Diskusia: Z Huawei P8 Lite sa predalo vyše 10 miliónov kusov. V zahraničí bol úspešnejší než v Číne

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
6 príspevkov
Anonymný používateľ
silvo
8.2.2016 21:41 | |
+2 -2
Tento telefon stoji cca 180€ a je to pri najlepsom stredna trieda. Aku rocnu vlajkovu lod by si mi v danej cene odporucil, ty odbornik?
akto666
9.2.2016 11:18 | |
+1 -0
ziadnu, lebo ziadna v takejto cene nie je
Anonymný používateľ
%u0161imon 1980
8.2.2016 20:27 | |
+3 -12
Osobne si myslím že je lepšie radšej vždy počkať rok,a kúpiť si "bývalú" vlajkovu loď od značkového predajcu, ako sony, ci samsung. Držal som tento huawei v ruke a ako majitel sony telefónu musim povedat že rozdiel v kvalite spracovania a materiálov bol min.o dve triedy horší. Nehovoriac o tom že huawei a podobne značky z činy vsadzaju len na papierové výkony a výsledky benchmarkov. Ak si porovnate kvalitu fotaku,kamery,displej,použité materiály zistíte že za rovnakú cenu ako ročný telefón od spomínanych značiek dostanete menej. Dokonca,ak sa nemýlim, použitý fotak,tejto čínskej akoze vlajkovej lode používa sony vo svojich telefonoch strednej triedy. Odporúčam si vždy staviť na priame porovnanie napr.na youtube
Anonymný používateľ
cartman
8.2.2016 22:13 | |
+0 -3
Kamaratka si ho kúpila a je z neho sklamaná..trochu som sa s ním zabával a má pravdu...hlavne to užívateľské rozhranie a veľmi zle spracovaná úspora energie...biela verzia je pekná len na obrázkoch...Za tie peniaze by som radšej volil Sony T3..
Anonymný používateľ
nobody
9.2.2016 08:34 | |
+3 -1
Kedze si "videl", tak to ma tvoj prispevok asi aj taku vypovednu hodnotu. Mal som Samsung, Sony, vsetko vlajkove lode, presiel som na Huawei P6, pokracujem s P8. Nikdy nelagovali, nikdy sa len tak nerestartovali, pridana hodnota za to co stoja, je omnoho vyssia. Fotak velka vec. A naco su vam vsetkym benchmarky nerozumiem, co na tom hravas hry? Kolko mas rokov??? Ci potrebujete porovnavanie typu viac pasikov, viac adidas??? Nech vam sluzia telefony ktore mate, pekny den.