Diskusia: 4ka má v ponuke ďalšie mobily. Najmä pre nenáročných používateľov

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
49 príspevkov
Anonymný používateľ
milan
3.1.2016 14:52 | |
+4 -0
tommy a nie si ty náhodou umelo živený triopolom O2, Orange, Telekom?
Anonymný používateľ
tommy
2.1.2016 08:50 | |
+6 -14
4ka je umelo zivena bublina. klamstva o pokryti uzemia na ich fcb nastenke, nezverejnenie mapy pokrytia, chybajuce sluzby, mizerna vlastna a este mizernejsia prenajata GPRS od Telekomu alebo lzi o termine spustenia siete a sluzieb spolu s neustalym posuvanim samotneho ostreho komercneho startu to vsetko su atributy ktore musia kazdemu ibdikovat ze toto je len hra na operatora.
mirecbirec
2.1.2016 10:04 | |
+8 -5
umelá bublina trolácka si ty,,,,,,,,,,tento príspevok píšem cez SWAN internet, čo v diere ako v RS funguje ako besný a nemá výpadky ako zavedený TELEKOM. 4 ka nemá chybu, len trolkovia musia písať opak,,,,,,,,
Anonymný používateľ
gyula
2.1.2016 10:38 | |
+3 -5
but na zivena politikmi a im pidliehajucimi uradnikmi. swan vraj nema vobec take pokrytie ake prezentuje lenze verejnost sa to nema ako dozvediet.
Harket
3.1.2016 00:38 | |
+2 -1
Tommy sa bojíš ze ta vyhodia z kartelu?ANO zarobia si nato postupne vadí to?Pôjdu ceny dole aj kartelové a o tie by sa mal zaujímať telekomunikačný úrad
Anonymný používateľ
abcd
2.1.2016 07:11 | |
+2 -0
Aj Vam štastný a veselý Nový Rok.
Anonymný používateľ
Kroky
1.1.2016 21:07 | |
+3 -3
Swan už mal napísané už v marci, že ma 40% dokonca predtým rok mal mať pokrytie a vôbec pol roka neposkytoval a RU je jasne ZMANIPULOVANÝ a mali pokryte par miest kde boli merať a hádžu si čísla ako chcú a Vavro im robí babku. Veď prečo sa zbavil s Orange s poskytovaním roamingu a súd im predbežne vyhovel, mal to urobiť telekom ale ich chyba. Som zvedavý ako sa dohodnú na prepojovacích poplatkoch.
Anonymný používateľ
Kroky
1.1.2016 21:16 | |
+7 -2
Potom vám ľudia budú ruky bozkávať, keď iná vláda zistí diery v rozpočte a budete musieť platiť dane 30%, aby sme za 50 rokov splatili požičky z EU ale to budu ešte deti Vašich detí. Však zbrane nakúpili z cudziny a naši vyrabajú zbrane Kuracina v Ban,Bystrici a mohli peniaze zostať doma a mohol dať prácu dvesto ľudom....čistý tunel
Anonymný používateľ
Kroky
1.1.2016 21:29 | |
+4 -8
Keď príde nová vláda tak tie stovky zaplatite naspäť to vam garantujem a všetci čo su v 4ke zaevidovaní okrem dôchodcov, že zadarmo volali, budu cvakať nazad peniaze inak exekúcie nie sú problém.
Anonymný používateľ
Kroky
1.1.2016 22:14 | |
+5 -10
Ešte si počkajme 3 mesiace do volieb a uvidíme . Lipšic s Matovičom sa nato lepšie pozrú...Smer bude mať 20% a SNS 7% takže im koalícia nevyjde ako bolo za mečiara. Dankovi dajú z SNS par melonov ako Slotovi a potichu by hrali so slovenskými občanmi ruskú ruletu. Koľko odišlo ľudí do zahraničia a prečo. Lekári na vrtulníkoch zarábajú polovicu ako ich kolegovia v nemocnici a riskujú život. Manažeri zo štvorky sa vozia na mercedesoch. Nech si dajú cedulku na auto nech ich ľudia poznajú.
