Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Ako deaktivovať reklamné SMS od Orangeu

4 príspevky
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
nobody
7.9.2015 15:40 | |
+0 -0
Reagovať
ale ved existuje priamo v telefone tzv. cierna listina... Som proti takymto praktikam, ale kolko takych sms clovek dostane? 1 za mesiac? Staci dat na ciernu listinu a je to v klidku
Dreamer8
8.9.2015 14:42 | |
+0 -0
Mam 2 mobilne cisla a len reklamy od JOJky ktorej som nikdy neposlal ziadnu SMS mi pridu za den aj 4, navyse postupne, jedna rano, potom dalsia a dalsie dve poobede, ked ich zrusim, pridu dalsie 4 a potom znova a znova. To nepocitam tie priamo od pomaranca. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zrusit v mobile sa to da, ALE, druhe cislo mam na hlupom mobile kde to nejde a aj na mudrom to treba vsetko nastavovat odznova, ked clovek meni mobil.
Dreamer8
7.9.2015 01:20 | |
+0 -0
Reagovať
BTW ak si SMS zrusite a SMS od rovnakej sluzby, s rovnakeho cisla stale prichadzaju, nemazte si SMS ani emaily kde ste ziadali o zrusenie a zaslite so staznostou kopie, ak poznate o aku spolocnost ide mozete aj na SOI, je tam formular a tiez tu: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb Továrenská 7, P.O.Box 40, 828 55 Bratislava 24 e-mail: inspection @ teleoff.gov.sk (adresa bez medzier)
Dreamer8
7.9.2015 01:17 | |
+2 -0
Reagovať
OK, ale co ak ich nezrusia? Ja som si podobne zrusil reklame SMS od spolocnosti ktora posiela SMS so sutazou JOJ, viackrat, no stale mi ich posielaju, uz som ich udal na prislusne urady, bolo nutne prilozit kopie emailov ako dokaz ze som ich ziadal o zrusenie, dokonca odpisali ze zrusia, ze zrusili uz, ale stale chodili. Problem je, ze ak zrusim SMS u operatora telefonicky alebo na pobocke a SMSky budu chodit nadalej, nebudem mat dokaz, alebo mi daju nejaky papier na pobocke ze to bolo zrusene? Lebo uz nikomu neverim a ked to nezrusia na prvykrat, udam aj pomaranc, nebudem sa natahovat ako s tamtymi vyse roka.
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.