Diskusia: Test Samsung Gear S2: Zbohom, Apple Watch

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
29 príspevkov
Anonymný používateľ
Pepek
28.7.2016 12:44 | |
+1 -0
Ked citam prispevky od niektorych ludi, co hejtuju tie hodinky aj bez vyskusania, tak sa musim len smiat... Ja som ich vyskusal, spravil si nazor a mozem povedat, ze to je pekna, aj ked draha hracka, ktora najde svojich fanusikov. Neda sa porovnavat s klasickymi hodinkami, nakolko meranie casu je tu posunute na druhu kolaj, kto bude porovnavat s klasickymi hodinkami, nepochopil tento vyrobok(porovnavat to je podobne ako tvrdenie, ze je nakladne auto nevhodne na denne dochadzanie do prace, .. ano je.. pretoze nakladne auto ma ine hlavne vyuzitie). Mimo pre mna vysokej ceny a slabej vydrzi baterie boli celkom spestrenim pouzivania mojho "objemneho" telefonu.
Anonymný nick
1.5.2016 07:04 | |
+0 -0
Moje najhoršie rozhodnutie bolo kúpiť si tieto hodinky. Okrem toho, že som rád ak vydrží batéria do večera (musím nosiť nabíjačku so sebou) tak neustále vypadáva spojenie s mobilom, takže sa stráca efekt mať takéto zbytočne drahé zariadenie pri sebe. Po štyroch mesiacoch ich dokážem spojiť s telefónom asi na dve hodinky až potom, čo ich reštartujem (nie iba vypnem a zapnem), čím sa zmažú všetky zaznamenané údaje a tak sú mi úplne na dve veci.
diskret69
8.2.2016 07:19
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Cpt.Power
15.11.2015 18:18 | |
+0 -7
Že luxusné hodinky. To asi nevideli telefón značky Vertu konkrétne mám na mysli Signature Touch 2015. Na taký mobil sa žiadny črep od Apple nechytá. Dokonca aj také Sony Z5 premium môže len tíško závidieť.

http://www.gsmarena.com/vertu_signature_touch_%282015%29-7586.php

Prípadne ich oficiálna stránka www.vertu.com

To je ako keď si ide človek kúpiť nové Bentley alebo Caddilac, Buggati Veyron prípadne nejaké poriadne Ferrari. Tieto hodinky vyzerajú luxusne ale luxusne odpudivo. Som luxusne zhnusený :-)
XFCE4
12.11.2015 23:43 | |
+2 -0
UŽ-aj utekám kúpiť Samsung niečo zaplatí keď budem stanovať pred predajnou?
Anonymný nick
12.11.2015 19:09 | |
+3 -1
Lepšie sú gear s1 aj maj slot na nano sim a aj väčší displej a vyše funkcí a sú aj dizajnovo krajšie gratulujem samsungu tento rok zhoršil čo sa dalo aj hodinky aj rad note aj skovy rad..
Anonymný používateľ
Lol...
12.11.2015 16:06 | |
+6 -3
Apple watch zbohom ? vačši hnus som nevidel ako su tie gear s2 ....
xysano01
11.11.2015 23:51 | |
+2 -7
Baterka vydrži až tri dni! Sa po.erem,mám staré Casio kde mi vydrží min 2 roky!!!!!!!!!!! A chcu mi predat kaky šmejd?
Anonymný používateľ
DH32
11.11.2015 21:53 | |
+2 -5
nechapem tu absenciu GPS... uplny fail. Ako to mozete nazvat najlepsimi smart hodinkami?
Anonymný používateľ
M-76
11.11.2015 21:29 | |
+1 -14
Tak čo tu robiš iphonista choď si na forum apple a neser sa tu medzi samsung. Ano nechcem iphone a ani ho nemám radšej si kúpim drahší šmejd s viacerými jadrami a neodladeným androidom od inej značky tolko pripomienka pre vás iphonistov.