Diskusia: FunFón: Ponúkneme hovory a SMS za jeden cent. Detaily neprezradíme

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
55 príspevkov
Anonymný nick
9.10.2015 04:42
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Madman
9.10.2015 00:17 | |
+5 -7
Tak ja mám ešte aj platiť ? ak chcú aby som telefonoval a esemeskoval nech zaplatia oni mne !
Anonymný používateľ
Sergej
8.10.2015 23:04 | |
+6 -7
Oslavte cez funfon víťazstvo Bieloruska nad Slovenskom a umožniť Ukrajine postúpiť na ME 2016.
Anonymný používateľ
Sergej
8.10.2015 22:11
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Jozef
8.10.2015 21:50 | |
+9 -1
Urcite to zatial nebude vyhodnejsie ako 4ka. Uz len to, ze hovoria o "sluzbe", teda nieco navyse. 4ka je skvela v tom, co bolo typicke aj pre O2 v zaciatkoch a to prehladnost ponuky! A to su rovnake ceny na volania, SMS, v akomkolvek case do akejkolvek siete v SK a EU. Ziadne FUP ako napr. Tesco, ze 1000min dali, pri volaniach zadarmo s ClubCard do vlastnej siete, jedinym obmedzenim je len vyska kreditu a tak by to malo aj ostat! Okrem internetu neponuka ziadne balicky, ktore treba kazdy mesiac aktivovat a platit, to je sposob pomaly ako pri pausale a predplatenka ma byt o slobode, teda, ze si urcim kolko, kedy a za co miniem kredit a kolko a kedy si dobijem kredit, nie, ze dobi si kazdy mesiac, aby si mal taku a taku cenu. 4ka nedala ani casove obmedzenie na kredit, ako to maju ostatni operatori, iba vyprsanie platnosti karty a tym padom aj kreditu na viac ako dostatocnych 16 mesiacov, neviem ci aj to ma niekto viac. A nie, nie som plateny clovek 4ky ani nemam zatial ich kartu, kvoli nulovemu pokrytiu mojej obce, ale myslim, ze je to zatial v mnohych ohladoch najlepsia predplatenka na trhu, ktora urcite rozviri vodami, ako teraz reaguje FunFon a nie, ze oslavujeme 5 rokov, ale je to priama reakcia na prichod noveho operatora, zial 4ku by prekonala asi naozaj keby islo o vsetko za 1 cent bez dalsich obmedzeni a obavam sa, ze toto bude nieco ine, pricom pri tych obrovskych ziskoch Orange by si mohli dovolit ist s cenou aj na takuto hranicu.
Dreamer8
9.10.2015 00:45 | |
+4 -2
Jasne ze pomaranc by si to mohol dovolit, ved troja rakuska si moze dovolit ani nie pol centa na minutu a pomarancovi zabavaci by volali mozno kazde tretie cislo na pomaranc, za skoro nulove poplatky pre pomaranc, ale ked su zakaznici sposti, tak aj pomaranc by bol sprosty, ak by ich nenechal mnohonasobne preplacat, este ze mame viber, ze, ked uz si vsetci platime net, tak nebudeme platit este stovky eur rocne nejakym pomarancom, ci?
Anonymný používateľ
mc22
8.10.2015 20:47 | |
+0 -2
Uz to zacalo uz im je..:D
Anonymný používateľ
mmmm
8.10.2015 20:27 | |
+4 -2
Maly postreh: mam novu FF SIM kartu od 1. oktobra. Na displeji telefonu uz svieti Orange, nie FunFon.
Anonymný používateľ
Janko hra%u0161k
8.10.2015 20:46 | |
+3 -2
Potvrdujem aj ja mam dvojdňovú simku funfon a na mobile je orange
Dreamer8
9.10.2015 00:47 | |
+0 -2
Zaujimave, len nemyslim ze by si sa mohol "votriet" do skupinky piatich a volat zadarmo 4 pomarancom, ci?
pablo64
9.10.2015 11:53 | |
+1 -0
Funfon patri pod ORANGE , je to OK
Anonymný používateľ
vtak
8.10.2015 20:00 | |
+17 -5
ja o2kár si kupil 4-ku a veselo si telefonujem do zahranicia a aj doma nic ine neriesim o2 dal zbohom ti dvaja ma uz roky netrapia oranz a ruzova a aj keby teraz dali aj oni to iste za styri c alebo aj menej by nepresiel
Dreamer8
9.10.2015 00:50 | |
+8 -2
Mudro, bublinka traposi s tymi "zadarmo" hovormi po minute v jedinej sieti, ale ze vsade inde ma najdrajsich 13 centov, na to uz neupozornuje. Podla mna bublinka coskoro narazi na labuti zobacik a praskne - a bude po bublinke.
Anonymný používateľ
%u0160tefan
8.10.2015 19:27 | |
+29 -4
Hádam si niekto naozaj nemyslel, že operátor, čo si dá za cent do kolena vŕtať, môže byť reálna konkurencia pre 4ku :-)
4ka začína a dáva ľuďom veľmi dobré ceny. Lepšie, oveľa lepšie ako operátori, čo by tieto ceny mohli mať už pekných pár rokov. Ale, nemajú. Lebo, sú nenažraní
Anonymný používateľ
Manobb
8.10.2015 19:27 | |
+7 -2
"Spoločnosť Orange Slovensko a Fun rádio ponúkajú od 15.10.2010 spoločný projekt mobilných služieb pod názvom Fun Fón. Cieľovou skupinou služby sú mladí ľudia vo veku 14 - 29 rokov."

Zdroj: http://www.ebankomaty.sk/sluzba/fun-fon/


Ak to ešte platí aj dnes (tá cieľová skupina), tak musia niečo urobiť s tým internetom, lebo teenegeri a študenti z miest, kde sú v dosahu 4G netu od 4-ky (+ cesta škola/domov, škola/internát, škola/privát) budú utekať do 4-ky

Pre tých, ktorí net nepotrebujú (zrejme iná cieľovka ako má FF) tak nemajú ani dôvod ísť do FF, ak cena nebude dlhodobo pod 4centy/min. bez ďalších nezmyselných podmienok s dobíjaním, či časovou platnosťou kreditu alá FF (čiže triopolu)

Som zvedavý, ako to teraz OR na FF opäť raz sfušuje ...