Diskusia: Má mobilný Windows problém? Android aplikácie možno nebudú

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
19 príspevkov
MalyBoby70
4.3.2018 14:09 | |
+2 -1
Neviem, čo je to za technológia, ale androidove aplikácie .apk fungujú aj na windows 7 ak ich otvoríte v programe BlueStacks
Adobe
16.11.2015 22:42
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
tester
4.3.2018 14:09 | |
+2 -2
ja mám w8.1 na N830 a cez DS video mi ide takmer všetko. zopár kodekov nefunguje, ale je to minimum
Anonymný používateľ
le3ky
27.11.2015 19:12 | |
+0 -0
Prešiel som na lumiu640 a dal sm si tam windows 10 preview verziu. Podľa mňa je to super rýchly a stabilny system . Ale jedna aplikácia mi chyba a to skenovanie vizitiek a automatické ulozenie do kontaktov bez zdlhaveho prepisovania. Naandroide taka bola ale už so zabudol ako sa volala. Mpzno taka je aj na wp ale este som ju nenasiel.Pre mňa celkom potrebná vec. Inac som s wp totálne spokojný prešiel som z s4 a androida už nechcem ani vidieť.
Anonymný používateľ
PeterSK
24.11.2015 19:20 | |
+0 -0
Bože všetko ide ked sa chce, keby nerobili hluposti tak už davno tu ten emulator či (iný sposob na ištalaciu android aplikacii do windows phonu. Sam mam Lumiu 640 ... a po dizajnovej stranke sa mi ten telefon pačí,dokonca aj ten mobilny w8.1 (w 10 update bude cca januar februar)Len tomu chybaju appky.
cocker.ba
18.11.2015 10:24 | |
+2 -1
tak android aplikacie vo winphone mi fakt nechybaju...naco spinit funkcny a viac menej bezpecny operacny system deravymi nebezpecnymi android aplikaciami, ktore nemaju ziadneho pana apolovica z nich je nebezpecny humus?to by sm si hned musel kupit aj antivir, lenze winphone vyhlasuje ze ho nepotrebuje lebo je bezpecny , tak ho ani nema.
Anonymný používateľ
kosto
17.11.2015 04:57 | |
+3 -2
priklanam sa k LosCanarios, stale pocuvam o chybajucich aplikaciach, ale nikto nevie povedat ktore su to. To ze sa neda nainstalovat PowerAmp neznamena ze to chyba nakolko existuje niekolko alternativ. Mam obidva systemy a ano stretol som sa s par aplikaciami ktore isli len na iOs a android, system mestkej dopravy v 2-3 mestach, ScummVM na hry(vyzera ze uz existuje aj na WP, medzitym ho uz ale nepotrebujem), ine si asi ani neviem spomenut. Ironicky(velka ironia) jedina vec ktora mi funguje prakticky lepsie a co mi na Windows Phone chyba je product Microsoft SKYPE, vratane integracie. Inak skoro vo vsetkom uprednostnujem Windows Phone.
Anonymný používateľ
Silent
17.11.2015 20:38 | |
+1 -0
No tak ja mám WP aj Skype, dokonca aktualizovaný a funguje na 100% s oznámeniami so všetkým. Asi som výnimka...
Anonymný nick
16.11.2015 18:58 | |
+16 -6
Microsoft pochopil, ze android by zasvinil aj windows.
Adobe
16.11.2015 19:13
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
miso
17.11.2015 01:46 | |
+5 -8
windows sa zasvini aj sam a bez androidu
Anonymný používateľ
ISKANDER
16.11.2015 18:22 | |
+4 -7
Mobilný Windows 10 nebude existovať. wp8.1 je posledný mobilný Windows. Aplikácie pre desktopový Windows10 pôjdu aj na mobile. Windows10 sám zistí, že je použitý mobil, notebook, alebo tablet a prispôsobí zobrazenie. Na Windows10 je dosť aplikácií. Windows10 už je zjednotený pre všetky zariadenia a prispôsobí sa železu. Na Adroide používam hlavne aplikácie Google. Na pár výnimiek je všetko balast. Často s plnými právami.
