Diskusia: Smartfóny LG G5 a Samsung Galaxy S7 neposkytnú všetky novinky Android Marshmallow

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
7 príspevkov
Anonymný používateľ
mmichalll
28.2.2016 22:20 | |
+7 -1
naprd je mi celá microSD karta xy GB pamäte v telefóne keď sa používa brutálne spomalený protokol MTP... Dajte späť MASS STORAGE !!! A čo sa týka "neposkytnutia" všetkých nových funkcií androidu 6.xy tak ich ani nečakajte a rovno si počkajte na nové zariadenia od tých istých výrobcov a tieto "staré" ako vždy ostanú bez Updatu (resp bude musieť spraviť komunita)
Anonymný používateľ
EuroTel1
29.2.2016 10:33 | |
+2 -7
Treba si kúpiť Lumiu.
Anonymný používateľ
lololol
29.2.2016 12:51 | |
+3 -1
a ta Lumia to kopiruje asi cez aky protokol, Lubko? Lubko, nicomu nerozumies, daj sa konecne liecit. A hlavne ked nicomu nerozumies, tak sa k tomu nevyjadruj, slusnost kaze. Ale take ty zrejme nepoznas.
Anonymný používateľ
ITckar
28.2.2016 22:03 | |
+6 -2
Ďalším argumentom je pomalá rýchlosť. Aj keby ste kúpili 30 MB/s, oproti 250 MB/s zápisu by to bolo stále málo a brzdilo by to systém tak ako Nexus 6 pri ktorom trvajú veci dosť dlho, čo je škoda.
Anonymný používateľ
EuroTel1
29.2.2016 10:31 | |
+2 -7
V Lenove ani Xperii mi nič Micro SD nebrzdí. Ani v Lumii z ktorej píšem. Ty si taký ITčkár ako tí utečenci s jablkom od tety Merkel. 🔨💻🔨📴
Anonymný používateľ
ITckar
29.2.2016 12:41 | |
+2 -0
Ja som v IT 13 rokov a Android/iOS/WP zariadeniami sa ako firma venujeme od tej doby, čo to bolo iba v USA a nikto o tom v SR nevedel. Mal som 7 Android zariadení od Xiaomi, cez Nexus až po Samsung. Všetko iba vlajkové lode.
Anonymný používateľ
lololol
29.2.2016 13:18 | |
+1 -0
Pomateny eurotelovy troll Lubko pouziva low-endove smejdy, tak jasne ze brzdenie nevidi. Ale on toho viac nevidi. Aj keby mu rodicia dovolili kupit si high-end telefon, ani tam by tomu nerozumel. Je zbytocne toho trolla stale krmit.
Anonymný používateľ
Tomas
28.2.2016 20:01
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.