Diskusia: O2 vracia bonus: 200 eur za prenos čísla aj odporučenie

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
66 príspevkov
Anonymný používateľ
Peto
11.12.2015 12:09 | |
+0 -0
preniesol som číslo z orange do o2, taktiež som si bral telefón, na ktorý som využil dotáciu. Prenos čísla som už zrušil, no ako je to s telefónom, musím zvyšnú sumu vyplatiť, či sa dá zmluva o ***e na telefón aj nejak vypovedať? Podotýkam, že všetko som uzatváral na predajni.
Anonymný používateľ
jurii30
10.11.2015 14:18 | |
+0 -0
tak ja si myslim ze za 20€ a vsetko neobmedzene viem ze je to 1000minut to neni az take zle
Anonymný používateľ
5555
10.11.2015 12:05 | |
+0 -0
Spravne to chapem ze ak by som presiel s cislom z Telekomu na O2 Pausal a vyuzil bonus za prenos, tak v pripade ak by som po par tyzdnoch/mesiacoch presiel na O2 Fer, alebo k inemu operatorovi, tak tam nie je ziadna sankcia, ani povinnost vratit uz poskytnuty bonus? Len teda prichadzam o zvysok bonusu?
Anonymný používateľ
makak
8.11.2015 20:43 | |
+2 -0
ja som bol v o2 len raz aj to len 4 dni, ked som odskocil od orange a hned skocil naspat koli bonusu, super operator inac ...
Anonymný používateľ
jurii30
8.11.2015 15:25 | |
+2 -3
som počul že 4-ka bude mat za 14 euro všetko neobmedzene neviete kedy to ma byt?
akla
8.11.2015 15:51 | |
+5 -1
Od zajtra :0)))
Anonymný používateľ
8.11.2015 15:53 | |
+0 -2
mozes cakat... :-)))
Anonymný používateľ
Jojo
7.11.2015 20:49 | |
+0 -0
opravte si chybu v texte "a stačí vám stačí lacnejší"
msxx
7.11.2015 15:16 | |
+3 -0
A teraz prečo si myslím, že zrušenie O2 Fér je blízka budúcnosť:
1. Cena 0,13 za minútu je najvyššia na Slovensku. Konkurencia má nižšie ceny a tie treba nejako dorovnať.
2. O2 Fér sa už roky nemenil, v podstate sa upravoval len kozmeticky.
3. Ak sa mení cena za minútu, tak zvyčajne sa robí aj nový program. Nový program dá, povedzme, 0,05 € za minútu, ale po 1. minúte už nebude zadarmo. Prechod na nový program bude možný, ale návrat naspäť nie. Krásna ukážka ako sa dorovnáva konkurencia novými programami je Telekom Easy. Tam sa ešte nedávno programy nemili každý rok. Nie je to tak dávno, čo ešte bola možná aktivácia Easy Team a odvtedy je už asi 4. program Easy kariet (Team, Time, Free, Pecka). Toto isté čoskoro spraví aj O2 a O2 Fér bude minulosť).
4. Všetky aj novšie programy, okrem silne propagovaných Paušálov už boli ukončené. Nie je možné aktivovať Filipa, Moja firma a to boli relatívne dobré programy. Filip dokonca dodnes nemá v O2 konkurenciu, resp., náhradu.
Anonymný používateľ
Manobb
7.11.2015 19:19 | |
+0 -0
Osobne by mi až tak nevadilo, ak by "formálne" došlo k zlacneniu základnej sadzby zmenou programu (však či je to Fero, Filip alebo Fi.o /sorry, to bol nemiestny pokus o vtip/). Čoho sa však obávam, bude to, že už nepôjde o "nulový paušál", t.j. dajú nejaké minimálne plnenie. Ak to spravia, ten program prestane byť zaujímavý pre tých so spotrebou hlboko pod priemerné ARPU, keďže na modrej predplatenke je to teraz min. 30-32 €/ročne, t.j. cca 2,5 - 2,66 €/mes. ... Aj OR zrušil Sovu5 v podstate kvôli tomu, že zákazníci s týmto programom dokážu normálne fungovať aj pri 1,99€/mes.
msxx
7.11.2015 15:09 | |
+7 -0
Takže môžem to doplniť, O2 ruší všetko dobré čo malo. Už nechýba veľa a všetko, čo ma v O2 držalo skončí. Takže tu je hádam už kompletný zoznam:
1. Tesco Mobile je už pár mesiacov iná sieť.
2. Dobíjanie cez internet je až od 8 eur, nie od 6, čo mi vtedy vyhovovalo, pretože pre mňa je dobitie za 8 veľa.
3. Bonus pri dobití už nie je. Veď načo.
4. Bonus pri prenose čísla už pre O2 Fér neplatí.
5. Predĺženie viazanosti z 1,5 roka na 2 roky. Ono to síce viazanosť ako taká nie je, keďže pri jej porušení je pokuta len zvyšná suma za telefón, čo u konkurencie nie je, tam treba doplatiť tuším celý telefón aj posledný mesiac. Ale na druhej strane to vlastne viazanosť je.
6. Predražené slovenské dáta. Ak miniem 50 kB, zaplatím 50 c. Na Androide teda stačí len zapnúť dáta a 0,50 € je v háji. Keď som predtým používal dáta, niekedy som sa k limitu 0,50 € ani nedostal.
Koniec zoznamu.
Milé O2, ostáva vám zrušiť už len toto a odchádzam:
1. Hovory do vlastnej siete po 1. minúte zadarmo (v podstate stačí zrušiť program O2 Fér, čo je už blízka budúcnosť vzhľadom na vyššie napísané).
Koniec zoznamu.

Niektorých tu možno držia aj iné veci, takže tu je ich zoznam, aby ste vedeli, čo môžete zrušiť, ak potrebujete menej zákazníkov:
1. Volanie v CZ ako na Slovensku.
2. Dobíjanie v Jednote za 6 eur (lebo vraj zjednocujete).
Koniec zoznamu.
Anonymný nick
6.11.2015 22:54 | |
+1 -2
ak mam o2 fer a priatelka o2 pausal, bez ziadneho bonusu, moze ma odporucit a budeme mat obaja 200 + 200 ?
Anonymný používateľ
Manobb
6.11.2015 23:06 | |
+0 -2
Ty urob prenos čísla z ferka ku konkurencii, potom opäť prenes číslo do O2, ale na najnižší Modry paušál s tým, že tá odporučila priateľka. Budete mat obaja bonusy. Následne prejdi na Ferko, bonus ti zostane.
Anonymný používateľ
sorten
6.11.2015 15:37 | |
+0 -1
a zrušili aj 20% zľavu pre firmy