Anonymný nick
1.1.2016 22:17
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Kroky
1.1.2016 22:30 | |
+4 -9
Smer si myslí,že ho bude voliť 25% ľudí, každý 4 Slovak. HaHA Lenže 2 zo 4 neprídu voliť, lebo im už neskočia na háčik. Do 20% ak by mali volil by ich musel každý 5 ty slovák ale či prídu tak to pochybujem. Čo ste im deti povyhanali do sveta za robotou a Bratislavčanky chodia utierať zadky do Rakúska a mnohí su daleko v USA a Kanade. Niektorí z nich nemajú ani dvadsať rokov a musia v USA makať za minimum.....Dôchodcom za dvadcať rokov nebude mať kto platiť dôchodky lebo silne ročníky pôjdu do dôchodku. Takže na dôchodky nebudú mať vaše deti čo jesť. Eurofondy čo si vzala 4ka ešte sa budú splácať a čo zadlženosť Slovenska bude 2x taka.
Anonymný nick
1.1.2016 22:56
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Kroky
1.1.2016 23:19 | |
+3 -6
rastislav.j Rastislav radšej buď ticho a kukni si ake i Y sa píše tipovať. To nepapíša ani piatak na ZDŠke vraj tYpuješ...:)
Anonymný používateľ
Kroky
1.1.2016 23:33 | |
+2 -4
Ja som akurát bol vyšetriť dvoch ľudí a do rana včera tu bolo 100 ľudí, takže až zajtra ráno kočím službu od včera večera. Docentúru som si v Prahe robil na úsrednej vojenskej nemocnici,ktorá je 30krat krajšia od tejto,takže uver si brať nemusím ale tebe isto naliali za trolovanie par centov tak tYpuj.
Anonymný nick
2.1.2016 00:03
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Kroky
2.1.2016 02:00 | |
+2 -4
vojenská ale pre všetkých chodia sem aj z USA na operácie mozgu a tam je dôležitý byť presný a u vojakov som bol aj v Izraeli pol roka a pozri koho mi dali na starosti http://www.imgup.cz/image/7kL :) pplk.Doc.MUDr. V.M., Ph.D.
Anonymný nick
2.1.2016 02:50
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
2.1.2016 12:55
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Kroky
1.1.2016 20:49 | |
+2 -10
Ľudia chodim medzi ľudí a vidím, každý so 4kou má ju ako druhú simku ku svojej buď na duálnom mobile alebo samostatne. Pani robiaca pre 4ku chodí pomedzi ľudí najviac dôchodcov na poste a keď stojíte v rade tak im 15 minut vykladá o výhodách každému čo tam stojí, aby si to vzali deti to budú potrebovať a máme aj darček telefonik k tomu a 70tnici sa normálne nemohli zbaviť tej pijavici až som jej ja vysvetlil par faktov. Kto bude splacať peniaze čo dostal SWAN od vlady na IT techniku takmer miliardu ,ktoré bez uroku dostalo na web stranku slovensko.sk a malo ísť v propozíciách na vybudovanie širokopásmového internetu na Slovensku pre ľudí aj školy lacnejšie ale milioniky išli na telefoniky za 4c.
Anonymný používateľ
noone
1.1.2016 19:09
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
1.1.2016 19:56
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
1.1.2016 20:00
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
rtp
1.1.2016 20:46 | |
+0 -0
chapem ze si swanik robi zalusk na cudzie 3G ale pri vsetkej radosti zo 4 operatora drzim palce Orange pretoze swanu sa uz pomohlo dost a aj za peniaze danovych polatnikov. Nechapem preco by mal niekotry z operatorov spristupnovat protezovanu operatorovi ktory zije z politickych konexii a eurofondov, svoju rychlu siet.
