Diskusia: Donald Trump o Apple: Bojkotujte ich, kým nepomôžu FBI

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
20 príspevkov
Anonymný nick
28.2.2016 03:15 | |
+1 -0
Apple sa tak lahko nevzdal, urobil protiutok a firme Apple drzim palce, nech ten boj s tum saskom Donaldom Trumpom, co nemal byt v politike ukaze, ze je iba cirkusant

a k tym, co by si toho kandidata zastavali, osobne nemam nic proti nemu, viem, ze svoje imperium vybudoval a ze je uspesny podnikatel, ale tam to konci a v politike by nemal byt, lebo rozbije medzinarodne prava a zakladne prava dane ustavou USA, resp. este viac poskodi USA, nez jeho predchodcovia a technologicke spolocnosti opustia USA a pojdu tam, kde je politika prijatelnejsia...
Anonymný používateľ
SeppWinkler
22.2.2016 13:14 | |
+3 -2
Páči sa mi, ako sa smiali s komunistických politikov, že sú starci nad hrobom. Keď si človek pozrie dnešný výber USA, alebo aj u nás, je to na zaplakanie. Každý, kto pričuchne k politike sa tam potom drží do smrti a ani heverom sa nedá odsunúť. Tento dedo je toho tiež dôkazom, má 69 rokov, na konci funkčného obdobia bude mať takmer 75. Ničomu už teraz nerozumie, trepe starecké nezmysly a možno už ani neudrží moč, ako chce viesť svoju krajinu? Je to síce na smiech, ale aj hanba. Politické funkcie by mali byť podmienené nedosiahnutím dôchodkového veku na konci funkčného obdobia. Veď v dôsledku neschopnosti z veku toho môže veľmi veľa pokaziť.
Anonymný používateľ
Roland
22.2.2016 04:35 | |
+4 -0
Donald Trump má šialené vyjadrenia napr. Aj keď strelím niekomu do hlavy. tak ma budú voliť. :D
Anonymný používateľ
Roland
22.2.2016 04:36 | |
+5 -0
Nenosím parochňu a pritom nosí.
Anonymný používateľ
Roland
22.2.2016 04:37 | |
+4 -0
Pre USA by bol podľa mňa vhodný mladší kandidát ako Clinton a Trump.
Anonymný používateľ
raketa
22.2.2016 01:25 | |
+4 -1
"Apple má momentálne na reakciu čas do konca budúceho čísla." nove cislo ktoreho tyzdennika? :D
Anonymný používateľ
Anca
22.2.2016 00:05
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
redmond
21.2.2016 16:35 | |
+4 -1
on natrepal uz vela blbosti, tak tato je nejaka vynimocna?
Anonymný používateľ
evzo
21.2.2016 15:16 | |
+2 -1
ehhh 83.208.45.174
Podať žalobu môže ktokoľvek, nie len majiteľ toho zariadenia. Pred 4 rokmi som sa vrátil po 7 rkoch z Chicaga a poznám také typy ľudí, ktorí žijú iba z toho, že všade hľadajú chyby, medzery alebo ako to nazvať a ptm podávajú žaloby. Napríklad sa šmyknú pred tvojim domom a nemal si odrhnutú cestu-prípadne oznam "Slippery road" a už máš predvolanku v poboxe
Anonymný používateľ
Pope
21.2.2016 13:51 | |
+5 -1
Sám Pápež - hlava cirkvi povedal Trumpovi , že NIE JE KATOLÍK.
Anonymný používateľ
EuroTel1
21.2.2016 13:08 | |
+2 -10
Lepšie je používať Lumie od MS.
Anonymný používateľ
Aleck
21.2.2016 12:55 | |
+5 -2
Kandidat na USA prezidenta, a pouziva korejsky samsung. Plus chce vyrabat v USA, ale sam pouziva korejsky mobil. :-D :-D To ako v jednom nemenovanom filme, kde hlavny hrdina a "velky vlastnenec", vyberie z vrecka "mobil" od LG. :-D :-D