Diskusia: Potvrdené: Nová tajuplná billboardová kampaň patrí 4. operátorovi

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
31 príspevkov
Anonymný používateľ
Laxius
2.10.2015 10:48 | |
+1 -2
Ficov SWAN podporovat urcite nebudem. Ten pripadny usetreny cent mi nestoji za ten sladky spanok, ze som mu aspon z toho mala co mi stat necha, nepchal jemu do vackov
Anonymný používateľ
noteda
30.9.2015 09:16 | |
+0 -0
no ale nie je konkurencia ako konkurencia....pokial je zdrava a trvalo udrzatelna, tak ano..
ale u nas je zvykom, ze papalasikovia prepojeni ..vsak vieme kam ..
vyuziju statne zdroje skryto alebo nepriamo na rozbeh firmy oproti konkurencii...ak im to vyjde, tak sa nabalia, ak nie, tak to zaplatia danovi poplatnici...takto sa konkurencia likviduje lahko..a po case pridu ine ceny a servisne poplatky vsakze...:) ked statne nedotovana firma, ktora vychadza z realnych trhovych cisiel klakne po case...
jony.5
30.9.2015 07:16 | |
+2 -1
Preco Posta,SK ved to je hamba, v 21st nemozete platit kartou inej banky, j....zaostali monopol
legnaw
1.10.2015 07:51 | |
+3 -0
"hamba" je tvoj pravopis....
okrem toho Posta, a.s. nie je bankou...
Anonymný používateľ
mojenervy
29.9.2015 20:44 | |
+2 -0
Adobe100 ... ked tomu budes rozumiet , tak potom sa vyjadruj, preco SWAN na 1800MHz LTE spustil a telekom ci Orange ma problem v prihranicnych oblastiach, nemas ani sajnu o tom...chlope
Anonymný používateľ
fetak
29.9.2015 19:11 | |
+7 -0
ach jaj zabudol som ze PRRRD2 alias O2 sa nesmie povedat krive slovo,aj ked je samozrejme pravda ze O2uz pekne dlho nic nove nepriniesla iba opakuje po inych
Anonymný používateľ
Anonym
29.9.2015 18:33 | |
+0 -0
Ide predávať služby, ktoré zabezpečí SWAN. Inak potom sanuje aj O2, Orange a Telekom, kedže tam predávali/jú ich karty, kupóny a bežne sa dá kredit dobiť na pošte.
Anonymný používateľ
glassmoon
29.9.2015 18:17 | |
+3 -6
statna posta ide financne sanovat krachujuci sukromny Swan. nuz ale co, slovak byt blby - slovak zaplatit...
Anonymný používateľ
Adobe100
29.9.2015 18:54 | |
+3 -3
Teraz si blbý Slovák ty. Lebo konkurencia prináša lepšie ceny zákazníkom. Nepoznáš akú štruktúru to má mať. Ći je to značkový operátor, alebo tam SP bude mať podiel. Každopádne SP dávno chcela byť značkový operátor a oslovila všetkých. Ozval sa, iba Telekom a Swan. Taký DT, ktorý vlastní Slovak Telekom patrí nemeckému štátu - nie je to súkromná firma. Štát predal Slovak Telekom Nemecku. Taký France Telekom, kde má podiel DT a Francúzsko a ktorý tu prevádzkuje operátora Orange tiež nie je súkromná firma. :)
Anonymný používateľ
alter011
29.9.2015 20:05 | |
+4 -3
Naozaj si blbý , a možno ani slovák nie si ! Ty stále vidíš tú starú štátnu slovenkú poštu z roku 2000? Dnes je to už iné . U más má otvorené 7 dní v týždni , posiela SMS a mail keď ide k tebe Pošta kurier , slúži ako bankomat , atď.
A hlavne má vybudované optické pripojenie skoro do každej dediny a dať na kostol WIFI antenu je pár "penez" a internet ide ako víno . Len to nie je dokončené už 10 rokov . A našom valale trčí oranžová trubka s optokablom zo zeme asi 5 metrov od pošty .
Konečne ! Mňa nezaujíma kto sa spojí , nech je to aj čert s diablom , len aby bol lacný internet a telefonovanie . Dnes už klasika nemá cena , všetko pôjde cez dáta .
Anonymný používateľ
tomas
29.9.2015 22:47 | |
+3 -2
alter, adobe, bus ste zamestnanci Swanu alebo ste ficovolici ktori si za par drobnych nechaju skakat a kadit na hlavu. Vec je to odrb desatrcia. par papalasov napojenych na statnu firmu si rozbieha mobilny biznis za peniaze danovych poplatnikov. swan ziskal licencii sle nechce do toho investovat vlastne peniaze, radsej sa nabali na statnom. zatial nikdy nic dobre zo statneho nevzislo. a este tomu tlieskas ako sa niekto za tvoje peniaze nabaluje. jasom za stvrteho operatora, ale nech je to seriozna firma ktora vie podnikat za svoje.
Anonymný nick
30.9.2015 02:44
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Hawkeye
29.9.2015 16:44 | |
+6 -2
Tak som si čítal diskusiu a zrazu ubudol príspevok. Kritik redakcie, bez urážlivých slov či osočovania, nemal nárok vyjadriť svoj názor. Bravo.
Akokoľvek, aby som nebol mimo témy. Napriek tomu, že som spokojnym zákazníkom ružového operátora, rozhodne som za akúkoľvek konkurenciu. Jednak je to dobré pre mňa, lebo mi za pár mesiacov končí paušál a rovnako aj pre trh. Konkurencia zlepsuje situáciu klientov.
MartinHodas
29.9.2015 20:10 | |
+1 -1
Zrejme máme rozdielny názor na to, čo je osočovanie :) Ale v každom prípade tam bolo, a úplne bezdôvodne. Vďaka
Anonymný používateľ
Manobb
29.9.2015 21:41 | |
+3 -1
Ak si myslel ten príspevok o "investigatívnych" schopnostiach papučkových redaktorov (Ctrl+c a Ctrl+V a google translator), tak "iba" zmazaním (kritického) príspevku mi zrejme dal za pravdu.

