Diskusia: Paušál za 20 eur: Poradíme s výberom

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
114 príspevkov
Anonymný používateľ
sarusian
15.3.2019 09:31 | |
+23 -1
tiez uz som v 4rke, ale ja internet neriesim, cize je to za 100 min za 4 :D, ohladom tej kombinacie vselijakych zliav - to studovat je ako pre de...v - ja chcem jednoduchu, zrozumitelnu ponuku, ze ked pozriem do cennika, tak za minutu viem, co a kolko ma bude stat a nie studovat niekolko desiatok stran cennikov a podmienok /orange je v tom prebornik/
Anonymný používateľ
ser1a
4.11.2015 15:13 | |
+16 -0
a presne z tohto operátori žijú , ľudia berú to čo im prestrú a k čomu majú akože telefón "zadarmo"
v normálnych krajinách by s tým neuspeli ale tu na dedine kde je 90% sedliakov áno
Anonymný používateľ
Ujo_Lancaric
4.2.2018 09:33 | |
+61 -2
Svojmu marketingovemu a produktovemu timu som zadal ulohu pripravit novy jednoduchy a prehladny pausal - OSOL 32/2 - za 16,20€ mesacne kde - 4,13€ mozete vyuzit na volania, k tomu vesmirny intergalakticky internet s 25Mb objemom dat. Ak zozeniete 14 ludi do skupiny z vasej ulice a z toho viac ako 26,5% ludi z vasej skupiny bude mat priemerne faktury vyssie ako 21,6365487€ tak potom v neparne dni mozete posielat SMS zadarmo, kazdy 3 stvrtok volania v roamingu zadarmo a v den ked bude spln tak mate neobmedzene data (100Mb) potom sa rychlost znizi na 3,14kbit/s. Ked sa zaviazete na 5 rokov dostanete zadarmo DVB-T tuner s antenou kde mozete nekonecne vyuzit 5 kanalov na Muxe1.
augustinsuso
5.11.2015 07:04 | |
+9 -1
SI ZABIL :DDDDDDDD
Fantinus
5.11.2015 07:48 | |
+9 -1
Ujo_Lancaric total pecka!!!!! 1000 lajkov!!!!!
Anonymný používateľ
Hoodie
5.11.2015 08:36
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
lololol
4.2.2018 09:32 | |
+38 -0
dnes zapocuty rozhovor na pobocke v nakupnom centre... v skratke: Zakaznik: Chcem znizit pausal na max.20 eur, pretoze mi to nevychadza s financiami. Predavac: Ale teraz mame vianocne akcie a to sa oplati. Z: No ale nieco vyhodne, pretoze teraz naozaj nemam peniaze. P: jednoznacne pre vas sa najviac oplati ten pausal 35, pretoze nahodou budete potrebovat vela volat a mate k tomu skvely smartfon Samsung Grand uz za 1 euro a ked nemate peniaze, tak 1 euro je skvela cena, ako zadarmo. Z: No dobre teda tak to si zoberiem. Zaver: dokedy budu ludia tupe, blbe neinteligentne ovce neschopne rozmyslat a totalne financne negramotne, nezmeni sa tu nic. Ani u mobilnych operatorov, ani u ostatnych sfer zivota.
Anonymný používateľ
brido14
4.2.2018 09:31 | |
+28 -2
ja zijem v skotsku a platim 15 libier za zlaty pausal bez telefonu samozrejme z telefonom to vychadza 25 libier a mam neobmedzeny internet a to v 4g 2000 mi vsetkych sieti 5000 sms a v podstate vyuzivam iba net. do kedy chcu zdierat slovakov. bol som prednedavnom doma a potreboval som na rychlo simku na volanie a net a v tcome ci telekome som ich vysmial za tie ponuky ak som mu povedal co vsetko mam ja a za aku cenu tak odpoved bola ALE ZIJETE V ZAHRANICI A TOTO JE SLOVENSKO :-D este dobre ze rusia ten rouming pretoze pridem do orange o2 aj tecomu a dam pred ich ocami stahovat neaky fil v cca 3 gb a zasmejem sa a poviem HA ANI CENT NAVYSE PRETOZE MAM UNLIMITED!!!
