Diskusia: Kampaň Telekomu so surfovaním v zahraničí je klamlivá, rozhodla rada

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
7 príspevkov
Anonymný používateľ
zajo3
20.9.2015 22:59 | |
+3 -4
ja im už nedým ani halier, ani cent, ani tým ružovým b... a ani H2O a ani pomaranču, už čakám len kedy svanko bude mať aj volania, net už mám za 2,5 evry mesačne, čo bol v akcii do 23.8.
A tie 2 GB za 8 evry nech si strčia... Ja mám 100 GB za 2,5 evry mesačne. A ostatní tiež dostaňte rozum a nenechajte sa zdierať!!! Veď to nie je normálne, čo to oni ponúkajú za aké nehorázne ceny a ešte sa tvária akoby nič a majú tú drzosť vyzváňať a vyklopovať pri dverách...
Anonymný nick
20.9.2015 23:13 | |
+6 -0
kaaamo...plne s tebou suhlasim...vsetko su to zdieraci.
ale treba zhodiť tie ruzove okuliare. je naivne dúfať,že swan pride s hlasom a ponechá rovnako nastavené ceny.
hlavne pre mnohých ludi je dôležité aby im sluzby fungovali vsade...a nie, ze zajdu "za humno" a signalu niet ;)

ale hovorim...mas pravdu...ale pokial ludia budu platit/kupovať...ceny budu rovnaké.
Anonymný používateľ
Maco333
21.9.2015 09:53 | |
+2 -0
Ked SWAN raz spusti hlas tak to bude cez VoLTE(nebudu investovat do starsej technologie). Kedze ho podporuju zvacsa nove vlajkove lode vyrobcov tak sa este nacakame. Taktiez pokrytie musi byt podstatne lepsie ako je teraz. Takze davam tomu par rokov.
Anonymný nick
20.9.2015 22:39 | |
+8 -2
je to solídne klamstvo. hlavne človek, ktorý sa tomu vôbec nerozumie, si zapne dáta v roamnigu, a až najbližšia faktúra ho vráti späť do reality.
no v podstate sankciovať ich za to nemôžu.
lebo dva paušály Happy naozaj obsahujú dáta v roamingu...aj keď mizerné...ale obsahujú.
Každopádne je to svinstvo!

To ako, keď v reklame vidíš auto..brutálne kolesa,metalíza,navi,milión asistentov..a povedia,že môže byť tvoje od 5 korún a ešte si to môžeš dať s nulovým navyšením na pätiny.
No a na shope ti povedia, že v takej výbave nestojí 5 ale 10 korún..a v prípade rozloženia na pätiny ta vyjde na 14 korún :D

oni všetci v podstate neklamú..len nehovoria všetko :D
Anonymný používateľ
marek1234
20.9.2015 20:10 | |
+4 -0
Rozhodne vždy karta miestneho operátora alebo potom hotelový wifi hot-spot. S tým súhlasím. Čo sa týka reklamy, čakal som, že kto to napadne, lebo mne toto hneď prišlo na rozum, že sa tam zavádza s tým internetom.
Anonymný používateľ
tomas
20.9.2015 20:02 | |
+3 -0
Inac pot tymto istym logom ( rovnaky obrazok ) som si kupil za 85Kn ( Osemdeset pet kuna :) ) Telekom kartu v chorvatsku , vlozil do 3G modemu a mohol surfovat 7 dni uplne neobedzene.
Na hotspot sme sa pripojili cela rodina.
Anonymný používateľ
zinok
20.9.2015 22:20 | |
+2 -0
Ja som pod tym istym logom za 45Kn internetoval 3 tyzdne. Obmedzene to bolo 3GB.
V cene som mal aj par lokalnych hovorov :)
Anonymný nick
20.9.2015 16:36
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
20.9.2015 16:36
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.