Diskusia: Zákazníkom O2 samovoľne odchádzali SMS do zahraničia. Neúčtuje ich

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
82 príspevkov
Anonymný používateľ
a........
27.4.2016 22:55 | |
+0 -0
Tiež mám problém, že mi odchádzajú sms do zahraničia ale v Telekome. Riešim to už dlhšiu dobu s nimi. Vždy pravidelne už asi 5 mesiac mi odchádzajú cca 3 sms. Nemám ich nikde v odoslaných správach a viem o nich len kv. tomu, že mi vždy príde informácia že zlyhanie odoslania správy... Nie je to veľká suma ale tento problém ma riadne vytáča. Pritom internet v mobile využívam extremne malo, žiadne aplikácie neinštalujem... a je to aj starší mobil. Vyjadrenie z Telekomu bolo, že si mam nastaviť pôvodné nastavenia, prip. odstrániť nové aplikácie... a aby som nebola na nich až taká zlá, vrátia mi neviem koľko centov za 3 mesiace (od datumu kedy som podala prvú sťažnosť). Ale čo mi to pomôže? Problém sa mi tým nevyrieši :( Nejaká rada?
Anonymný používateľ
Co s tym
3.9.2015 17:28 | |
+2 -1
Mne sa stala taka vec,ze v alarme mame,teda mali sme,sim kartu O2 na pausal. Vsetko fungovalo tak ako malo,pokym neprisla faktura. Vyse 2500€. Alarm si sam sebe posielal sms-ky kazdu minutu. Samozrejme O2 sa vyhovara na toho,kto nam alarm zapajal a naopak. Podla toho,co tu pisete z vlastnych skusenosti,asi naozaj je na chybe O2. Alebo nemate niekto skusenost?
Anonymný používateľ
LazyWatchDog
3.9.2015 09:20 | |
+1 -2
A mne tiež žiadna sms neodišla, lebo mi O2 píše Platnosť vášho kreditu vypršala 26.8.2015 dobite si kredit. Jedine že by tie sms posielali zadarmo alebo mi odblokovali kredit. Zo škrabacou kartou čo mám v peňaženke ešte pár dní asi počkám.
Anonymný používateľ
Adobe100
3.9.2015 09:43 | |
+1 -0
To môžeš čakať aj do skončenia platnosti karty. Prepadnutý kredit ti vrátia až, keď nabiješ kartu. :)
Anonymný používateľ
Adobe100
3.9.2015 09:50 | |
+2 -0
Keby si mal českú SIM O2, tak tam už prepadnutý kredit nevrátia. Možno to skúšali aplikovať aj tu a v testoch to zožralo SMS. Podobne ako, keď v lete mali údajne chybu s dobíjaním za 6€ a išlo, iba za 8€. Potom dobíjanie za 6€ spustili a o 2 týždne už bolo dobíjanie za 6€ zrušené a už je, iba od 8€.
Anonymný používateľ
LazyWatchDog
3.9.2015 10:57 | |
+3 -0
Ak ešte zvýšia hodnotu kreditu alebo jeho trvanlivosť rozmýšľam že mobil zruším úplne. Cez wifi sa z domu dovolám rodine a vonku v meste sa tiež dá vždy nájsť free wifi na textové správy. Záchranárom sa dá dovolať bez kreditu. V eshopoch môžem uviesť fake číslo lebo aj tak chodím po tovar osobne na pobočky.
Anonymný používateľ
Adobe100
3.9.2015 08:52 | |
+0 -1
Mne z O2 žiadna SMS neodišla a to karta bola v Lummi s WP, v obyčajnej Nokii a teraz je v Xperii s Androidom. :) Ani z karty Tesco Mobile nič neodišlo, lebo kredit je na rovnakej hodnote. V Tesco Mobile sa to ani inak nedá zistiť - nemajú klientskú zónu ani aplikáciu. Je to tiež sieť O2. :)
Anonymný používateľ
Fero
3.9.2015 07:22 | |
+14 -1
O2 si chybu v ich systemoch neprizna, ale opravili ju. Ako mozu opravit nieco, co je vraj v telefone zakaznikov? Ciste klamstvo z ich strany. Jednoznacne ide o chybu v O2 alebo u niektoreho z jeho partnerov, s ktorym ma prepojene systemy. To, ze Orange a Telekom nema rovnaky problem, hoci ich zakaznici vyuzivaju asi rovnake typy telefonov, len potvrdzuje, ze problem je v O2. A este sa tvaria velkoryso, ze tie sms nebudu uctovat. SMEJDI A KLAMARI SU TO. Nevedia ani priznat chybu, ako ma teraz clovek verit ich uctovaniu?
Anonymný používateľ
Jaro
3.9.2015 06:36 | |
+6 -2
Žeby sa o2 školilo u skylinku?
Anonymný používateľ
Agon
3.9.2015 00:27 | |
+4 -1
Takže chlapíkovy čo mal nainštalovaný ESET v mobile odoslalo okolo 250 správ. Takže komu odoslalo správy sa neodporúča dočasne prihlasovanie do banky ani používanie bankových aplikácii.
Anonymný používateľ
Agon
3.9.2015 00:42 | |
+4 -2
napr.: https://db.tt/yRlx9yHl
.......+44 je UK lenže O2 teraz nema smsky v EU ako smsky doma? Nechápem...
Anonymný používateľ
karolkooo
3.9.2015 01:33 | |
+0 -6
Nie su nahodou SMS posielane z O2 prave SMS, ktore suvisia so spehovanim? Uz si nespominam, kde som to presne cital, ale je to bezne a tieto SMS operatori bezne schovavaju (nevidite ich vo vypisoch) ...
Anonymný používateľ
Michal S.
2.9.2015 19:14 | |
+8 -4
o2 ma problem s sms uz roky, to bol aj jeden z dovodov preco som od nich odisiel. Konkretne neboli vtedy ked som este o2 bol zakaznik mi nikdy dorucene sms z rakuska, usa, kanady. a problem bol aj s odosielanim sms do kanady, syrie a izraela smsky nikdy neprisli. To bolo sice uz pred dvomi rokmi. ale ako vidno s sms ma o2 problem stale.
Anonymný používateľ
instalater
2.9.2015 19:07 | |
+3 -6
Je to lahke implementovat, necudujem sa.. Je to ako vlastnit telefon s androidom.. Vedia aj to, kedy ste na zachode..
Anonymný používateľ
Jaro
3.9.2015 06:33 | |
+6 -2
Mám 5 ročnú vysývačku ktrorej sa o internete ani nesníva, a ževraj mám v nej vírus. Asi na ňu niekto kýchol. Bay , bay O2.
Anonymný používateľ
cudzinec
2.9.2015 19:05 | |
+9 -6
To ste naivní, že to potvrdia oficiálne operátori. Veď 90% ľudí sa príde určite sťažovať na výšku faktúry, ihneď romovia. Viem od kamaráta ,že to konzultovali s právnikmi, ktorí im kázali zatiaľ popierať. Som si istý ,že mali chybu. Mám zo Slovenska zlé skúsenosti, že slečny pri priehradke boli znechutené vybaviť niečo, že tam majú zákazníka bolo pre nich otrava. No otrasná skúsenosť pár krát. To sa v zahraničí stať nemôže tam vás privítajú vždy s úsmevom.