Diskusia: Telekom: Nové služby pre biznis klientov, s vybranými aplikáciami v cene

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
15 príspevkov
Anonymný používateľ
PetoZeman
10.9.2015 15:46 | |
+1 -0
Ten ich manazer Michal Brcak je slaby ako caj, byvaly brigadnik este z cias T-Comu. Mohol vymysliet nieco revolucnejsie, zaujimavejsie, cim by sa odlisil od konkurencie a hlavne, aby to pre B2B bolo financne atraktivne.
.
Miso, nabuduce trosku odvaznejsie propozivie poprosim ;)
Anonymný používateľ
hmmm
10.9.2015 21:29 | |
+0 -0
"byvaly brigadnik" k comu je dolezita tato informacia? ci ty si zacinal rovno ako riaditel? predstav si, aj ja som zacinal ako brigadnik a kopa dalsich ludi. prekvapujuce?
Anonymný používateľ
Fero
9.9.2015 20:41 | |
+5 -0
Ak pocitam s tym, ze nechcem niektore doplnkove sluzby, ktore nevyuzijem, tak Happy programy su vyhodnejsie ako ta ich nova ponuka. Aj pri dokupeni doplnkovych sluzieb v case, ked ich potrebujem, vychadzaju Happy programy za lepsiu cenu.
Ak si myslia, ze ludia su taki sprosti, tak ludia z marketingu v Telekome su na velkom omyle. Mali by prepustit ludi, ktori toto vymysleli, ich nadriadenych, niektorych zbytocnych manazerov, trochu znizit pocet reklam v televizii a usetrene peniaze radsej venovat ludom, ktori robia zadky riaditelov a zakaznikov vo forme nizsich cien.

LUDIA Z MOBILMANIE, UZ KONECNE OPRAVTE PRISPIEVANIE DO FORA Z CHROMU. NEJDE TO !!!!!!!!!!!!!!
AK NIE STE SCHOPNI OPRAVIT FUNKCNOST FORA, TAK NASADTE POVODNU VERZIU A NOVU AZ VTEDY, KED VAM TO BRIGADNIK OPRAVI.
Anonymný používateľ
Fero
9.9.2015 20:42 | |
+1 -0
... a zakaznikoM vo forme nizsich cien. ...
Anonymný používateľ
Mino
9.9.2015 20:06 | |
+0 -0
Nie v ramci SR a EU ale v ramci SR a do EU predpokladam...potom to moze vyzniet prekrutene...!
Anonymný používateľ
Fidzi
9.9.2015 16:34 | |
+15 -0
Telekom opäť nesklamal. By ma zaujímalo čo tam na marketingu hulíte. Zatiaľ suverénne najhoršia ponuka pre podnikateľov na Slovensku a možno aj na celej planéte Zem. Ak je niekto podnikateľ, tak to neznamená, že je úplný magor. Eset Security Pack stojí 3€/mesačne, One drive 5€/1TB mesačne. A ja mám platiť 80-130€ mesačne? Sa konečne prebuďte z toho ružového sna! V Telekome platíte zamestnancom v pracovnej dobe Deezer alebo môžu sledovať v pracovnej dobe Magio Go? Chcel by som pracovať v takej úžasnej firme. Alebo radšej nie, ja nehulím...
Anonymný používateľ
Ceciash
9.9.2015 23:18 | |
+2 -0
Toto je vazne fiasko. Otvaral som ten clanok s malou dusickou, ze Telekom konecne pride s dobrou biznis ponukou a je to este horsie ako bolo :D Tie ceny by mali byt min. o 20-30% nizsie. Sak to je uplne chore platit 80eur za "Manager" pausal...u pomaranca mam vsetko spominane, presurfujem v EU cca 200-300mb mesacne(ziaden 500mb obmedzujuci balik, ale ked treba tak miniem kolko chcem)...a ucty mam 50 max 60e...
A to este verim tomu, ze telefony daju na tie ich skvele splatky :D
Anonymný používateľ
Manobb
9.9.2015 16:15 | |
+2 -0
Mini za 5 € ?

Hmm, ak mini, tak potom radšej toto:
https://www.yesss.at/tarife-wertkarte/eu-roaming-kombipaket/7/189

30 Minut + 30 SMS + 100 MB ..... kdekoľvek v rámci EÚ (t.j. aj v roamingu)
Anonymný používateľ
jiop
9.9.2015 13:57 | |
+0 -0
asi zakladna ponuka ku ktorej budu davat podmienkove zlavy, ak, tak....
Anonymný používateľ
feroxxx
9.9.2015 13:21 | |
+20 -0
2GB mobilnych dat a 100 volnych minut za 25 EUR? kriste pane...
Anonymný nick
9.9.2015 15:00 | |
+4 -0
Vytaj v realite vsednych dni.Tu na Slovensku v socialnodemokratickom raji sa tomu hovori "zaplat a drž hubu".
Anonymný používateľ
syntaxterror
9.9.2015 15:17 | |
+0 -2
Pri ponuke pre biznis klientov sú pri Vami spomínanom paušáli omnoho podstatnejšie neobmedzené SMS a MMS do siete Telekom-u. To sú tie Predlohy dostupné cez menu v mobile ako napríklad "Meškám XX minút.","Prídem o : hodine.", "Preložme to na zajtra o : hod.", "Milujem Ťa",či "Všetko najlepšie k ".
Anonymný používateľ
Stano
9.9.2015 12:42 | |
+1 -0
Velmi rozumny krok, upratat nieco 284 nasobne je skutocne slovo do bitky. Otazne je ci bude takyto aj pohlad zakaznikov kedze myslim, ze ludia su zvyknuti si vyberat a takto im dat vybrat len z 5 moznosti ked balik obsahuje 10 poloziek kde sa moze nieco lisit...
Anonymný používateľ
marek1234
9.9.2015 11:36 | |
+7 -0
Ako to zavedú, tak do oka to budú rušiť. Nič prevratné!
Anonymný používateľ
Mirec
9.9.2015 11:30 | |
+15 -0
čo ste sa s koňom zrazili ?