Diskusia: Ako prežiť so 16GB iPhonom? Pripravte sa na dáta v cloude a časté zálohy

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
47 príspevkov
Anonymný nick
8.10.2017 21:56 | |
+17 -4
Ja len dufam kedy Apple vyda iPhone 6s 2GB Socka limited, pre tych co ziju na internatoch a studuju kvasive prasive odbory ako socialna praca, humanitne vedy, politologia, ekonomia a advokat. Svoje Ing. a Mgr. tituly by si s tymto modelom iPhonu doplnali v dokonalu osobnu sprostost.
Anonymný nick
8.10.2017 20:34 | |
+9 -0
drahy mobil ako slak a nedaju Slot na Pametovky....Nonsens
Anonymný používateľ
milan
1.10.2015 14:16 | |
+7 -3
Nikdy nepochopim ako ľudia môžu používať online CLOUD. To je snáď vrchol ľudskej primitívnosti. Dneska sú pamäťové karty za par eur, dokonca existujú wifi harddisky kde má iPhone prístup aj bez toho aby musí mať slot na pamäťovú kartu. A keď si chcem niečo uložiť nejaké fotografie alebo film na iCloud tak čakám pol dna... a aj opacne... Pritom hardisk ma rýchlosť zápisu 100 vyššiu,a data sú v mojich rukách. A nie si ešte platit za CLOUD.. Keď môžem mať za pár desiatok eur 500GB hardisk... Niekto bude oponovat ale ja si nechcem brať ešte okrem telefónu harddisk. Ja odpoviem ale uploadovať a downloaudovať rýchlostou 124kilobyt/sec a down. 1000kilobytov to už ochotný sú.... A to len v prípade len keď sú doma na domácej wifi. Už chcem vidieť ako niekto cez LTE a mobilného operátora mesačne ulouduje 10-50 GB. Keď dátový balík ma tak 5 GB mesačne plnou rýchlostou... Žasnem nad ľudskou logikou , ako sa dali nahovoriť na cloud. Ďalší zázrak marketingu. Predať nepredajné.
Anonymný nick
1.10.2015 23:54 | |
+3 -3
presne si to vystihol...zazrak marketingu! ja tiez zasnem na ludskou logikou..ako si clovek kupi telefon za 700€, ktory ma len 16GB pamate, a je este ochotny nosit so sebou prenosny HDD, lebo ledva naskrabal na zakladnu verziu ajfonu, ktora mu evidentne kapacitne nestaci a nema peniazky ani na cloud a ani na vacssi datovy balik u operatora. A teraz hlada riesenie, ako zvacsit kapacitu telefonu, za ktory vyvalil kopu penazi :D
Si pekny dokaz slovenskeho ajfonaka...sice na to nemam, ale kupim si to! A uz si nemal ani tych smiesnych 100€ aby si si kupil 64ku!


Nemusime si tu klamat..vsetci dobre viete..ze ta 16GBova verzia by na trhu nemala co robit! Je to obrovska hanba a vysmech do tvare uz tak oblbnutym zakaznikom. Za tie peniaze by tam uz kludne mohlo byt 32GB.

Ta 64GBova verzia je uplne super..to uz je na plnohodnotne vyuzivanie.

