Diskusia: Reakcie na silu dotyku na smartfóne? Toto je technológia budúcnosti!

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
26 príspevkov
Anonymný používateľ
hmmm
10.9.2015 09:56 | |
+1 -0
som klikol na clanok a nejake 3min som bol v tom, ze je to prave predstaveny iphone :D az potom pozeram, ze huawei dal von par dni pred applom :) sranda ze obaja ponukaju to iste a je tam strasne vela podobnych crt :)
Anonymný používateľ
rebelius
6.9.2015 08:14 | |
+10 -1
tomas: ako píše aj Cra***oo, dobrá fotka nie je o megapixeloch, ale o objektíve a umení fotografa. Do 8mm tela smartfónu fyzicky nie je možné vtesnať kvalitný objektív. Foťák mobilu je iba vylepšená "camera obscura". Mne tu ani nešlo o hodnotenie foťákov v mobile, ale o to, ako ti ten prístroj kradne čas a život. Len naznačím: celý deň byť nalepený na mobile, nehýbať sa, aby som mal dobrý signál? Byť blízko zásuvky, lebo ho zase treba nabíjať? Byť na práškoch, lebo som ho zabudol doma? Keď mi každých 5 minút nepríde správa, či reakcia na FB od niektorého z 1500 akože "priateľov", vyhľadať psychológa? Mať boľavý krk a vybočený palec z neustáleho ovládania fónu? Nebyť schopný sa porozprávať s ozajstnými priateľmi, lebo už mám zdeformovaný jazyk a potlačenú slovnú zásobu tými skratkami z mobilnej komunikácie? A ešte za to zaplatiť stovky EUR? Pochopil si ma?
Anonymný používateľ
PsychoVrah
5.9.2015 12:33 | |
+8 -3
Takto, naozaj kvalitná značka telefónov nepotrebuje žiadny reklamy ako mal Samsung na S6 v TV každú chvíľu. Preto by som si henten kórejský hnoj nekúpil ani za euro. Pozrite sa na naozaj kvalitku Blackberry Passport. To je pán telefón a predáva sa aj bez reklamy, lebo kto sa trocha vyzná, ten vie, čo je skutočná kvalita.
Anonymný nick
5.9.2015 08:31 | |
+2 -4
Huawei je naj znacka
Anonymný používateľ
rebelius
5.9.2015 08:10 | |
+12 -2
Smartfóny sa čoskoro ľuďom prejedia. Ich krátka výdrž, nespoľahlivosť a špehovacie funkcie odradia všetkých normálnych ľudí. Obrovská rozlišovacia schopnosť, "neskutočný" foťák a stovky nepoužívaných funkcií sú stratou času. A nakoniec, majiteľovi smartfónu život v kritickej chvíli aj tak zachráni nejaká 10 ročná Nokia s klávesnicou :-)
Anonymný používateľ
tomas
5.9.2015 22:23 | |
+0 -7
chces povedat ze ze smartfony nerobia dobre fotky? ved robia uz lepsie fotky ako digitalny 8mpx fotak. je to ako keby si mal pri sebe prenosny pocitac a ty chces povedat potom ze pocitace su blbost?
Crashitoo
6.9.2015 03:57 | |
+8 -0
foťáky vo smartfónoch su len umelým navyšovaním ceny, v skutočnosti nikdy nebudú ako plnohodnotný foťák, hoci digitálny kompakt... tu proste nejde len o to kolko to má mpix, tie ti akurat zaberaju pamäť.. do tela menšieho ako 1cm sa proste poriadný foťák zmestiť nemôže, hlavne pokial tam je ešte plno iných pre telefon dôležitejších komponentov. A nikto nehovoril,že počítače sú blbosť.
Anonymný používateľ
fiskuu
4.9.2015 18:47 | |
+3 -5
Niektorí sú tu typickí prototyp Iovce:D Radšej sa obesia doma na radiátore, aby si priznali, že ich telefón nie je až taký skvelý, ako ho propagujú reklamy. No dobre, keď mnohí ľudia nato majú, nech si ho kúpia a používajú ho.To ja nikomu nebránim. Každému vyhovuje niečo iné (mne napríklad vyhovuje Windows Phone) ale aj tak majte trochu pokory Ivoce, lebo vám ten telefón jedného dňa vybuchne vo vačku!!!
Anonymný používateľ
A7le
4.9.2015 17:37 | |
+5 -3
To si dnes ešte stále niekto myslí, že všetkými vychytávkami je firma Apple?
Juraj818
4.9.2015 14:47 | |
+13 -3
Ohnutie, 4K, viacjadrove modely s vykonom par hodin? komu? Facebukarom? nech si s tym trhnu, tlacidlova odolna Nokia s vydrzou na tyzden je skutocny telefon, toto nech si nechaju dementov co su ochotny vysolit 1000€ za takuto sprostost.
Anonymný používateľ
DŽONY 5
19.3.2018 17:20 | |
+9 -3
Ethos_Evoss iBARAN ako Ty sa nezaprie!!!
Anonymný nick
19.3.2018 17:20 | |
+3 -7
ti sibe stoju 645 euro ! to zn £476 de si nabra £730 libier ty pako?
Anonymný používateľ
Milo
4.9.2015 12:23 | |
+1 -6
"Lenže nediktuje, toto odkopírovali od Applu :D. Prečítaj si článok lepšie."
Preco si niekto mysli, ze jedine Apple?
Anonymný používateľ
falcomass
4.9.2015 09:17 | |
+5 -2
Tak to nieee, stlačíš tlačidlo a ono sa nestlačí lebo si ho nestlačil dosť silno. Veď preto ľudia hádžu lacné tablety do smetí, že nereagujú na každý dotyk. Ja predsa nebudem premýšľať nad tým ktoré tlačidlo ako stlačiť, načo si komplikovať život ?