Diskusia: O2 začalo spolupracovať s Ticketportalom. Lístky ponúkne o dva dni skôr ako začne predaj

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
11 príspevkov
Anonymný používateľ
ERROR
20.3.2016 08:25 | |
+2 -0
Server Error in Application. The resource cannot be found.

Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested URL: /search.aspx
Anonymný používateľ
marek1234
19.3.2016 11:59 | |
+12 -3
Veď to sa dalo očakávať od tliachačov! Odkedy priniesli predražený O2 Paušál z apríla 2012, tak sa nič nestalo. Tliachajú a nič podstatné neprinášajú. Sa čudujem, že si ešte niekto od nich aj niečo objedná! Len sa schovávajú za pseudoakcie. K čomu je toto dobré?
Anonymný používateľ
Hmmmm
19.3.2016 22:45 | |
+1 -5
Prave som riesil neobmedzene volania, sms a internet a ten tvoj tliachac mi dal najlepsie podmienky a aj preto po roku apol som zase v O2, ani orange nestihal a telekom ne trapny a posledny vzdy. Okrem ceny ma ako jediny vcene aj volania z a do EU.
Anonymný používateľ
marek1234
20.3.2016 13:07 | |
+2 -1
Hmmmm, zavádzaš, Telekom Happy ma bez poplatku volanie do EU, a ako jediný ma príjem hovorov v EU bez ďalších poplatkov, to, že máš zlé skúsenosti je skôr otázka na teba. Ja roky už len Telekom, odchod z O2 a už nikdy za týchto podmienok.
bompar81
19.3.2016 10:22 | |
+13 -3
Absolútny súhlas súhlasov....... Jajaj a my co ich už poznáme, tak vieme ze od o2 už očakávať nič pozitívne ani nemáme.
Ak keď začínal tento operatorik, tak sme im mnohý mnohý fandili........ale vyprofilovali sa len za tliachačov.
Anonymný používateľ
Dusan82
19.3.2016 07:40 | |
+14 -3
Absolútne nezaujímavá ponuka.
Anonymný používateľ
Hmmmm
19.3.2016 22:48 | |
+2 -5
Kazdy si vie najst svoju ponuku, ja uz roky vyuzival zlavu na tankovanie v Shell a kazde tankovanie platim tak cca o dve eura menej
Anonymný používateľ
Dusan82
20.3.2016 12:57 | |
+3 -1
Hm mm

Ja tankujem na tesco pumpe a mám to za rovnako ak nie ešte lacnejšie ako ty s O2. Plus ešte mám k tomu tesco body.
O kvalite benzínu sa nebudem baviť, pretože to všetko záleží od toho kto pumpu prevádzkuje. Nemal som doteraz žiaden najmenší problém s kvalitou benzínu.
Ak si niekto myslí si že shell pumpy majú extra, špeciál, unotuti, bomba kvalitnejší benzín, tak fajn, nechám ho aj naďalej v tej peknej rozprávke.
Anonymný používateľ
Manobb
18.3.2016 18:39 | |
+15 -3
U modrákov je bežné, že riešia iba nepodstatné veci ..... ale zvýšiť mrňavé a predražené dátové balíčky, či závratnú 13 centovú základnú sadzbu za hlasové služby ... TO NIE !
Anonymný používateľ
Aden
19.3.2016 08:58 | |
+9 -1
absolutny suhlas :)
Anonymný používateľ
Hmmmm
19.3.2016 22:47 | |
+6 -0
Ked chces prevolat par min, chod do stvorky ci ***fonu, ak volas viac tak neriesis , lebo za smesnu dvacku mas neobmedzene vsetko