Diskusia: 4ka opäť spustila online chat. Pracovníci ho už neukončujú

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
19 príspevkov
Anonymný používateľ
St3vq0
21.9.2018 16:56 | |
+0 -0
jojo kazdy ma na vyber, ak sa mi nieco nepaci alebo nie som spokojny odchadzam, urob to aj ty a chod do konkurencie :D, uvidis kolko budes platit tam....
Anonymný používateľ
jojo
9.3.2018 12:37 | |
+10 -39
POZOR NA SWAN ! Ja som si teda na skusku kupil sim swanu ale uz od prvej chvilky bol problem. Nesla aktivovat sluzba 4G 1GB netu , prisla len chybna sprava ze je volaky problem ... potom sa mi to na X krat po asi X hod podarilo aktivovat, odratalo 1€, tak to bolo ok, idem surfujem - schvalne som to otestoval - presurfoval , proste testoval a minul som celych 1024MB-1GB volaco navyse islo par MB asi takych 50 MB potom sa net zastavil a kredit ktory bol takmer 3€ zmyzil ... ( aspon tak mi zratalo mob.data ked som to resetol ). Tak volam a oni mi povedia ze som si ho presurfoval, no riadna k****ina, ved NIKDE NEPISE ZE PO MINUTY DAT S BALICKU sa automaticky rata 4c/1MB ! Ziadna sms nic ani v cenniku podmienkach nikde ... Mali by prist info sms o minuty dat ale nic take dodnes im nefunguje , ze bude v ,,blizkej" dobe, takze maju problem vratit kredit. To uz nie je moj problem ze to presiahlo viac ako 1GB ved som si aktivoval tolko, malo ma to stopnut alebo co .. neviem si predstavit ze tam mam 20€ kredit napriklad aktivujem predtym balik, miniem , nevsimnem si a hned rata 4c/1MB? V siete 4G SWANU? ziadny telekom. Je toto normalne ? Ako sa uvas tato sluzba chova ? Dva dni mi neslo zistit stav kreditu ani cez sms ani cez kod vypisovalo chybu, no jedno velke sklamanie, to pokrytie nejdem otom radcsej pisat, v BA bol som rad za 1 - 2 palicky ( -110 dBm, - 115 dBm ). Na linke mi tvrdily , ze tieto problemy su ,,individualne" a nema ich kazdy no neviem ale ok ... Jedno VELKE sklamania kym toto nevyladia lebo takto dobre vedia os*at ludi aspon tym ktorym to tiez spravilo ...
Anonymný používateľ
Plateny diskuter
18.11.2015 20:31 | |
+22 -6
Tvoj prispevok je okaty PR blabol.
martinbazo
18.11.2015 21:22 | |
+13 -3
ja mám SWAN internet a frčí ako divý.............pozerám Youtube a maximálna spokojnosť..........100GB je 100 GB za 5 eur
Anonymný používateľ
jojo
19.11.2015 06:33 | |
+2 -9
Plateny diskuter: jediny blabol si tu ty , ked nemas skusenosti radcsej nepis nic , ***o :)
Anonymný používateľ
Milan
19.11.2015 07:40 | |
+3 -1
Pokrytie signalom v ziline je vsade plne aj ked pisu ze je zilina iba ciastocne pokryta, dva tyzdne mam ten ich swan internet 100g ale som s nim spokojny, signal mam vsde v meste plny, rychlost okolo 40. Za 5€ sa ten net oplati, iba odporucam
Anonymný nick
19.11.2015 09:57
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
ISKANDER
19.11.2015 10:53 | |
+6 -2
Mal si sledovať *55#. Tam ukazuje okrem kreditu aj stav dát. Mne tiež nedošla SMS, ale nie som taký sprostý ako ty, tak som si to sledoval. Potom musíš znovu aktivovať balík, ak nechceš, aby ti to sťahovalo 4 centy. Na 4ke net nespomalí po minutí, ale začne účtovať MB. Ak sa ti nepáči na Easy je 1GB za 5,99€ a potom to spadne na 64kb/s. Chat som nikdy nepoužil. To je pre sprostých ľudí, ktorí nevedia čítať podmienky produktu, ktorý si kúpili. Plus nevedia, že existujú VOP, ktoré stoja nad cenníkom. Pokrytie najlepšie ukáže mobil. :)
Anonymný nick
19.11.2015 13:41
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
jojo
19.11.2015 17:26 | |
+1 -3
Stym uctovnim hned ako sa minuta data je to riadna kravina a nie ze si clovek nevie sledovat kolko dat mu ostava ale presne na chlp sa to neda odsledovat a aj keby ano NIKDE nemaju uvedene ze sa uctuju data po minutu z balika to by mali upozornit a nie volaky cennnik kde su dokopy ,,4" veci. A tie sms im maju fungovat a nefunguju sami sa priznali takze uz len za to je dovod aby to vratily co navyse. Ked si to tak vezme logicky clovek NIKDE NIKDY som nevidel aby po minutu dat z bezneho balika unas sa platilo, info o minuty aspon chodia! Aspon keby tie data zastavily pripadne info stranka kde nabehne ako v O2 napriklad ze som minul data a ak chcem obnovit mam pokracovat dalej ... Swan s tymto dobre vydrbava ale ked to nikomu nevadi tak fajn som zvedavy kolko ludi sa nato dostane a verim ze niesom jediny :D :) 4 centy mozno dobre pre tych co prevolaju nie vela minut mesacne a data fajn ale zatial nie s takymto pokrytim. A aby dva dni mi nesla sluzba na zistenie kreditu ?? je to normalne ? :D Proste v tomto smere jeden velky odrb ze ihned po minuty sa rataju dalsie BEZ UPOZORNENIA pripadne info o moznej dalsej aktivacii. Ved co chcem od SK firmy :) co zacina od nuly v MT smere ... A nezabudnite minuskovat za toto : ))))
