Diskusia: Telekom výrazne rozšíril 4G sieť. Blíži sa pokrytiu 70 percent populácie

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
5 príspevkov
Anonymný nick
16.9.2015 19:35 | |
+2 -0
keby dali datove balicky 10gb za 9eur tak by sa to aj oplatilo takto zatial nie.
Anonymný používateľ
aaaaa
14.9.2015 20:19 | |
+2 -2
Musim potvrdit ze rozsiril aj existujuce pokrytie dalej od mesta, pri martine som mal signal len von a teraz takmer plny v celom dome. Blbe je ale ze som vcera omylom zabudol zapnut wifi a pozeral video na youtube a pozeram zvyknuty ze bez wifi sa ani nehybe a za pol hodinu sprava ze ste minuli 80% dat, hmm uzasne.
Anonymný používateľ
miro j.
14.9.2015 19:55 | |
+7 -2
Ked budu operatori na 90% pokryti UZEMIA tak dajte vediet , lebo pokial sa bavime o pokryti populacie tak to nema vyznam , naco mi je LTE v okresnom meste kde mam v kazdej r i t i nejake wifi...ale prave na uzemiach kde je to od ruky je potrebne pokryvat...
Anonymný používateľ
zibi
14.9.2015 16:41 | |
+18 -2
Pri tych smiesnych datovych balickoch je to aj tak zbytocne...
boxerista69
15.9.2015 01:01 | |
+4 -0
V mobile bohato staci aj FUP za priplatok co ma orange 768/768/ kbit, realne mi ide tak 1/1Mbit co plne postacuje bez sekania napriklad na 360p videa atd. A da sa to slusne pouzivat aj v tablete ci v pc na stranky a blbosti :) Jeden den som tak bezne pouzival net a ani neviem akoo spravil som cca 2 GB co je dost na den stym spomalenim :) 4G veru zbytocne na tie balicky ... Telekom by mal podla mna si riadne dobudovat tu ich super siet , ak nieje 3G co nemaju zase super pokrytie tak ma prepne do GPRS :-/