Diskusia: Muž zažaloval Apple za stratu dát po resetovaní iPhonu

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
24 príspevkov
Anonymný používateľ
bonyek
1.12.2015 14:57 | |
+11 -0
svoj život mal uložený v tom mobile??? pán má 68r! kedy začal žiť.?
Anonymný používateľ
xbx
1.12.2015 13:45 | |
+2 -1
no ma smolu je to jeho problem ... proste treba si zalohovat .. ja mam externe hdd 3, usb kluce atd... proste ked vedel co tam ma hoc je to aj mobil roka... tak proste vsade sa obcas nieco moze dodrbat... nic nieje dokonale a ukladat si toho vela a stale len na jedno ulozisko je na hlavu... ako je mi ho aj luto v jeho veku asi nema moc ponatie o smartph... ... mimo temu trosku ale to tu v Anglicku mate tak ze dedovia maju len a len Iphone vela :D inac doporucujem ak chcete nieco co vam bude slapat viac r ... tak moj nazor Iphone ano je to nuget a bez obalu Boze chran ho nosit :D :D ale android po case zacne lagovat ... mam note 4 5 mnesiace ... pocuvam hlavne hudbu surfujem obcas nieco zahram... a minule som mal min lag jak *** a to neratam tie mensie ktore sa objavuju... android je na .... proste super ked ho clovek ma tak rok potom beng... a jedine co vedia je tlacit tak neviem kolko gb atd proste ... aby clovek povedal vole ja mam fotek one 20... ramku 4gb a neviem co a na Iphone je to polku menej a slape aj tak lepsie :D paru updates na samsungu a clovek ma lagdroid na svete :) ale sedi to na kontrakt telefon proste splatit a zahodit :D ak sa vam zda ze Iphone je moc draha hracka tak Samsung je na tom tak isto ale aspon mate rok na viac r u Applu :)
Anonymný nick
1.12.2015 13:42 | |
+9 -0
Obhájca Apple by mal najskôr požiadať o jeho psychiatrické vyšetrenie, či je svojprávny.
Anonymný používateľ
Jozef
1.12.2015 12:09 | |
+6 -0
V apple store dostal podpisat pri preberani do servisu papier, ktory hovori aj o tom, ze si vykonal zalohu a ze moze prist o vsetky data. Pan evidentne podpisal nieco co necital..
Anonymný používateľ
Kaliakra
1.12.2015 10:20 | |
+4 -1
Pracovníci Apple sa k starému pánovi mohli správať empatickejšie, ale určite nie sú zodpovední za to, že si telefón nezálohoval. Takže dúfam, že súd bude objektívny a spravodlivý. Ak stratím nezálohované dáta, môžem si za to ja sám - a nie výrobca HW!
Anonymný používateľ
Richard_21
1.12.2015 10:11 | |
+3 -0
Aspoň už vie, že je potrebné zálohovať.
Anonymný používateľ
carpediem1988
1.12.2015 09:36 | |
+1 -3
Len aby bolo jasne- aj ja som raz prisiel o data a to iba preto, ze aktualizacia na iphone sa nechcela nainstalovat. stalo sa mi to asi 2x, aj na iphone 4 aj na 5kovom.. clovek to neocakava a Apple to nema osetrene dostatocne. Urcite ho chapem.. a dedkovi sa smiat z toho ze ma "drzost zalovat"... spamataj sa. Dufam ze to vyhra.
Anonymný používateľ
sd001
1.12.2015 09:01 | |
+6 -1
ach jo neuveriteľná naivita veľmi dôležite dáta v mobile čo keby ho stratil alebo mu ho ukradli tak tiež príde o všetko nechávať všetko v jednom zariadení alebo na jednom disku je hazard občas ma niekto z rodiny zavolá sa pozrieť na PC, a už sa stalo že odišiel HHD a rodina stratila všetky fotky z dovoleniek osláv foto detí atď to bolo plaču od vtedy poctivo zálohujú kúpili jednoduchý NAS server a pravidelne po zapnutí PC sa vytvorí záloha zmenených dát pre istotu na dva HDD
Anonymný používateľ
applista
30.11.2015 20:52 | |
+8 -11
Pritom aku ma Apple jednoduchu zalohu (na androide je to zlozitejsie), staci jeden klik v iTunes a hotovo, a on ju nespravi a este ma tu drzost niekoho zalovat. Dufam, ze prehra na plnej ciare a bude musiet este on zaplatit trovy applu. Primitivizmus.
Anonymný používateľ
wwert
1.12.2015 07:53 | |
+0 -4
To nie je pravda. Zalohu ma praveze ovela jednoduchsiu android - pri prvom prihlaseni do telefonu pomocou google uctu sa default zapne 'synchronizacia vsetkeho' a vsetko (kalendar, poznamky, kontakty, historia hovorov, historia polohy) sa od tej doby posiela do google.
Anonymný používateľ
Marek
1.12.2015 08:23 | |
+2 -0
Tak aj apple vie automaticky zalohovat do cloudu cisto len tie veci ked o to pri prvom spusteny poziadas. Bavime sa ale o manualnych zalohach a tie su v itunes 1 klikove (itunes sa otvara sam na macu a telefon sa sam zobrzi)
HCMIKI
30.11.2015 20:16 | |
+6 -2
Snad kazdy vyrobca techniky ci servis to ma davno osetrene, ze na data sa nevztahuje ziadna zaruka. Apple to ma dokonca na webe ako povinnost uzivatela. Dedo ma smolu aj napriek tomu, ze sa vola Deric :) Samozrejme od dochodcu sa da len tazko cakat, ze pozna slovo zaloha dat, ale to uz samozrejme nie je chyba applu.