Diskusia: Ako deaktivovať reklamné SMS od Orangeu

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
4 príspevky
Anonymný používateľ
nobody
7.9.2015 15:40 | |
+0 -0
ale ved existuje priamo v telefone tzv. cierna listina... Som proti takymto praktikam, ale kolko takych sms clovek dostane? 1 za mesiac? Staci dat na ciernu listinu a je to v klidku
Dreamer8
8.9.2015 14:42 | |
+0 -0
Mam 2 mobilne cisla a len reklamy od JOJky ktorej som nikdy neposlal ziadnu SMS mi pridu za den aj 4, navyse postupne, jedna rano, potom dalsia a dalsie dve poobede, ked ich zrusim, pridu dalsie 4 a potom znova a znova. To nepocitam tie priamo od pomaranca. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zrusit v mobile sa to da, ALE, druhe cislo mam na hlupom mobile kde to nejde a aj na mudrom to treba vsetko nastavovat odznova, ked clovek meni mobil.
Dreamer8
7.9.2015 01:20 | |
+0 -0
BTW ak si SMS zrusite a SMS od rovnakej sluzby, s rovnakeho cisla stale prichadzaju, nemazte si SMS ani emaily kde ste ziadali o zrusenie a zaslite so staznostou kopie, ak poznate o aku spolocnost ide mozete aj na SOI, je tam formular a tiez tu: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb
Továrenská 7, P.O.Box 40, 828 55 Bratislava 24
e-mail: inspection @ teleoff.gov.sk (adresa bez medzier)
Dreamer8
7.9.2015 01:17 | |
+2 -0
OK, ale co ak ich nezrusia? Ja som si podobne zrusil reklame SMS od spolocnosti ktora posiela SMS so sutazou JOJ, viackrat, no stale mi ich posielaju, uz som ich udal na prislusne urady, bolo nutne prilozit kopie emailov ako dokaz ze som ich ziadal o zrusenie, dokonca odpisali ze zrusia, ze zrusili uz, ale stale chodili. Problem je, ze ak zrusim SMS u operatora telefonicky alebo na pobocke a SMSky budu chodit nadalej, nebudem mat dokaz, alebo mi daju nejaky papier na pobocke ze to bolo zrusene? Lebo uz nikomu neverim a ked to nezrusia na prvykrat, udam aj pomaranc, nebudem sa natahovat ako s tamtymi vyse roka.