Diskusia: Floridský šerif by zatkol šéfa Applu, ak by mu neposkytol prístup k iPhonu

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
11 príspevkov
Anonymný používateľ
Danko
17.3.2016 23:57 | |
+1 -0
Ak Apple zníži zabezpečenie tak predávam moju 6s a idem k Samsungu.
Anonymný používateľ
meheh
15.3.2016 17:49
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
SeppWinkler
14.3.2016 09:54 | |
+2 -0
Redneck Rampage :)
Anonymný používateľ
EuroTel1
14.3.2016 09:20
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
miro j.
13.3.2016 20:46 | |
+13 -2
Takze Apple ze stoji nad zakonom , hmm , a to akoze ked sudruh serif nosi hviezdu na uniforme tak si mysli ze on je ten zakon ze ? A ze vsetci su POVINNI strpiet co si sudruh serif zmysli. Vivat demokracia v praxi.
Asi sudruh serif zabudol ze WE THE POEPLE OF THE UNITED STATES OF AMERICA , tvori stat a statne institucie maju SLUZIT a nie sa nad nich povysovat s plnou hubou demokracie a slobody len vtedy ked im to vyhovuje , ale tak chapeme , sak staci pozriet na ten vyraz a kazdemu je jasne ze ma IQ podobne tomu sudruha Busha ( to je jedno ktoreho , kludne aj scitane vsetkych dokopy )
Anonymný používateľ
aeon
14.3.2016 00:23
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
pabo
13.3.2016 18:04 | |
+11 -2
Nazvať Tima Cooka rascal (výtrznikom, darebákom), hoci hypoteticky, to chce riadnu dávku napozeraných druhotriednych westernov.
Anonymný používateľ
aeon
14.3.2016 00:24 | |
+2 -10
mudrovať nad tým a nechápať lokálny kontext chce riadnu dávku zaprdenosti a obmedzenosti.
Anonymný používateľ
Draagon
13.3.2016 17:52 | |
+9 -1
Podla mna sa nepovysuje nad statne institucie, ale problem je ten, ze v prvom rade spolocnost nie je majitelom zariadenia, dalsia vec je, ze spolocnost nema pristup k zariadeniu ( nakolko ho nezabezpecila spolocnost, ale uzivatel ), a statne organy ziadaju tu spolocnost o nieco co je pre spolocnost neakceptovatelne a podla vsetkeho momentalne nema ziadnu oporu v zakonoch. ( aj ked uz naznaky na zmeny zakonov su ). No vitajte v "demoakracii" a "krasnej buducnosti".
Anonymný používateľ
syntaxterror
13.3.2016 17:39 | |
+0 -0
Samozrejme by si pri tej príležitosti aj hviezdu pripäl na čelo.
Anonymný používateľ
Sir-Martin
13.3.2016 17:20 | |
+10 -1
Lenze tu nejde o neposkytnutie dat o ktorych apple vie. Tu ide o nutenie sukromnej spolocnosti o zavedenie horsej bezpecnosti ako to je doteraz, pretoze firma apple nevie co na iphone osoby je za obsah. Ako by sa ti pacilo keby ti dakto povedal na sidlisku nieco v zmysle ze "kvoli bezpecnosti musia vsetly auta podliehat okrem originalneho kluca aj mojku klucu na centralne zamykanie kvoli bezpecnosti". Uz vidim ze prvy by si stal na poskytnutie.
Anonymný používateľ
Pleskanec
13.3.2016 16:36 | |
+10 -19
Nechapem ako som moze spolocnost povysovat nad statne institucie. Ak je tam pozdozrenie zo zlocinu a dostanu sudny prikaz tak by mali jednochu spolupracovat a dat im pristup k datam v telefone.