Diskusia: Rýchle porovnanie predplateniek: Štvorka je najlacnejšia

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
89 príspevkov
Anonymný používateľ
Fing
10.10.2015 09:54 | |
+1 -1
Pri cenách telekomu zabudli na jeden podstatný detail - s bonusom za prenos su všetky ceny 50% pričom pokrytie aj rýchlosti su celkom inde ;)
Anonymný používateľ
bonyek
11.10.2015 23:02 | |
+1 -0
ten bonus je len jednorazovy, to aj o2 rozdava/la zadarmo SIM so 100% kreditom...
Anonymný používateľ
Anonymnik
6.10.2015 19:28 | |
+2 -1
Tak ja uz mam ten slavny 4G balicek aktivovany. Cez zakznicku linku ma iba obrali o 2 Eura kreditu za cakanie a neochotne spravanie operatorky, ktora je tam vlastne zbytocna. Preto som postupoval, standardne a isiel na postu. Tam sa mi venovali hned styri tetusky, ktore ma svojimi pohladmi neveriacky a krutiac hlavami presviedcali, ze chcem od nich nieco nad ramec. Nakoniec ale zavolali na nejaku zazracnu linku a balik pomocou instrukcii aktivovali. Musel som vsak zaplatit v hotovosti 1 Euro, nestrhli mi to z kreditu.

Signal mam zatial dobry, takze akataka spokojnost. Takto to ale asi fungovat nemoze. Chodit na postu za kazdym, ked sa mi minu data, z eurom vo vacku sa mi teda nechce. Uvazujem, ze si tu kartu prenesiem do Telekomu na easy, kde mi daju pri prvom dobiti dvojnasobny kredit a budem mat tak balik 1GB namiesto za 6 iba za 3 Eura. No bude to bez problemov a bude to mat lepsie pokrytie
Anonymný používateľ
Ivan
6.10.2015 19:33 | |
+1 -1
Suhlas, kym to bude v tomto stave, nema zmysel s nimi stracat nervy, cas a ani peniaze.
Anonymný nick
6.10.2015 16:51 | |
+1 -2
4ka trosku pomuti vody v jazierku prepaidovych zakaznikov. No nijak extra v najblizsej dobe neohrozi Telekom alebo Orange.
Nemusime si klamat...to je operator pre ludi, ktorí maju minimalne vydavky na tel.sluzby. Bud naozaj tak vela nevolavaju, alebo maju firemny telefon.

Neverim, ze tetusky za prepazkami budu pripravene na kazdodenne riesenie problemov ohladne funkcnosti/nefunkcnosti sluzieb a nastavovania telefonov.

Ja osobne som velmi empaticky predajca..no poviem, ze je niekedy naozaj tazke vysvetlovat starsim ludom(niekedy aj mladym), ze kde sa im straca kredit na ich smartfone. Nejde im to do hlavy, ze ked nechaju zapnute data, ze telefonik(aplikacie) si niekedy cosi bez ich vedomia stiahne/odosle. Chapem, ze nie kazdy sa vyzna do tejto "problematiky", ale riesit 5-10centove straty na kredite, tak to niekedy da zabrat :)
Nehovorim, ze prepaidoví zakaznici neprinasaju biznis, ale je to nestaly/nepredvidatelny zdroj financii. Vid O2, je tu uz nejaky piatok, a doteraz neboli schopní vybudovat naozaj kvalitnu siet a stale vyzivaju narodny roaming.
No a ich zakaznici, ktorí potrebuju kvalitnejsiu datovu siet, prenasaju cisla do Orangeu a Telekomu.

Prajem Swanu vela zdaru, a hlavne tetuskam na poste...budu to mat vesele.
Hlavne ked pribudnu fakturovane sluzby...to sa tam zblaznia!
Anonymný používateľ
makak
6.10.2015 16:46 | |
+2 -0
Hell-o, jak ratam = tak ratam 2+2 mne to furt vychadza naj konstalacia do dual mobilu = funfon - cela familia volame po 1. Min zadara a 1 GB za 2 evricky + nova 4ka po prechode z eazy pecky, Amen
Anonymný používateľ
Tsugaru
6.10.2015 15:51 | |
+0 -0
tak vies... kolko ludi, tolko chuti... niektori jednoducho potrebuju novinky...
Anonymný nick
6.10.2015 13:34 | |
+1 -1
no isto.Swan som zrusil koli tomu aky boli pomaly a praveze drahy.O nicom.To su len sluby co trepu.Inak by sa im to neoplatilo a je to to iste co Tmobile len s inym nazvom.
tesonnr
6.10.2015 12:18 | |
+5 -1
tak co? prechadzame ci nie?
Anonymný nick
6.10.2015 11:41 | |
+1 -9
To je jasne že je najlacnejšia ked je niečo nové..
Predsa chcú prilákať rybky na návnadu..
Za pár mesiacov možno aj týžnov vam tie ceny pekne zdražejú :)
Anonymný používateľ
dr.jojo
6.10.2015 09:58 | |
+1 -1
To aby si potom človek v kuse dával pozor, či sa náhodou nenachádza v národnom roamingu a vzhľadom na pokrytie je to viac ako možné. A potom stačí si to nevšimnúť a presurfovať napr. 100 MB a Štvorka (€) je fuč aj pri aktivovanom dátovom balíčku :-) !!!!
Anonymný používateľ
peter
6.10.2015 11:05 | |
+4 -2
A ono staci len vypnut data v roamingu :)
Anonymný používateľ
Pipo
6.10.2015 13:40 | |
+1 -1
Nestaci, ked musis mat k tomu aktivny 1G balik, zatial ho nema nikto aktivny, lebo s tym maju velke problemy. Jedna sa o doplnkovu sluzbu, taku istu ako eshop, ked chcu tak to zapnu, ked nechcu tak to nezapnu ani za rok. Precitaj si tento moj prispevok znovu o mesiac a daj mi za pravdu.
Anonymný používateľ
KaVe
5.10.2015 20:15 | |
+4 -0
na poste som bol aktivovat a islo to okamzite
mattirm
6.10.2015 14:55 | |
+0 -0
Uz pred viac ako 30 hodinami som dal aktivovat cez zakaznicku linku balicek 4G GIGA , operatorka (po 20 spoplatnenych minutach )aktivaciu potvrdila s dodatkom, ze o nabehnuti sluzby budem informovany prostrednictvom SMS. Doteraz sa tak nestalo. Nuz som zasiel na postu, a balicek si tam zakupil. Ten nabehol skoro okamzite.(aj ked nechapem, preco mi pri tom ubudol z kreditu 1 cent aj ked som este data vobec nezapol). Tak ak by ste mali v umysle aktivovat tuto sluzbu cez 950-ku, tak si to este premyslite.