Anonymný používateľ
okoloiduci
4.2.2018 09:12 | |
+26 -0
Vcera som sem zavesil link na clanok v Pravde, kde porovnavaju pausali okolitych krajin a za chvilu zmizol. Toto nie je seriozne a len potvrdzuje to, ze si vas nasi operatori kupuju aby ste propagovali tie ich superpredrazene produkty.
Anonymný používateľ
item
15.11.2015 21:36 | |
+0 -0
Doparoma, tak preto neviem najst ten pausal so zrychlenim nikde na ich stranke. A ja vysmiaty ze idem spravit prenos. To kedy ti pakovia zrusili? Kvoli Vianociam? Tak to je teda pekny darcek. Nie je tam jedina vyhodna ponuka. Kekoti.blbi Myslim, ze ju vratia ale az po sviatkoch, aby zatial vyzmykali maximum ludi
Anonymný používateľ
Peto
12.11.2015 09:01 | |
+0 -1
Neviete niekto, co ponuka momentalne retencne v Telekome tym, co maali pausal s kuponom na 50% zlavu? Podla seba sa uz neda dat? Mal som 3x po sebe Podla seba s 50% zlavou a akciovym mobilom.. Zajtra mi konci viazanost, takze smer O2...
Anonymný používateľ
Manobb
12.11.2015 19:45 | |
+0 -0
Dnes a do O2 ? No schválne, daj sem setup služieb, ktoré si tam chceš aktivovať. Uvidíme, či si si vybral najlacnejšiu ponuku.
Anonymný používateľ
lacino88
11.11.2015 19:25 | |
+0 -1
Ja si nemyslimi ze 20e za pausal je nejaka velka ciastka!
Za 20e mam ja osobne 150min (co mi osobne s prehladom staci), 2GB net s plnou rychlostou a za jedno euro mam pri prekroceni 2GB dat o nieco menej znizenu rychlost. + v ramci pausalu na 5cisel volania zdarma a + vytvaram skupinu kde volame navzajom vsetci zadarmo! Takto napriklad brat vola a smskuje zadarmo zo svojou priatelkou (keby nied toho kolko kreditu by minul?).
(20e preto lebo mam -5e za odporucanie na dobu 30mesiacov a nejaku tu vernostnu zlavu vyjednanu).
Mozno by ste namietali ze to nie je zadarmo ale za tych 20e, ale ja osobne kazdy mesiac potrebujem volat (hoc len s rodinou) a internet v mojej LG G2 beriem ako samozrejmost! Takze ci sa zaviazem ci nie mam to za jedno lebo spominane sluzby chcem a budem vyuzita. TAK PRECO SA HOC AJ NEZAVIAZAT A ZISKAT AJ DAJAKU TU ZLAVU NA MOBIL?
Sice uznavam ze tie ceny su tam na figu tych mobilov, su prehnane. Ale aj keby som zobral dajaky za euro a predal ho za aspon 100e niekomu tak uz z toho daco mam. Bez viazanosti by som nemal ani tolko a platil by som aj tak kazdy mesiac tolko!
Anonymný používateľ
Peto
12.11.2015 14:26 | |
+4 -0
20€ nieje vela? kolko zarabas?? vacsina zaraba tolko, ze za pausal da 5% platu.. na internet pevny dalsich 5%. to je AZ AZ.. pri nasich platoch, je aj 10€ za pausal vela..
Anonymný nick
10.11.2015 18:19 | |
+3 -0
Skúste si spočítať čo všetko môžete mať za 20€ mesačne vo 4KE a nie len na slovensku ale celej EU.
Anonymný používateľ
Gejza
7.11.2015 00:21 | |
+1 -0
najlepšie mať Free faktura, tam sa skutočnie platíš čo pretelefonuješ tu mžeš ušetriť,ked máš na krediťe peniaze neprepadnú,bude sa odrátať ked zaplaťiš 7-faktúf za volanie,je to velmi dobra vec žiadné dobijanie kreditu a koniec sim karty.