Diskusia: 4ke sa podarilo odstrániť problémy. Všetky služby už fungujú

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
30 príspevkov
Anonymný používateľ
Juuura
11.12.2017 17:33 | |
+0 -2
Toto je operator skutocne iba pre tych ktori potrebuju iba volat a semtam smsku poslat.Lebo cena je fakt vyhodna.A problemy so signalom vo vlastnej sieti treba riesit trvalym narodnym roamingom cez Telekom.Ved v podstate je jedno cez aku siet sa dovola.A takyto obycajny clovek si kludne kupi na poste kupon,dobije si kredit a ide dalej.Kto chce riesit kvalitu,dostupnost internetu a sluzby s pridanou hodnotou,ten si musi skutocne rozmysliet vyuzivanie tohoto operatora.Tak ale snad sa zlepsia a casom budu ficat na 100%.Ja osobne som si tiez kupil kartu 4ky,a mam ju doma v sufliku a pockam.:-))
Anonymný používateľ
steeem
30.7.2016 20:40 | |
+0 -0
Upozorňujem na zle účtovanie pri využívaní internetu operátora 4ka. Aj keď máte aktívny balík giga s automatickou obnovou, tak Vám účtujú nie z balíka ale priamo z kreditu. Roaming mám vypnutý, sieť 4ky mám nastavenú manuálne. A pálka je to poriadna. 1Gb 40€. Na reklamáciu nereagujú.
Anonymný používateľ
mgregor
19.3.2016 17:24 | |
+0 -0
Nefunguje mi prijem hovorov v zahranici v roomingu. Da sa mi dovolat iba zo Slovenska.Ide o Spanielsko.Nepomohlo ani odblokovanie prijmu hovorov v roomingu pomocou tzv. sietovych kodov. Spanieli sa mi nevedia dovolat. Ja volat viem vsade. Nestretli ste sa s niecim takym.
Anonymný používateľ
Peter
16.2.2016 13:26 | |
+0 -0
dnes je uz 16.02 a mne vobec nefunguje prenos kreditu. Mam kartu prenesenu z O2 do 4ka a skusal som aj na inych (tiez prenesenych) a kredit sa vobec neda preniest. Vam to na prenesenych kartach funguje?
Anonymný používateľ
rennes
16.2.2016 11:34 | |
+0 -1
Az na volania do zahranicia:((
Anonymný používateľ
rennes
16.2.2016 11:33
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Kongo
14.2.2016 00:02 | |
+3 -3
4ka ide takmer skoro stále v 2G a nie v 4G a mám aj teraz výpadok jej siete. Kedy to dajú dokopy, stále výkyvy človeka unavujú, raz plný signál potom o hodinu nič...Čínsky šmejd a vraj slovenske firmy keby to montovali, tak nepoviem ,peniaze by boli doma.
Anonymný používateľ
Mirko
14.2.2016 09:31 | |
+1 -2
Napis lokalitu, za mna stabilita rovnaka ako u inych!?
Anonymný používateľ
noone
13.2.2016 13:11 | |
+2 -9
Im toho nefunguje daleko viac ako MMS.. hlavne ze dristaju nieco o VoLTE, ved by to nevedeli ani spustit! Sudruhovia zo Zavodov Tazkej Elektroniky sa musia viac snazit, takto sudruhovia Huawei nedobehnete!

Aj ked tento vypadok tazko povedat - ci bol vdaka fuserine a amatercine sudruhov zo Swanu alebo cinanov.. ale faktom je, ze udrzba/update core siete sa nerobi takymto sposobom..
Anonymný používateľ
Nara
13.2.2016 09:43 | |
+5 -7
ani dnes sa neda dobit kredit cez net...nestojim o sice super lacne, ale nepouzitelne sluzby.na pol roka som dal obe karty do suplika a bohuzial, do telefonov som dal nazad O2. Ked to bude slapat, ako ma, potom mozu dostat moje peniaze, skor nie, az taky chudak predsa nie som...
Anonymný používateľ
Bruno
13.2.2016 12:46 | |
+5 -4
Mne to ide. Skusal si to vobec?
Anonymný používateľ
alzo
13.2.2016 09:41 | |
+2 -13
Nečudujem sa problémom zo sieťou, ktoré montujú čínsky súdruhovia až z Číny:). Čínska sieť 4KA nikdy nebude fungovať na 100 %, s tým musíte počítať. Neverím ešte vo veľký prílev investicii a podpory do tejto siete 4ka, kedže problémy mali aj po spustení 4ky s webom a support nebol dlhú dobu a podpora je aj teraz slabá. Človek očakával, že to bude skvost medzi operátormi ale z mesiaca na mesiac je to úbohejšie. MMS nefungovali,ani na skrátené číslo pre lístok do MHD. SWAN alias 4ka a teraz sa zasa vraj už nevolá 4ka mala len zálusk na eurofondy a teraz poskytovanie ich služieb na pošte je úbohé, keď tam stojí 10 ľudí a čakať pol hodinu v rade, len si dobiť mobil. Keď sa rozdelovali EUROFONDY, z ktorých stojí táto sieť z 900 000 000 eur bolo už aj kritizované prezidentom Kiskom. Giganti IT biznisu sa bránia Kiskovej kritike na čele zo SWANOM alias štvorke. , : https://www.youtube.com/watch?v=z37i4U0HMVw
Anonymný používateľ
alzo
13.2.2016 09:48 | |
+2 -8
Tieto požičané eurofondy 900 000 000 EUR budeme musieť niekedy začať splácať z našich daní a aj naše deti takže to nie je výhra. 4ka má deravú sieť, ktorá končí meter za mestom a je to pre lovcov signálov. V Čínskej sieti 4ka, sa zdraví česť práci súdruhovia.
Anonymný nick
13.2.2016 11:57 | |
+8 -1
v Cine montuju uz vsetko aj tvoj Apple sa tam montuje...MMS ani fungovat nebudu,zastarala sluzba ked si fotky posles cezFb napriklad...Skratene cisla budu fungovat onedlho a siet takisto bude mesiac od mesiaca lepsia.Nevies co si cakal ze stihnu za 4 mesiace to co iny za 5rokov?
Anonymný používateľ
Bonifac
13.2.2016 13:23 | |
+6 -2
Pises neskutocne chobotiny. Odkedy sa eurofondy splacaju? Eurofondy su nenavratne stimuly poskytovane krajinam a regionom s nissim HDP (Eurofondy sa vracaju iba v pripade, ked v projektoch prislo k chybam).

Swan ma sidlo v Bratislave, ktora podla kriterii EU nema narok na eurofondy kedze HDP regionu je vyssie nez priemer EU. Tak prosim doloz kde a kedy Swan tieto eurofondy ziskal.

ZTE stavia siete po celom svete a robi to pre daleko kvalitnejsich operatorov nez je Swan (AT&T, T-mobile).
Anonymný používateľ
noone
13.2.2016 20:38 | |
+2 -1
Huawei aj ZTE maju ban v USA uz od 2014 (vraj kvoli spionazi, ale realita asi bude lacna konkurencia).. takze tazko mozu stavat siete pre US operatorov!
Anonymný používateľ
Hoodie
14.2.2016 08:59 | |
+0 -0
Zakaz sa tyka iba nakupovania pre vladu. http://techonomy.com/2013/04/huawei-zte-banned-from-selling-to-u-s-government/
majec25
4.3.2016 11:22 | |
+0 -0
A kto ti káže stáť v rade na pošte kvoli dobitiu kreditu? Dobitie online ti nezaberie viac ako 3 minúty....