Či ma to teší ? Neteší ..., ale nevadí, dnes som si vďaka jednému mobilnému telefónu pri vyhľadávaní recenzií našiel ďalšie odkazy na hodnotné weby v ČR/SR jazyku ...

Mobilmania u mňa už (dávnejšie) nie je TOP ..., pretože redaktori podľa môjho názoru zmäkli a "zleniveli" ... (počet článkov hodných pochvaly oproti ostatnej omáčkoviny značne klesol)
Anonymný používateľ
Hawkeye
30.9.2015 15:36 | |
+1 -0
Musím priznať že osocovanie tam bolo.
Ok, chalani ospravedlňujem sa. Možno by som to zmazal aj sám. Hovorí sa že skús nosiť niekoho iného topánky a potom ho môžeš súdiť. Viem ze akákoľvek novinárčina okrem bulváru sa nerobi ľahko a pre slušných ľudí ani ten nie...
Preto pokiaľ nevieme o vašich podmienkach a možnostiach, kritika je slepá.

Aj keď sa mi tu nie všetky vlanky páčia, vždy sa sem rad vraciam. Prevahu má droid a jablko, ale to je s ich podielom na trhu prirodzené.

Bo a k téme. Ešte som uvazoval nad tým, či ďalší operátor môže namútiť vodu. Myslím, že áno. V podstate ohľadom toho internetu sa tak už deje. Možno je to len môj pocit, ale o2, aj keď ma veľa odporcov namútilo vody dosť. Funfon a Tesco a ešte neviem čo sú trochu v tieni. Ako som ale písal včera, my ako zákazníci v podstate nemáme prečo šomrať. Čím viac hráčov, tým väčší boj o zákazníka.
Anonymný používateľ
zenatu%u013Ea
29.9.2015 16:34
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Du%u0161an82
29.9.2015 16:24 | |
+6 -0
Videl som jeden billboard s obsahom : Spočítajte koľko je dva a dva.
Škoda, mohol som urobiť aj foto.
Inak som ozaj zvedavý s akou ponukou prídu. Bol by som rád keby to tu už konečne s tým kartelom niekto niečo urobil.