Diskusia: Mobily u operátorov: Dominantné Lenovo v O2, Lumia 640 v rebríčku Telekomu

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
4 príspevky
Anonymný používateľ
bubu
11.9.2015 12:59 | |
+2 -0
Neviem co O2 momentalne sleduje svojou cenovou politikou. V podstate vsetky telefony co maju v ponuke su o 15 az 20% drahsie sko v beznych kammennych predajniach (nay, datart apod). Ponuka tiez hodne kriva, skoro vsetky novinky su v O2 nedostupne. A k tomu v televizii bezi reklama kde sa O2 chvali ze ma najsirsiu ponuku. Tomu najpredavanejsiemu Lenovu sa nedivim, v strednej triede O2 ani nic ine velmi neponuka.
Anonymný používateľ
Lumiak 640 DS
11.9.2015 09:46 | |
+13 -1
Zdravim, ja mam tiez L640 ale Dual SIM, paradny fon je to. Store urcite chce dotiahnut, ale uvidime ako bude Win 10. A TELEKOM by konecne mohol vydat aplikaciu pre WinPhone, ked ju uz ma aj T-Mobile Macedonsko..
Anonymný používateľ
Marcus_A
11.9.2015 09:43 | |
+2 -1
Tak je to dobry telefon, len ten store je hroza nad hrozou. Ked to porovnam s Apple, tak bieda. Dizajnom aj obsahom. BTW, mam aj 640, aj iPhone.
Anonymný používateľ
Celaskon
11.9.2015 09:00 | |
+17 -1
Microsoft Lumia 640 je veľmi dobrá voľba. Parametrovo, prevedením a aj cenovo. Kto si ju vyberie, neprehlúpi. V spojení s cloudom a rýchlymi sieťami je neporaziteľná. Kto hovorí, že tam chýbajú appky trepe a store nikdy nevidel. Best Buy. Thumb Up.