Anonymný používateľ
jojo
19.11.2015 17:28
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
XOLO
19.11.2015 17:44
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
XOLO
19.11.2015 17:45
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
jojo
19.11.2015 18:26 | |
+1 -0
este posledna vec ISKANDER: ty si stoho co som pisal asi nepochopil ziadnu podstatu veci ze ? Robis sa volako premudrelim , cennik aj VOP som si cital a za dalsie ako som pisal sluzbu som si otestoval ale nieje to teda doladene verim , ze nieje to prakticky riesenie ihned uctovat BEZ UPOZORNENIA dalsie data a dalsia vec, ty co maju orange si radcsej zaplatia 3€ ako ja a mam rychlost stale rovnaku 1/1Mbit a s tou rychlostu za hodku viem spravit okolo 300-350 MB zato na SWANE si s 50/10 ci kolko to islo rychlejsie minies ak sledujes napriklad video na tube ( ako priklad len uvadzam ) , automaticky nacita rychlejsie a hned ti hodi naprilad 720p kvalitu videa a data pekne viac tecu :) S 1/1 v mobile kludne aj v tablete aj na pc som skusal je rychlost na web ci videa v 320p dostatocna a nic neseka a pokrytie to zbytocne pisat ze je super. Ano dobre to bude ak bude to doladene ale nie takto hned odratavat pripadne ano dojde aspon ta info sms o upozorneni o ktorej je ale v cenniku pisane ze ma prist !!! Mne je jedno kto co ma , swan nejdem hodnotit kedze len zacinaju ale maju toho este vela vela co doladit a vyladit lebo isto niesom jediny ktoremu sa toto stalo a staci len par MB pri tej rychlosti a hned ta vide ten skvely 1GB na viac ako jedno ecko. Pokial to nevyladia karta moze ist do sufliku, maximalne este pouzit v roamingu mimo sk , fajn net/sms/volania ale zase niekomu toto nevadi :D a DVA DNI aby nesla zistit spotreba cez sms alebo sietovy kod ??? A oni na linke cusia ??? Pripadne volal som tam ohladne problemu aktivacie balicku o cca 23:50 , zvonilo to asi 2 minuty , tuuuut a ospalim hlasom zdvihol chalan ktory bol prispaty a len ze ano vieme o tej chybe ale kedy pojde nevieme :D To je bomba pristup :) Ak toto vsetko vyladia urcite si najdu viac zakaznikov nielen co som cital najviac si to kupuju vychodnare vec lacne ta ne ? :D
tesonnr
23.11.2015 18:26 | |
+0 -1
prepacte ze vas otravujem... dobre som pochopil ze v sieti 4ka sa nedaju posielat a ani prijimat mms?
Anonymný používateľ
XOLO
20.11.2015 10:16
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
XOLO
19.11.2015 17:43
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
ASDFGHIJ
19.11.2015 11:50 | |
+8 -2
zato ze ty nevies citat, tak to je tvoj problem. Ale tak to ma byt za b-lbost sa plati...pokrytie je v pohode, tam kde ma signal T ma aj 4ka. Ale ked si spokojny s inym operatorom tak 4ku nemusis pouzivat, uz nie je komunizmus nikto ta k nicomu nenuti.
Anonymný používateľ
Sergej
18.11.2015 20:30 | |
+5 -15
Toto ďalší reklamný článok od swanu.
Anonymný používateľ
Nick Twisp
18.11.2015 19:50 | |
+8 -11
Trochu ubohy clanok. Neviem co tym skusanim redakcia sledovala.
Anonymný používateľ
Nick Twisp
19.11.2015 00:15
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
19.11.2015 10:00
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
akla
18.11.2015 19:46 | |
+15 -11
No sú dobrý a pomali sa zdokonaľujú. Pamätate ešte na konkurenciu ako začínali? Také O2 to bolo zo začiatku hotový horor.
akla
18.11.2015 21:46 | |
+6 -7
Ok kopol si si a čo ďalej.
Anonymný používateľ
18.11.2015 22:59 | |
+5 -2
oni su horor stale...
Anonymný používateľ
fero
19.11.2015 07:39 | |
+4 -4
toto neustale ospravedlnovanie je uz trapne ved swan ma licenciu uz skoro dva roky!!! ale ved ako inac ked prioritou su eurofondy a statne zakazky nie sluzby zakaznikom
Anonymný nick
19.11.2015 10:09
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Bonyek
19.11.2015 11:02 | |
+2 -0
tak to je naozaj "len" dezinformácia, v OR s deaktivaciou spomínanej služby som nikdy žiadny problém nemal, bezoiladu na akom programe to bolo.
Ps.
jednoducho si to možeš deaktivovať cez hlas.volbu 919, alebo po prihlásení na stránke ff.
Anonymný nick
19.11.2015 13:54
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Cthulhus
19.2.2019 11:17 | |
+13 -8
Ja verím že podobne aj tebe sa pomaly podarí zdokonaliť sa v rodnom jazyku.