Diskusia: Telekom má nový typ predajní. S rezerváciou termínu online, bezplatnou Wi-Fi

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
7 príspevkov
Anonymný používateľ
sammy
3.10.2015 06:23 | |
+2 -5
je vtipne ze firma ktora ma ako jedina na velkej casti uzemia slovenska len trapne gprs sa chvali takouto zbytocnostou a mina peniaze na taketo kraviny namiesto vepsenia siete. Je to ftipne aj preto lebo ich riaditel sam hovoril o tom ze siet 2g bude existovat popri lte a 3g bude zbytocne. Teda prelozene; ak nebudete v pokryti lte mozete si len u nas zasurfovat aj v gprs. Zazime to spolu. Vas Telekon.
Anonymný používateľ
5eter
2.10.2015 21:49 | |
+5 -4
Je vtipne, ze firma, ktora sa zaobera predajom sluzieb pre smartphony, nema svoju aplikaciu pre vsetky systemy smartphonov, ale len Android a iOS. Uz len kvoli imidzu by to mala mat.
Taky Facebook by urobil aplikaciu hadam aj pre kalkulacky. Oni chapu, ze im to prinasa peniaze a vylepsuje imidz. Telekom bohuzial nie.
Anonymný používateľ
....
3.10.2015 21:40 | |
+2 -0
Vtipné je, keď niekto potrebuje aplikáciu, keď na to isté stačí ísť cez browaer na net. Väčšina firiem si k webu robia aplikácie, len aby mohli lepšie sledovať používateľov, na nič iné. Používatelia sa zase divia, že sa im spomaľuje a rýchlejšie vybíja telefón. Pričom by im stačila len linka na web.
Anonymný používateľ
trololo
4.10.2015 17:53 | |
+0 -0
ano, naco mat automaticke upozornenia na spravy, ked si ich mozem cez web kontrolovat kazdu chvilu.
Anonymný používateľ
Monika
2.10.2015 20:15 | |
+5 -0
Kávovar je položený tak aby si kavu mohol spraviť hocikto, nie je to len pre tých ktorý si nieco aktivujú....takze káva je aj pre reklamujucich zákazníkov...
Anonymný používateľ
Vice.M
2.10.2015 17:51
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
2.10.2015 17:27
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
2.10.2015 17:02 | |
+8 -1
Ja som nebol na predajnom mieste telekomunikačných spoločností hádam aj 10 rokov. Dokonca také niečo ani neplánujem urobiť, ak už by som chcel zriadiť nejakú novú službu, tak cez web, ani tie drísty operátorov ma nikdy nezaujímali.
Anonymný používateľ
bonyek
2.10.2015 22:32 | |
+1 -1
ja som bol naposledy osobne asi v 97-8.