Diskusia: Telekom spustil 4G roaming. V šiestich krajinách

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
10 príspevkov
Anonymný používateľ
jamesy
5.1.2016 05:26 | |
+1 -0
to nieje o panovy xy, ani o telekomunikacnych firmach ale o tebe ze si platis 30 + eurovy pausal ako blbecek a nechas sa odierat este aj na roamingu.
Anonymný používateľ
Tsugaru
4.1.2016 23:48 | |
+3 -0
Ešte by bolo dobre aby súdruhovia telekomunisti vysvetlili na čo je toto dobre, keď nimi ponúkané roamingove balíčky s ohľadom na objem dat sú stavané na GPRS...
Anonymný používateľ
riecan
4.1.2016 16:25 | |
+4 -0
s. juncker radšej rieši akú velkosť plameňa má mať sviečka,,,,,lebo to je náramne dôležité,
Anonymný používateľ
norman
4.1.2016 16:05 | |
+6 -0
aspon raz by mohol s. Juncker a jeho gang urobit nieco uzitocne a presadit pre celu EU jeden zakladny 10 GB roamingovy predplateny internetovy balicek za 3-5 eur . aby si clovek na dovolenke mohol bez starosti zo smartfonu zabezpecit ubytovanie cez booking, naplanovat cestu,pouzit online navigaciu, dopravnu situaciu, pozriet dolezite info,atd...skratka dovolenkovy servis.
a nie 5 MB za 5 eur...
Anonymný používateľ
Maco333
4.1.2016 16:28 | |
+1 -11
Ked idem do zahranicia tak si platim v Orange "Ako doma" za 2.90€. Prijmam hovory zdarma a 1MB ma stoji 6¢. Na iMessage, maily, pouzitie google maps, pocasie, tripadvisor, ... to cloveka nezrujnuje.
Anonymný používateľ
zoloz
4.1.2016 20:23 | |
+0 -0
bolo by to super. neobmedzovat sa ako doma.ale ked mas na dovolenku pár tisíc € tak by si mohol mat aj na dáta co by si tam minul
Anonymný používateľ
norman
5.1.2016 20:13 | |
+0 -0
zoloz- ja o koze , ty o voze...pisal som niekde o dovolenke za par tisic eur ? alebo ze nemozem si dovolit roaming ?
ja len ze naco mame toho De&Billa na cele kriminalnej Skupinky snaziacej sa znicit Europu, ked by mohol byt aj uzitocnejsi...
Anonymný používateľ
tosomzaseja
4.1.2016 15:43 | |
+17 -0
a naco je to dobre ked nevedia ponuknut poriadny datovy balik ani v ramci slovenska?
Anonymný používateľ
milan
4.1.2016 17:41 | |
+7 -0
Telekom a jeho dátová ponuka z cenou nie je pre slovenský plat. Úlohou Telekomu je zarobiť a odviesť zárobok do Nemecka. Potom sa čudujeme prečo majú v Nemecku lacnejšie dáta.
Anonymný nick
5.1.2016 14:22 | |
+0 -0
ved SLovenska vlada predala posledny podiel telekomu teda Nemcom takze Slovensko uz v telekome nevlastni nic