Diskusia: Vylepšenia v Galaxy S7 sú nevýrazné, S6 bude najväčším konkurentom

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
25 príspevkov
Anonymný nick
25.2.2016 11:37 | |
+0 -3
Ja si fičím na s4 a úplná spokojnosť. Keď budem chcieť zmenu tak tam nahrám CyanogenMod a o 3 roky si možno kúpim nový mobil :D
Anonymný používateľ
GALAXY S7
23.2.2016 22:34 | |
+6 -9
GALAXY S7 je nie pre deti ale ľudí čo majú napr. Bugatti Veyron alebo Mercedes-Maybach S600 Guard ,krorý si idem kúpiť a toto si k nemu 15 marca dam ako chuťowku .
HCMIKI
24.2.2016 14:59 | |
+3 -1
Ano verime ti, ze si ides kupit Veyron a ako bonus S7 k tomu :)
Anonymný nick
26.2.2016 07:13 | |
+1 -1
keby si bol majotelom, alebo buducom zakaznikom maybachu tak o S7 ani nezakopnes a pozeras sa po uplne inych telefonoch, o ktprych mene si mozno ani nepocul.
Anonymný používateľ
preco
23.2.2016 15:29 | |
+2 -14
vyzera to jednoducho strasne. nechapem, cisty grc na pohlad ..
Anonymný používateľ
user
23.2.2016 15:18
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
%u0160tefan
23.2.2016 11:49 | |
+8 -6
S6 je jeden veľký nepodarok, zbytočná séria a cena prešvihnutá. S7 je tým pravým nástupcom S5ťky.
1234
23.2.2016 19:29 | |
+2 -0
mne to vyhovouje ze kazdych 8mesiacov je novy model pretoze s6 klesne o par sto eur a ked pride s8 tak s6 bude stat 350eur . rovnako pride lg g6 buduce leto a lg g4 bude stat 210euro :)
Anonymný používateľ
EuroTel1
23.2.2016 11:39 | |
+7 -5
Keby to bol iPhone, tak by ste ho ospevovali. Všetko s ohlodaným jablkom by bolo úžasné aj, keď železo má lepšie konkurencia a operačný systém neodstaví železo zmena dátumu. Každý Iphone tiež vyzerá ako nevydarená kópia Samsungu. Ja vlajkové lode nekupujem - za tú cenu mám herný notebook. Tiež sa mi nepáči nadstavba Samsungu. Asi by som tam musel mať Google launcher. (príspevok odoslaný z Lumie. MM nevie správne identifikovať WP).
Anonymný používateľ
user
23.2.2016 15:19 | |
+5 -1
neviem sice kolko bude stat S7 ale isto nie viac ako 1500eur, takze asi tolko k tomu porovnaniu k "hernemu" notebooku
Anonymný používateľ
dviki
23.2.2016 10:40 | |
+8 -3
ach jo SeppWinkler svet je presne tak chorý ako ľudia v nom , takú kopu frustrácie na tak malom priestore som už dávno nečítal neviem prečo považuješ napr firmu Samsung za zlodejskú ako ti už písali nikto k ničomu nenúti dokonca mobil ani nemusíš mať poznám aj takých ľudí a žijú čo sa týka ceny každá firma chce vyrobiť lacno a draho predať je legálny biznis a ty máš voľbu kúpiť alebo nekúpiť keď usudzuješ že 5 rokov je podľa teba na mobil doba na výmenu tak si ho kupuj po piatich rokoch niekto si kupuje nový mobil každých 6 mesiacov aj takých poznám ale je jeho slobodná voľba a peniaze si legálne zarobil tak čo ti vadí Máš nesmiernu slobodu voľby od toho že mobil nemať až po mobil od 10€ po najdrahšie zariadenia na trhu je to len čisto tvoja voľba
ešte jedna poznámka pre žiadnu globálnu firmu nie sme ich primárny trh a nie sme ani stred sveta takže 700€ si porovnaj s priemernou mzdou v USA Nemecku GB FR a a tak neviem ako si to predstavuješ ale asi tak že keď sa stanovuje cena nového produktu vstane hlavný management Samsung a povie nie nie to je veľa lebo na slovensku z 700€ eur žije rodina celý mesiac
Anonymný používateľ
SeppWinkler
23.2.2016 11:28 | |
+3 -3
:))) Nie som frustrovaný, len mi je ľúto ľudí, ktorí sa nechajú zmanipulovať marketingom a kupujú si veci od operátorov, na spotrebák z banky, na splátky a podobne. Ja viem, dnes je moderné hovoriť, že "veď nemusia, sami si za to môžu" a pod. Nemyslím si, že to tak je. Je to len otázka nastavenia hranice. Možno by potom ani podvody nemuseli byť trestné, veď sa nikto nemusí dať oklamať a brániť sa môže vlastným rozumom ... a na koniec vlastne ani vraždy, veď sa nikto nemusí nechať zabiť, mal sa brániť. Je to samozrejme absurdita, ale ukazuje, ako sa dá posúvať hranica.
Za zlodejskú ju považujem preto, lebo jej marža je na úrovni úžery a úžera je podľa TZ trestná.
Existuje aj vyšší záujem, napríklad ekológia, staré mobily tvoria tony odpadu a vlastne úplne nezmyselne. Výrobcovia schválne obmedzujú ich životnosť na úrovni HW, ale aj SW.
