Diskusia: Test Asus Zenfone Selfie: Tínedžerský sen

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
11 príspevkov
Sawyer5200
18.11.2015 10:00 | |
+8 -6
Tinedzersky sen naozaj?? Dajte mladym vybrat medzi tymto selfie telefonom a iphonom 6s 99,9% ludi si vybere iphone
Anonymný používateľ
Nazov
18.11.2015 08:11 | |
+4 -0
Čo takto zmeniť názov : Ako zbaliť kočku : Tínedžerský sen
Anonymný používateľ
Nazov
18.11.2015 08:12 | |
+3 -0
No predsa kúpiť jej najdrahší mobil a je tvoja.
Anonymný používateľ
syntaxterror
18.11.2015 09:56 | |
+2 -0
Autorské práva nepustia. Ako zbaliť kočku je Schrödingerov sen.
Anonymný používateľ
Mishiak13
17.11.2015 22:57 | |
+1 -2
a tiež o tom akí poniektorí sme a kam to celé speje https://www.youtube.com/watch?v=WfGMYdalClU
Anonymný používateľ
Mishiak13
17.11.2015 22:49 | |
+2 -2
ja len mám pocit že to vyzerá tam kde sa pozriem presne takto:
https://www.youtube.com/watch?v=6Mwpmjf6cwE
Anonymný používateľ
aaaa
17.11.2015 21:58 | |
+1 -2
Ja mam normalny zenfone GB ram a nemam problem s tymi apkami, da sa to odinstalovat a co nechem nepouzivam, takisto neviem co mate problem s UI nevidimziadny problem, zatial vsetko ide ako ma. Root je tak pre onanistov.
Anonymný používateľ
Johny
17.11.2015 21:17 | |
+15 -1
Ja som si ho po dlhom vyberani kupil. Nie, ze by ma zaujimalo selfie, to je to posledne co by som po mobile chcel. Ale hladal som mobil klasickej konstrukcie, s vymenitelnou bateriou, so slotom na microSD, samostatnym a nie kombinovany so simkou. A 2 plnohodne sloty na simky, najlepsie micro, aby som si nemusel orezavat karty. Najst dnes mobil, ktory ma 3G a 4G na oboch simkach a dokonca s podporou vsetkych frekvencii co sa na SK a CZ pouzivaju, je maly zazrak. Plna prdel mobilov na trhu a pouzitelny ani jeden. Zufale. A hlavne nieco s normalnym procesorom, lebo mediatek uz fakt nemusim, nemal som s nim dobre skusenosti. Toto ma stalo nieco cez 250eur a fakt som nevedel vybrat nic ani len trochu lepsie. Mozno mi poradite, ze to bola blba kupa, ale ja uz fakt neviem. Teraz som celkom spokojny, adwaru je tam dost, ale inak je to svizny mobil. Ani tlacidla hlasitosti vzadu ani tlacidlo vypinania hore mi uz nevadia. Da sa na to rychlo zvyknut. Podstatne je, ze to slape. Nemal som velke ocakavania od asusu, ale som nakoniec spokojny. Pre vrtakov, uz som urobil tri selfie :-)))) Foti to podla mna tiez celkom dobre, nic naco by som nejako nadaval ...
Anonymný používateľ
Jozef
17.11.2015 15:18 | |
+18 -10
takze za 300e dostane clovek mizerny telefon s predinstalovanym adware a jedina vyhoda je, ze moze aplikovat nejake mizerne efekty na fotky? Neexistuje nahodou pre Android milion aplikacii ktore urobia to iste bez nutnosti kupovat nieco takto uchylne?
Anonymný používateľ
marek1234
17.11.2015 16:01 | |
+10 -1
Môžem len súhlasiť, kupoval som si najdrahšiu verziu Zenfone 2 551ML 4GB/64GB a môžem len potvrdiť. Telefón je dobrý, vykazuje špičkové hodnoty, ale ten adware je hrúza. Všetko sa síce dá vypnúť, ale po čase zisťujem, že niečo na niečo ďalšie nadväzuje a napríklad mi neprehrá REC nahrávky počas hovorov, vyhadzuje error. Povypínaš kopec zbytočnosti a potom ti mnoho veci nejde. Ja sa chcem skôr opýtať, či má niekto skúsenosti s rootom a dal by som tam niečo čisté alternatívnu ROM, ale ZENUI aplikácie sú mnohé hrozné, neodladené apod. Za seba ľutujem, že som ho kúpil.
trud123
17.11.2015 18:56 | |
+7 -5
Na tom ale ani tak nezalezi. Ma to dobru cielovu skupinu. Dnesne rozmaznane (casto aj hlupucke) deticky si to u rodicov vydupu. Staci im to spravne podat. Napr. nadpisom "Tinedzersky sen":-) A moze byt aj kopec adwaru, deti to radi, cim viac tym lepsie:-D