Adobe
16.11.2015 19:17
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Alexis
16.11.2015 23:50 | |
+2 -0
Iskander mam pre teba "novinku"- Windows 10 pre "mobili" sa vola " Windows 10 Mobile".
Anonymný používateľ
hs45
16.11.2015 13:40 | |
+6 -2
Nie Projekt Astoria nemal technické problémy... Pokiaľ viem, viac než 80% aplikácii fungovalo korektne.
Problém bol, ako ináč, v spomaľovaní systému. A druhý bol licenčný problém... Platforma Windows Mobile jednoducho nemá voľné prostriedky, ktoré vyžadujú androidové aplikácie.
Adobe
16.11.2015 19:19
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
marek1234
19.11.2015 20:39 | |
+1 -1
Trvalé spomaľovanie je aj Windows sám o sebe. Raz toto nepochopím. Od určitého momentu inštalujem len to, čo reálne potrebujem, nič nového neskúšam a po 3 rokoch je WIN takmer nepoužiteľný. Mám 2 ročný PC CORE i5 s 64 bit Win 7 s 8GB RAM, hovno koľkokrát robím a swapuje, HDD hrká ako bláznivé! Už fakt neviem, čo za železo. Ako to robí Google, že ani po 2 rokoch používania telefónu stále šľape rovnako svižne narozdiel od MS a Wokien.
MartinHodas
4.3.2018 14:09 | |
+7 -1
Či nemal tech. problémy nemôžeme vedieť. Ale máte pravdu o spomaľovaní, doplníme to do článku, vďaka.
Anonymný používateľ
sandis
16.11.2015 13:32 | |
+7 -12
Presne ako komentujete, pokial Microsoft nejakym sposobom neprekona App Gap, tak su odsudeni na zanik. Ludi nebude bavit cakat 5 a viac rokov, kym budu moct pouzit oblubene aplikacie, ktore funguju aj na iOS aj na Andoride. Ja som napriklad nenasiel na Windows 8.1 Phone ziadnu aplikaciu, co by vedela prehrat film z mojho NAS bez nutnosti stahovania celeho filmu.
Ani VLC player to nedokazal..
Ja som presne typ, koho toto odradilo od pouzivania Lumie 925, radsej som ju dal manzelke, lebo mi tam proste vela veci chybalo...
Cas ukaze,ako sa to MS podari alebo nepodari.
Adobe
16.11.2015 19:22
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
LosCanarias
16.11.2015 20:48 | |
+8 -3
Chyba bude zrejme mezdi stolickou a mobilom. Zeby zvyk z andoroidu ze na vsetko treba nejaku app????
Zvlada to bez problemov prehravac co v tom windows phone je standartne.
A co sa tyka appiek. Pisem to uz milionty krat.
Moze uz konecne niekto vymenovat tie kvalitne a tak potrebne app co su na android a niesu na windows bez ktorych sa neda existovat a smatfon sa stava vlastne nepouzitelnym? Poporosim este raz, nejaky zoznam aspon tych najdolezitejsich
Adobe
16.11.2015 22:40
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
EllenKomarnicka
17.11.2015 02:13 | |
+2 -1
Čo taky Poweramp? Mam dojem, že na windows phone sa nedá naištalovať.
LosCanarias
20.11.2015 19:12 | |
+2 -1
To EllenKomarnicka: Zrejme sme si nerozumeli. Otazka nebola na to aka android app sa neda nainstalovat do Wp (lebo pokial viem zatial ziadna) ale aka tak potrebna app z androidu bez ktorj sa neda zit chyba vo WP store.
Napises mi ze tam nejde nainstalovat prehravac hudby. No faj. Otazka dva. Naco si mam instalovat nejaky prehravac hudby ked uz tam standartne jeden mam co robi presne to iste???? Ale fajn, povedzme ze predsa len chcem nejaky iny prehravac. Nuz naozaj tebou vymenovany sa do WP neda nainstalovat, ale zato som na store naratal cca 450 roznych prehravacov od vymyslu sveta ci uz zadarmo alebo za uhradu. Takze by trebalo nejaku app co naozaj nieje a bez ktorej sa neda zit.
Anonymný používateľ
MaxipesFik
27.11.2015 13:44 | |
+0 -0
Locus