Diskusia: Apple rieši chybu, ktorá dokáže zmraziť iPhone. Vydal zmenený iOS

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
11 príspevkov
Anonymný používateľ
Lynx
20.2.2016 14:55 | |
+5 -3
Apple vs. FBI . Kto vyhrá a získa na tom , majitelia iPhonov alebo bude deravý ako Widly 10. :)
http://techcrunch.com/2016/02/19/apple-executives-say-new-iphones-also-vulnerable-to-back-­door-requested-by-fbi/
Anonymný používateľ
Lynx
20.2.2016 15:27 | |
+6 -1
Sof­tvér je chrá­ne­ný ako oso­bit­ný tvo­ri­vý spô­sob reali­zá­cie ne­ja­kej my­šlien­ky (al­go­rit­mu) auto­rom prog­ra­mu. Bez súh­la­su auto­ra sú mož­nos­ti vý­ko­nu spät­né­ho in­ži­nier­stva ob­me­dze­né len na do­siah­nu­tie sú­čin­nos­ti s iným prog­ra­mom ale­bo op­ra­vy ne­ja­kej chy­by. Ne­mož­no ich však pou­žiť na žiad­ne iné úče­ly. To je už po­ru­še­ním autor­ských práv. Vy­slo­ve­ne je za­ká­za­né pou­žiť zís­ka­né in­for­má­cie na vý­voj, vý­ro­bu ale­bo ob­cho­do­va­nie so sof­tvé­rom . Zís­ka­né in­for­má­cie ne­mož­no ani pos­kyt­núť iným oso­bám . Teda Apple má možnosť ich držať v šachu v právnom zmysle...
1234
21.2.2016 02:13 | |
+0 -2
ked som videl ako na win10 intenzivne odosiela udaje na pozadi a pripaja sa kade tade po svete cez zadne dvierka hned isiel prec a teraz mam win7 :D
Anonymný používateľ
jamesy
21.2.2016 06:22 | |
+0 -2
lynx, a) problem ludi ako ty je ze mate mylnu predstavu ze zakon a vuola ludi/firiem je to iste. apple nema ZIADNY dovod/vuolu branit sa v tejto veci. to ze oni hovoria nieco ine je druha vec. b) ten text co si sem ctrlc je iba ctrlc nic viac. plus uplne zakladny detail ti unika, okrem aj inych, ze to co si sem bez rozmyslu uz druhy krat ctrlc plati na uzemi slovenskej republiky a aj to iba za urcitych podmienok. a to neberiem do uvahy ci sa nieco zmenilo od roku 2007 ked to v pc revue napisali
Anonymný používateľ
Lynx
20.2.2016 14:27 | |
+6 -3
Toto sa widlakom 10 nemôže stať ale iba závidia... "Majitelia, ktorí si z dôvodu tejto chyby zakúpili nové zariadenie, môžu kontaktovať spoločnosť Apple, ktorá im vráti peniaze."
Anonymný používateľ
EuroTel1
20.2.2016 14:30 | |
+1 -6
To, že by ti niekto závidel ohlodané jalbko je tvoje mylné videnie. Prečo ideš cez okná, keď sú podľa teba zlé?
Anonymný používateľ
Lynx
20.2.2016 14:59
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
EuroTel1
20.2.2016 14:20 | |
+3 -13
IOS je šmejd a iPhone od Apple je zlepenec. Od Apple je tam, iba logo a vírusový systém.
Anonymný používateľ
Lynx
20.2.2016 14:24 | |
+9 -3
hlavne že ty maš bezchybný Windows NSA compatible a hejtuješ tu. Choď do svojej skupiny Widlákow.
Anonymný používateľ
EuroTel1
20.2.2016 14:28 | |
+1 -8
Hlavne, že ty na tom zlom Windowse bežíš. Kde máš to svoje ohlodané jablko?
Anonymný používateľ
jamesy
20.2.2016 12:33 | |
+1 -10
cisto nahodov obsahuje chybu na zaklade ktorej moze fbi odblokovat vas iphone XD
Anonymný používateľ
jamesy
21.2.2016 06:36 | |
+1 -0
p.s. tento appleupdate robi to ze ked vy spravite nejaku hovadinu, tak na vasom iphone iba vymenia touch senzor(v ktorom su ulozene odtlacky) prinesu to niekde kde maju nastroj ako aktivovat tento touch senzor(apple servis, fbi kde maju software na toto....) stlacia enter a hocikto kto potom vlozi prst na touch sensor mu odomkne iphone aj s obsahom. to fakt tym 9(v case pisania) ludom co mi dali minusky vobec neprislo podozrive ze so sudnym procesom ktory sa tiahne niekolko mesiacov ide paralelne mediami kauza o chybe 53 ktora tam bola aj pred tymto a nikomu to nevadilo? a to som optimisticki bez nejakych konspiracnych teorii v tej prvej vete so slovom hovadina. LOL