Anonymný používateľ
fish
1.1.2016 16:52 | |
+3 -5
Jasne, že ponúka je lákavá 4cza to 4c za one a aby z toho nebolo ešte čorgo borgo pretože oni sa chvália,že swan za byvale tri roky nevybudoval nič čo im stavali čínsky súdruhovia a za rok sú schopný za rok ovládnuť telekomunikačný trh a vybudovať lokálne pokrytie miest za to, že im tato vláda schválila eurofondy nato aj pripomínal pan prezident kam išli tie peniaze na celú IT tak nik nevedel odpoved a oni za darované peniaze robia ein kesel buntes čo dokázali.Platia zato marketing 10x za den reklama na Tv a vianoce sponzorovali. Oni si tie peniaze ešte nezarobili na fungovanie. Štátne poštym vlada ponukla ako distribučný kanál a ešte provízie jednému druhému atretiemu. Nevadí mi,že ponúkajú lacné služby ale mnohí môžu dopadnuť zle, keď zabalia biznis, keď vyčerpajú peniaze a premenujú sa veď im to šlape v tych 10 firmách čo okrem tohto vlastnia. Platťe si to zo svojho profitu a nie z daní ľudí.
Anonymný používateľ
Kroky
1.1.2016 17:51 | |
+4 -3
Mali si zobrať uver ako ľudia z bank a splácať uroky 14% ako mne a za každý rok mi to robilo z požičky par tisíc a za desať rokov ma na tom banka 140%,skoro toľko čo som si požičal 1,5x viac im vrátiť. Potom budem predávať rožky po 1 cente....
Anonymný nick
1.1.2016 14:01 | |
+10 -7
Siels som z Oravy do blavy autom a iba na JEDINOM mieste som mal 4G signal a to v ziline NIKDE inde .. HANBA !!!
msxx
31.12.2015 23:10 | |
+8 -0
Ak správne čítam medzi riadkami, tak národný roaming v 3G sieti nehrozí.
Anonymný nick
1.1.2016 01:37
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
gyula
1.1.2016 02:03 | |
+6 -14
orange ani nikto iny nema povinnost poslytnut roming v 3g sieti. je otazne ci ma vobec 4ka narok na narodny roaming kedze okolo jeho vzniku je stale vela nejasnosti, na ktore sme casom akosi zabudli.
Anonymný nick
1.1.2016 06:43
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
gyula
1.1.2016 14:56 | |
+2 -3
janviem ze by ste sa radi dostali podla moznosti zadarmo k sieti ktoru niekto iny vybudoval len aby ste nemuseli investovat vlastne peniaze ale ver mi ze na 3G roaming narok nemate a ak by ste sa 900 MHz aj dostali to este neznamena ze aj k 3G.
Anonymný nick
1.1.2016 16:15
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
gyula
1.1.2016 20:53 | |
+3 -3
takze este raz: mame tu globalnych operatorov Telekom a Orange ktory pravidelne investuju miliardy a nieco uz aj ukazali. Platia dane, su zizkovy, zamestnavaju tisice ludi a nikto im na to nemusi prihravat kazdu chviku statne zakazky a eurofondy. Potom tu mame Swan ktory od zaciatku smrdi politikou a protekciou. horko tazko rozbehli na kolene siet za peniaze danovycb popatnikov a krizovym financovanim z inych zdrojov. A tejto firme ma Orange a Telekom poskytnut svoje 3G siete? Nevidim pldovod preco. Ved si Swanik mohol kupit aj ine frekvencie a aj stale moze.
Anonymný nick
1.1.2016 22:26
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
gyula
2.1.2016 10:43 | |
+1 -3
rastislav a swan sa zas zaviazal investovat ale za skoro dva roky co ma licenciu len hlada sposobu ako cely system "oklamat". nakoniec sa ako tak rozbehol len za pomoci statu a posty a zan nase penize a eurofondy. To je to co mi na swane vadi. tupicka smeracka firma.
Anonymný nick
2.1.2016 10:59
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Ing.King
31.12.2015 20:44 | |
+2 -10
Kolko to trva prenos cisla ? Od 21.12. do dnes nemam cislo z telekomu prenesene... Ciste psycho.
msxx
31.12.2015 23:12 | |
+4 -2
4 dni + 1 načatý. Prenášal som 16. alebo 17. 12. (teraz si nie som celkom istý) a prenesené číslo som mal 23. 12., takže na tvojom mieste by som podal reklamáciu.
Anonymný používateľ
Ing.King
1.1.2016 13:13 | |
+7 -2
Tak dnes rano hotovo prenesene, 3.5c za vsetko pohoda lajf. :)