Diskusia: Na Slovensko prichádza konkurencia Uberu. Služba Liftago ponúka jazdu zadarmo

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
25 príspevkov
Anonymný používateľ
Peter Mrkvicka
22.11.2015 22:03 | |
+0 -3
A nebolo by LOGICKE keby tieto sluzby s konkretne model auta Tesla vlastnili Slovensky prevdzkovatelia TAXI?Lebo MY Slovaci mame tiez svoje rodiny ktore sa snazime zabezpecit takze ak TAXI tak Slovenske TAXI s minimalnou konkurenciou inych taxi sluzieb ktora nezasahuje do prevadzky.Dakujem
Anonymný používateľ
Mirka
20.11.2015 07:59 | |
+3 -2
Podľa ich treba skúsiť veď čím viac taxi ,UBER , HOPIN , LIFTAGO. Ceny budú lepšie aj chovanie niektorých sa zlepší a nebudú brať trestaných ,veď ja som o tom počula a ženu nechať s takým vodičom, no ešte že mám zbrojný preukaz inak k nikomu nenastúpim. Každý má drzé a slizké reči na 22 ročnú blondínku...
Anonymný používateľ
Kajo
20.11.2015 08:04 | |
+1 -3
To hej, konkurencia vzdy potesi zakaznika, lebo ceny idu dole a kvalita hore. Ale to neznamena, ze by mal hopin len tak otvorit naruc kazdemu kto pride. fakt haluz ako sa slovaci na pr clanok liftaga namotali...ale tak niekto kedysi povedal ze 'masy su hlupe'..asi na tom nieco bude
Anonymný používateľ
Mirka
20.11.2015 08:42 | |
+2 -2
Mne je to jedno hlavne nech príde nejaký pán v saku na aute ako MERCEDES S-CLASS alebo BMW rady 7 a je mi jedno o akú službu sa jedná.
Anonymný používateľ
Kajo
20.11.2015 07:48 | |
+2 -4
Hopin si len chrani uzemie, to je vsetko. Im nikto nepomahal, ked riesili uplne rovnaky problem pred dvoma rokmi.
Je to uplne bezne a slovaci zareagovali na liftagacsky pr clanok velmi dobre. Kazdy ma zrazu nazor aj ked v zivote nepodnikal. Perfektny marketing zadara pre ceske liftago. A slovenskemu hopinu sa naklada..
Anonymný používateľ
MirkaBA
20.11.2015 07:43 | |
+3 -0
Taxikári majú rozdelené územie ako žobráci a keď mu obsadí niekto miesto, tak prídu svalnáči mafia a zbijú ho. Veď za hodinu majú aj 200 eur. http://www.cas.sk/clanok/336203/zobrak-na-ulici-prezradil-kolko-si-zarobi-neuverite-aku-su­mu-ziska-za-jednu-hodinu.html
Anonymný používateľ
Mirka
20.11.2015 07:48 | |
+2 -0
pozri ako reagujú ľudia ,keď im bezdomovec dá peniaze, zasmeješ sa
Anonymný používateľ
Mirka
20.11.2015 07:49 | |
+2 -0
zabudla som dať link :)
https://www.youtube.com/watch?v=oZvYvOkqxA8
Anonymný používateľ
Palo
20.11.2015 05:45 | |
+1 -1
Su dva pristupy. Bud ste taki dobri, ze ludia chcu byt u vas, alebo ich musite k tomu trosku dotlacit. Nevyznam sa celkom v taxi sluzbach, ale neviem, preco by jeden taxikar nemohol zobrat jednu objednavku cez jednu sluzbu a dalsiu jazdu cez inu sluzbu.
Anonymný používateľ
MirkaBA
20.11.2015 07:33 | |
+3 -0
Vieš oni keby urobili objednávku u druhej alebo cez uber tak jeho kolegovia ho bonznú a vykopnú ho. Tam vládnu hnusné praktiky. Dipečing predsa vidí jeho pozíciu a pohyb podľa GPS na mape...
Anonymný používateľ
Paco
20.11.2015 05:25 | |
+4 -4
Najhoršie je aký sú arogantný a drzí ľudia, veď sa nečudujem chlapa pustia z basy bez auta a hľadá robotu a TAXI mu ju ponúknu a dajú mu aj auto pritom bol trestaný a človek sa bojí sadnúť do TAXI niekedy, lebo nevieš aký má register trestov. Ani UBER nie je dokonalý a neverím mu, že všetci sú normálny, čierna ovca sa vždy nájde ale na appke sú aj hodnotenia a to dosť vystihne človeka. Na TAXI čakáte 15 minút a na UBER 5 minút.V Dánsku som bol a slabšie auto ako mercedes tam nemá na TAXI nik a max. 5 ročné. Na Slovensku príde po vás stará Oktávka s rozbitými tlmičmi a zápachom v aute a šoférom čo smrdí. Samozrejme sú výnimky. Zas UBER v zahraničí je iné kafe, príde po Vás BMW rady 7 alebo MERCEDES S-CLASS u nás max. MERCEDES E-CLASS alebo BMW rady 5. Taxikár mi naučtuje aj dvojnásobok a bez bločka a musím mu platiť cash v hotovosti a UBER mi to strhne z účtu a pípne mi SMS.
Anonymný používateľ
a1824091
20.11.2015 07:39 | |
+1 -5
nie som z klastora, ale fakt netusim co znamena to "s***i".
Anonymný používateľ
Ferinko
20.11.2015 00:57 | |
+4 -1
Zabudas nato ze vodici pre nikoho nejazdia, poskytuju svoje sluzby. Su to podnikatelia.
Nemozu od nich ziadat poskytuj sluzby iba mne a nikomu inemu lebo ...
LOL. To je co mafia?
Anonymný používateľ
Kajo
20.11.2015 07:54 | |
+1 -3
No praveze mozes.
Moze byt zivnostnik, firma, cokolvek... mozes s nim podpisat zmluvu, ze nebude podporovat ine konkurencne produkty... standardna vec. Len sa Ti autor clanku snazi vsugerovat, ze je to nepripustne. Podnikanie nie je charita. To je ako keby si siel hrat basket a das loptu superovi ze na..zahadz si do kosa nech mas body..s konkurenciou bojujes...nedas jej svojich ludi sak nech to maju lahsie chalani
Anonymný používateľ
Paco
19.11.2015 23:59 | |
+6 -1
Viete oni si podeli územie taxikári ako m4fia a kto im zastane na mieste, tak hneď si zavolá kolegov na pomoc ako by mu to patrilo. Samé zastrašovanie panuje tam a odísť od taxi znamená rozbité auto.
Anonymný používateľ
Edward
19.11.2015 23:22
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Peter
19.11.2015 21:02 | |
+3 -1
ako si tam pridam ten kod SOMPRVY? ziadnu polozku som v aplikacii nenasiel. iOS