Diskusia: Vlakový lístok a rezervácia už aj cez infolinku. S veľkým obmedzením

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
7 príspevkov
Anonymný používateľ
traveler
21.2.2016 20:37
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
20.2.2016 23:55 | |
+3 -4
Super high-tech moznost zavitala aj na Slovensko. Aky premoderne to je. Super, tesme sa. Nevadi, ze vozne smrdia od plsne a hniloby, lokomotivy nevladzu tahat a meskania aj na par hodin. Hlavne posielajme SMS a plate. Ved to je smiesne /smiech je asi pre slovensko liek/ :D
01registra
20.2.2016 19:47 | |
+8 -0
Najviac sa mi pacia hodnotenia aplikacie na kupu sms listka na google play. Neda sa navolit Bratislava :D Pritom v popise aplikacie je jasne uvedene, ze je to zatial len pilotny projekt a ktore useky su podporovane. No jo priemernyh Slovak nie je ani schopny citat. Aj preto sme na tom tak, ako sme :/
Anonymný nick
20.2.2016 11:37 | |
+2 -7
diskiminujúci predvolebný ťah
Anonymný používateľ
mmmmmmm
20.2.2016 10:25 | |
+24 -6
To isté čo pri cigáňoch...poctivo pracujúci človek ak chce vlastné bývanie,musí sa upísať banke na 30 rokov, ale cigáň stačí ak je cigáň a zrazu má vlastné bývanie zadarmo......v tomto štáte sa oplatí byť cigáňom, študentom, dôchodcom ale pracujúcim určite nie, pretože pracujúci platí všetky tie vymoženosti "sociálneho štátu" na ktorý sa tu hráme a na ktorý nemáme........
Anonymný používateľ
ivann
20.2.2016 12:32 | |
+17 -5
Tak to je Ficova politika, jeho volebný program. Tri roky kradnúť a štvrtý rozdávať.
Anonymný nick
20.2.2016 09:20 | |
+16 -11
super sprava pre Studentov a Dochodcov,Pracujuci clovek co si zaplati plnu cenu listak unaveny po sichte bude musiet stat na chodbe vlaku lebo dochodcovia a studenti si rezervuju miestenku...dalsi smeracky napad...
Anonymný používateľ
traveler
21.2.2016 20:38 | |
+1 -0
Neviem nad cim nariekas. Tuto moznost mali aj doteraz a plne platiaci maju od urcitej vzdialenosti rezervaciu bezplatne. Ak som to spravne pochopil, teraz nemusia kvoli bezplatnemu listku obs***at pri pokladni ale mozu si ho zabezpecit cez telefon. A uz to nemaju zadarmo. Ja to hodnotim pozitivne, este urobit osobitne pokladne pre platiacich a neplatiacich, samozrejme v tej pokladni pre bezplatnych sa bude dlhsie cakat. Ak nechces cakat potom prosim zavolaj na infolinku a objednaj si cez telefon za poplatok.