Diskusia: Teória o rýchlych aktualizáciách mobilného Windows sa potvrdzuje

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
5 príspevkov
Anonymný používateľ
Messo
30.12.2015 10:30 | |
+1 -0
Aj Blackberry ma updaty na 2-3 roky starý telefón a updaty chodia ale nepravidelne.
Anonymný používateľ
matt
29.12.2015 15:35 | |
+17 -5
Preto ho este stale nevydali pre sucasne modely?
Naozaj rychle :D
Anonymný používateľ
Jozef
29.12.2015 14:47 | |
+21 -7
nieco ako alphaverzie testovane priamo uzivatelmi...
Anonymný používateľ
jokax3m
29.12.2015 15:32 | |
+28 -29
jasné, je to niečo podobné, ako nekonečne stará verzia Androidu alebo tá najnovšia s 3 bezpečnostnými chybami... kedy nie je jasné, či vôbec bude nejaký update na pol roka starý fon... že si to tak myslel, či sa mýlim? :) že si s tým nedáte pokoj, som zvedavý ako z toho vykorčuľuje Android, aj keď už dáke náznaky boli od LG a Samsungu, že budú záplaty na mesačnej báze, pokiaľ bude nutné updatovať, otázka znova znie, či na to nebudú potrebovať spomínanú certifikáciu operátormi... takže akokoľvek sa ti WP (WM) nepáči, tak je z tohoto pohľadu naozaj lepší ako Android a ide zatiaľ cestou, ktorú tu nastavil Apple, že všetky nové verzie idú aj na výrazne staršie telefónu ako len 1 rok dozadu... preto som fakt zvedavý, s čím príde Google... lebo zatiaľ je to len o blbostiach tie nové verzie... a dosť ma napadá teraz prirovnanie k desktopovým Windows, pre ktorých každá nová verzia potrebovla raz tak silnejší hardware a raz tak veľkosť pamäte... je zaujímavé, že keď som mal WP a teraz iOS, tak som vôbec netušil a ani ma to nezaujímalo, koľko to má pamäť a aký procesor a aký grafický akcelerátor.. lebo išlo všetko rýchlo... ale pri Androide je to asi taká úchylka sa o to zaujímať, lebo už asi nezostalo nič iné ako sa chváliť nadupaným železom... nič v zlom... ale fakt ma nebaví čítať takéto vyjadrenia, pokiaľ si to človek nevyskúšal všetko... ale ako vravím, to je taký folklór, že kto má väčší :))))
Anonymný používateľ
Jozef
29.12.2015 15:53 | |
+18 -4
@jokax3m - nepouzivam Android.
Anonymný používateľ
Tuno
29.12.2015 19:50
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.