PS: Nie som nijak zaujaty...nesnazte sa tu rozehnut tu zabo-mysiu vojnu.
Je to len reakcia na to, ako si niekto kupi aj to, co mu v podstate nevyhovuje a evidente na to dal posledne peniazky!
Anonymný používateľ
milan
2.10.2015 01:48 | |
+3 -0
Ano je to somarina. reagujem ale na CLANOK ako prezit so 16GB. Keby tam bola logika tak by si nikto 16gb verziu nekupil. Aj 32GB je dnes málo. min 64gb. Mám sice apple produkt a to macbook ale iphone nechcem. vyhovuje mi najviac kombinacia macbook notebook a blackberry Z30. Nevidim nic na iphone čo by mi dalo dôvod zaplatiť 4 násobok ceny ako za blackberry. že by bol 4násobne lepší? doplatiť si ešte 600eur? dakujem nie... iste mi vydrzi viac pretoze za 800eur si mozem takych kupiť 4. Je to choré že iphone stoji tolko čo notebook macbook air... a nedáva o nič viac od blackberry.. niekto može začať dristat o nejakom ekosysteme ako výhode? akože zaplatiť 600eur navyše aby som mal synchronizované safari? alebo cloud, ked mozem mat dropbox, evernote a pod? alebo o 20% lepší dispej či hlinník či fotak? alebo za čo? Blackberry je svizny rovnako aj bezpecny, a nic neseka a nepada... len je 4krat lacnejsí. Kupa iphone 6 sa nedá nijako logicky zdovodniť... Iba trapne,,lebo ja ho chcem, paci sa mi" teda kupa koli tuzbe a emociam, a egu... Ja som si macbook kupil len koli tenkosti, pohodlnosti OS X, a dlhej vydrze baterie... a je aj pekny... Keby to ponukol nejaky iny notebook kupim si ho... zial iphone nemá z hladiska zdravého rozumu čo ponuknuť...ked to hravo rovnako zastupia tel. za 200eur.
Anonymný používateľ
bonyek
3.10.2015 16:56 | |
+1 -0
magenta1, ty vies evidentne co komu (ne)vyhovuje, co si kupi, a odkia na to mal peniazky...
Anonymný nick
1.10.2015 11:23
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
joelThompson
1.10.2015 10:05 | |
+2 -0
trochu mi to pripomina casy ked prisiel ms-dos a vyvojari si povedali ze 640kilo pamate musi byt dost, no nemysleli na hry co potom zacali vznikat.. btw mam tiez mobil co nema moznost rozsirenia ale ma aspon 32G.. mozno si jablckari povedali ze hudba zo spotify bude stacit a na filmy mame netflix.. a teda netreba nic viac
Anonymný používateľ
Miro
1.10.2015 00:34 | |
+1 -0
Hej aj ja som kupil velku pamat. kartu a slak ju trafil :-)
Anonymný používateľ
reaper
30.9.2015 18:09 | |
+5 -4
Ty s tym Nemeckom, ak povies A tak povedz aj B. Ze v Nemecku mozes mat vyssi plat, ale ked je clovek slobodny a bezdetny, spada do danovej kategorie 3 a sponzoruje aladinov co sedia na socialke, vyse tretinou svojho mesacneho platu. A pod 500 E nezozenies ubytovanie ani vo vychodnom Nemecku. Na zapade to zdaleka nie je take ruzove, ako sa zda, takisto som pracoval v Nemecku pred par rokmi. A ten plat nic moc na zapad, pardon ale ja mam bez nadcasov to iste tu doma, co ty v tom tvojom uzasnom Nemecku. Stacilo sa trochu lepsie ucit.
Anonymný používateľ
Pepe
30.9.2015 13:31 | |
+2 -2
zabudli ste napisat,ze flickr poskytuje zadarmo 1TB a to jak na fotky tak na videa v plnej kvalite..
Juraj818
30.9.2015 16:57
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
johnyofthejungle
30.9.2015 11:16 | |
+6 -1
prežil som s čínskym mobilom ZTE ktorý mal vnútornú pamäť bohvie akú malú a s pamäťovkou 8GB, veselo sygic s okolitými štátmi a niekoľkými aplikáciami, teraz prežívam s Lenovom ktoré je o hodne lacnejšie jak odhryznute jablko s internou pamäťou 32GB, bez trápností ako je cloud a podobné kraviny :D keď chcem urobiť zálohu urobím si ju po svojom bez pripojenia na internet :D a zas sygic, waze, a mrte ďalších aplikácií, ak by malo ísť len o prežitie, prežil by som aj s nokiou 3310 a nepotreboval by som túto hlúposť spoza mláky :D
Anonymný používateľ
Miki
29.9.2015 23:16 | |
+17 -6
Neviem ako prezit so 16GB iphonom. Ja som pred nedavnom kupil S4 s rozbitym displejom za 50€. Naklady = displej + ramik + nova bateria + 64GB karta = 75€. Spolu 125€ za prakticky novy a plnohodnotny smartphone s 2-dennou vydrzou . Uz davno som pochopil ze taketo vecicky si kupi nove len bohac alebo blbec.
Anonymný používateľ
dall
30.9.2015 13:08 | |
+1 -1
co mas za baterku ked ti S4 vydrzi 2 dni? resp. ako vyuzivas ten telefon? odhadujem to na prilezitosnte manualne narabanie s GPS, wifi a pod?
Anonymný používateľ
Miki
30.9.2015 13:53 | |
+7 -0
Pouzivam ho normalne. Zabudol som len napisat ze S4 ako kazdy Samsung je skoro nutne rootnut a dat prec zbytocnosti. Nemam Fuckbook takze nechodi mi kazdu minutu niekoho fotka co momentalne robi (ako keby to niekoho zaujimalo).
Anonymný používateľ
bonyek
1.10.2015 02:52 | |
+6 -0
otázka je skor čo tam máš/máte za blbosti, ak vám taky mobil nevydrží ani deň.?