Diskusia: Huawei dodal 100 miliónov smartfónov, chystá expanziu na americkom trhu

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
7 príspevkov
Anonymný používateľ
joer
23.12.2015 13:08 | |
+1 -0
To Dynno: Ja si to nemyslim ja to viem, kazde svoje izariadenie ktore som kupil u Applu som musel registrovať cez svoje ID, tym padom je jasne ze ked tam udam svoje ID, vyrobne cislo izariadenia, IMEI atd. Je jasne ze som ho kupil a aktivoval. Takze je to pravda o predani Appl zariadení a verim tomu. Apple nema dovod podvadzat a zavadzat. Ked povie ze baterka vydrzi 10 hodin tak vydrzi a funguje 5 rokov este na 85%. Mam prvy Iphone 2G a od 97 roku funguje v kuse na 1 baterku. Pridem domov, hodim do kolisky a neriesim. Samsung a iny korejci podvadzaju, skresluju.

To lololol: nie som troll- to mozno ty. Robim na Apple od 1994 roku a nehanbim sa za to.
Anonymný používateľ
joer
23.12.2015 13:09 | |
+0 -0
Pardon od 2007 roku, nejak som sa pomylil.
Anonymný používateľ
Dynno
23.12.2015 16:21 | |
+1 -0
Nuž, keď veríš, tak ver. Najviac ma pobavilo to tvoje "Apple nemá dôvod podvádzať a zavadzať". To, že ty musíš kdesi cez svoje ID registrovať zariadenie ešte neznamená, že neuvádzajú úplne iné čísla. Predstáv si, že aj zákazníci Android zariadení sa registrujú. Moj nazor je, že práve Apple skresľuje, pretože hlavne v USA predáva telefóny cez operátorov za priaznivé ceny. A tým idú čísla hore a aj práve preto si myslím, že ide o dodané distribútorom a obchodníkom, nie o predané koncovým zákazníkom.
Anonymný používateľ
Dynno
22.12.2015 16:47 | |
+1 -1
Ozaj si myslíš ty naivka, že to takto Apple robí? :-)
Anonymný používateľ
Dynno
22.12.2015 16:48 | |
+0 -1
To bolo pre "joer"
Anonymný používateľ
joer
22.12.2015 16:12 | |
+4 -1
Dodá, nie predá a to je sakra rozdiel. Vyrobit a dodat na sklad je nieco ine ako ich predat. Az vierohodne potvrdia ze ich predali 100 milonom zakaznikov, az potom su v elitnom klube. To iste Samsung, ktory takisto uvadza len kolko dodal a nie predal, na rozdiel od Applu ktory uvadza realne cisla na zaklade registracie ID cisla na Applestore kedy si majitel musi prihlasit svoje izariadenie do systemu. Takze tak.
Anonymný používateľ
lololol
23.12.2015 07:22 | |
+1 -0
Troll ***ed, nekrmit