Presne ako hovoríš, majú slobodu a nemusia tu tie veci predávať ;)
Nechápem, prečo sa tu nedajú robiť odstavce :(
Anonymný používateľ
dviki
23.2.2016 12:20
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
cache
23.2.2016 09:18 | |
+5 -0
Jo, ten fotak je to najnevyraznejsie vylepsenie.. :)

https://www.youtube.com/watch?v=37ed7BRRm1Y
Anonymný používateľ
zeli
23.2.2016 08:47 | |
+0 -4
Mne pride tento clanok ako keby reakcia na moj nazor v diskusii z ineho clanku. Auto mi ako keby z duse cital. Pouzivatelovi Niktosh som to vysvetlil realne. To ze je papierovo o 5-10% lepsi, neznamena, ze tych 5-10% dokaze vyuzit pri realnom pouzivani.
http://mobilmania.azet.sk/diskusia/112521/toto-su-nove-top-modely-samsungu/
Anonymný používateľ
SeppWinkler
23.2.2016 08:06 | |
+15 -6
Svet je chorý a nenažranosť akcionárov nekonečná. Smart telefón je pomerne drahá investícia, prečo by ho mal človek meniť každý rok - dva? Prečo by som sa mal každý rok - dva nechať od nejakej zlodejskej firmy okradnúť o 400,- - 700,- EUR? To je suma, z ktorej niekedy žije celá rodina mesiac. Marketingoví darmožráči stále plačú, že predaje rastú pomaly. Chlapci by si mali zvyknúť, príde čas, keď sa predaje zastavia takmer úplne a firmy prehodnotia, či budú živiť partiu imidžových darmožráčov s nagélovanými vláskami a značkovými taštičkami na pleci :) Normálny životný cyklus takéhoto zariadenia by mal byť okolo päť rokov. Nielen kvôli cene, ale aj kvôli životnému prostrediu a reálnym inováciám. Za päť rokov by firma mohla naozaj inovovať to, čo zákazníci potrebujú a nie im vnucovať v podstate ten istý telefón s kozmetickými úpravami.
Anonymný používateľ
nobody
23.2.2016 08:33 | |
+12 -5
ale ved nikto ta nenuti telefon menit kazdy rok... v momente, kedy ty mas parmesacny telefon, potrebuje uplne novy milion ludi. Samsung, ani ziadna ina firma sa neorientuje podla teba. Na trhu je x roznych telefonov a znaciek, staci si vybrat podla financnych moznosti... A ze ludia peniaze maju ukazuje Apple. Tak preco by niekto nerobil drahu vlajkovu lod, ked na to ma moznosti, technologie a hlavne klientov. Pravdu mas ale v tom, ze telefon za 1000€ to uz je na hlavu postavene.
Anonymný používateľ
B@Dik
23.2.2016 09:26 | |
+4 -4
NOBODY> "A ze ludia peniaze maju ukazuje Apple" Ja by som ta skor poopravil a pridam hned aj realny fakt, nie hejt. Podla mna na to ludia (aspon v SR) az tak NEMAJU, ale povaha naroda je ukazat sa svetu, ze na to mam. A v tom je rozdiel. Co myslis, preco je v Telekome najviac predavany iPhone? Lebo ho ludia kupuju de facto predrazeny este viac na splatky od operatora a platia mu mesacne vysoku sumu za pausal. Ale... Tvarime sa, ze na to mame. Je logicke, ze je lahsie dat mesacne 40€, ako si kupit mobil napr. v hotovosti za 800€.
K Samsungu. Uz niekolko rokov ma tato znacka v mobilnom segmente absolutne neoslovila - takze sa ho komentarom ani nezastavam. Na MWC si momentalne u mna splhlo HP s ich "mobilom", LG ponuka velmi peknu myslienku do boducna (modularny mobil). Lenovo na CES zas prinieslo "modularny" X1tkovy tablet (pripoji sa k nemu powerbanka, projektor, ...). Zacina sa nam tak ukazovat akysi novy trend v spotrebnej elektronike? Podla mna ano. Nerobia z toho senzacie ako Google so skladackovym mobilom, no skladackovy mobil je uz vlastne realitou. Na zaver k MWC - virtualna realita - nafuknuta bublina, ktora splasne rovnako, ako 3D.
Anonymný používateľ
%u0160tefan
23.2.2016 11:52 | |
+3 -2
Plné s tebou súhlasím.
HCMIKI
24.2.2016 20:34 | |
+2 -0
B@Dik:
Co telefony, ale ake auta u nas jazdia a kolko ludi si ich moze realne dovolit ?
U nas je bohuzial taka mentalita. Ukazat sa, ze na to mam a potom doma pocitat kazdy cent na jedlo.
Podla toho co vidim kazdy den v meste mame najdrahsie auta v pomere k platom.
Dovolim si tvrdit, ze 80% by stacilo aj o polovicu lacnejsie auto, ale potrebuju sa jednoducho ukazat, ze na to maju. Potom to 10 rokov splacaju. A ak si aj niekto u nas zaobstara lacne auto, pozeraju nanho ako na chudaka. Pricom moze mat viac penazi ako blbec na BMW ci Audi. Hlavna vec, ze to ma vykon ako ***. Aj ked realne to ani v meste a ani na dialnici nemoze vyuzit.