Diskusia: Vodeodolnosť Samsungu Galaxy S7 má aj svoje hranice. Názorne ich ukazuje video

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
7 príspevkov
Anonymný používateľ
zeli
8.3.2016 07:06 | |
+6 -0
Vzdy sa najde nejaky somar (hlavne v amerike), ktory toto vsetko bude skusat a pojde az za hranu vydrze. Vsak kolko bolo videi, ako sa nicili telefony v chemikalii, vo vode, pod autami,... Bezny pouzivatel toto vylepsenie ani nepociti, maximalne ked prsi. Musim ale dodat, ze vodeodolnost urcite potesi. Uz len pre ten pocit, ze sa nemusim uplne vystrihat vode.
Anonymný používateľ
Lubos
7.3.2016 20:30 | |
+5 -3
IP68 znamena ze je plne odolny voci prachy a moze byt trvalo ponoreny. IP 67 znamena zeze je odolny voci prachu a ponoreny moze byt do vody do max. hlbky 1,5m a na max. dobu 30 minut. Takze ak je na vyrobku uvedene IP68, je odolny voci prachu a vode uplne.
Anonymný používateľ
Aleck
7.3.2016 20:08 | |
+4 -3
Prepacte, ale mate v clanku chybu-IP68 je o trvalom ponoreni do vody, a nie ako uvadzate ze len na 30 minut. Lebo 30 minut ma IP67.
Anonymný nick
7.3.2016 20:24 | |
+6 -3
takze ked tomu dobre rozumiem, aj keby som splnil vsetky podmienky ktore udava vyrobca ze iba 1,5m max 0,5h a aj tak sa kvoli tomu pokazi tak mi vlastne zaruku neuznaju? k comu je potom dobry taky vodeodolny telefon?
samozrejme som realista a nikdy by som s vodeodolnym telefonom do vody neliezol. ale ide o princip k comu to potom je?
Anonymný používateľ
Aleck
7.3.2016 21:09 | |
+4 -1
No podla toho co som cital nie. Lebo pisu ze vraj to plati len pre cistu vodu. A taka nieje ani v sprche, a ani v mori. A pochybujem ze niekto sa bude potapat v sladkovodnom jazere z tym mobilom. Skor je to cele otom ze ked bude prsat a podobne. Inak Samsung Galaxy S5 bola IP67 a pisali to iste/30minut./ A este aj ich odolny smartfon Samsung Xcover 3 ma "len" IP67.
Anonymný používateľ
Aleck
8.3.2016 00:13 | |
+5 -1
sven mal som raz jeden mobil,z ktorim som sa bezne chodil kupat :-D :-D a ludia na kupalisku, boli v soku ked som s nim potom telefonoval :-D :-D :-D
Anonymný nick
19.6.2018 22:53 | |
+6 -1
No pomaly kazdy telefon co som mal napr.panasonic, sony ericson, philips...zmokli, okupali sa a nikdy s nimi problem nebol a nemali ziadnu zvysenu odolnost...ale zrejme kvalita vyroby bola niekde inde.