuje.Akurat som si ho objednal na akciu cez Orange.Parametre ma okrem vybornej vydrzi na baterku prilis nezaujimaju,pre mna je hlavne,ze otvorenim mobilu prijmem hovor a zatvorenim ho ukoncim.SMS tiez radsej pisem na riadnej klavesnici a tento mobil to umoznuje.Ze ma mizeny fotak,to ma nemrzi.Za mna ma LG jednotku.
Anonymný používateľ
Henky
6.9.2015 08:59 | |
+4 -2
Pozrite sa ns LG G350. Veckovy "hlupy" telefon s WIFI.
Anonymný používateľ
Luvila
5.9.2015 15:28 | |
+4 -1
ty si sem co prisiel komplexovat chalanko ?ten tvoj prispevok nema ani hlavu ani patu
Anonymný nick
5.9.2015 10:09 | |
+2 -0
Zaujimavy telefon, konecne po dlhej dobe mobil s tlacidlami a wifi. No fakt je pridrahy. Viete mi poradit klasicky mobil s tlacidlami, velkym displayom a wifi? Telefon je urceny pre muza s hrubsimy prstami, takze tlacidla nesmu byt nahusto.
Anonymný používateľ
niven
4.9.2015 18:35 | |
+4 -1
Zdravim.Škoda,mohol to byť celkom super mobil,aj som uvažoval o kúpe ale LG to pekne zmrvil.Za tu cenu to kúpi asi len ten pre koho peniaze nič neznamenajú ale ide mu iba o image.
Anonymný používateľ
ja%u013E%u01
3.9.2015 21:32 | |
+0 -4
co furt places jak
Anonymný používateľ
ja%u013E%u01
3.9.2015 21:32 | |
+0 -3
sranda
Anonymný nick
3.9.2015 12:04 | |
+0 -5
to co ma byt za mobil
Anonymný používateľ
lolo
13.9.2015 12:06 | |
+3 -0
asi nebude pre teba. ty si kup na volanie maly televizor aby vsetci videli aky si cool a ze na to mas