Diskusia: Ako nainštalovať Windows 10 na starší telefón (podrobný návod)

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
32 príspevkov
Anonymný používateľ
Erik
30.4.2018 16:02 | |
+1 -5
Dobrí deň chcel som sa opýtať že či už niekomu na Lumia 640 prišla oficiálna aktualizácia na Windows 10 mobile mne to píše že treba čakať na operátora a výrobcu.
MartinHodas
21.3.2016 15:07 | |
+3 -1
Dobrý deň, aktualizácia je zatiaľ určená len pre zariadenia z bežnej distribúcie. Ak náhodou máte telefón od operátora, dostupnosť updatu sa môže líšiť. Aplikácia vás na ňu dodatočne upozorní. Informáciu sme pre istotu doplnili aj do článku, vďaka.
Anonymný nick
13.4.2016 20:43 | |
+0 -0
Prečo tam nezaradili aj Lumia 520??? a to som sa celkom tešil...No kašlať na to,ani do PC nedám 10nku...pekne si nechám Vistu s ktorou som spokojný.
Anonymný používateľ
gonpoi
27.3.2016 11:16 | |
+0 -0
Dobrý deň. Nevie mi niekto poradiť, keď sťahujem update advisor, vždy skončí v polovici a napˇiše vyskytol sa problém so spracovaním kód chyby 80073cf9. Skúšal som aj prepnúť oblasť na USA alebo GB ale aj tak pri sťahovaní mi to stále píše.mam microsoft 640. ďakujem
Anonymný používateľ
fredy999
23.3.2016 22:49 | |
+3 -0
Po upgrade Lumie 930 na W10 sa mi zdá, že to je nejaký nedorobok.
Okrem nejakých drobností, zásadná vec je, že nefunguje korektne bluetooth.
Napríklad v aute, po prichádzajúcom hovore zmrzne telefón tak, že pomôže len tvrdý reset.
Príde mi, že MS vyrába veci pre nejakých kutilov, ja na to už nemám nervy, čas ani náladu, stále riešiť nejaké technické problémy...
Anonymný používateľ
Omen
22.3.2016 13:01 | |
+1 -1
Priateľka chce už od minulého leta vymeniť Blackberry za niečo, čo ešte nezomrelo. Vravím jej: "počkaj na jeseň, príde Windows 10 Mobile - vyzerá, že to bude bomba. So svojim Samsung Ativ S (Windows 8.1 Phone) som veľmi spokojný - bol za facku, ale má veľkú kapacitu pamäti, dobre fotí, naviguje, mailuje, SMS-kuje a aj telefonuje. Až na to, že nemá File Manager, vstavaný MS Office je otrasný (horší než programy zo Sinclair Spectrum) o neprítomnosti Outlooku nehovoriac a už môj prvý mobil pred dvadsiatimi rokmi mal lepší telefónny adresár, som s ním spokojný. Každopádne Microsoft sľubuje emuláciu pre aplikácie z Androidu a iPhone a tým môže zvrátiť trh, ako keď voľakedy vyštval z internetu Netscape". Lenže Bill Gates a tých pár Maďarov, čo ešte vedeli programovať, už nepracujú, ale míňajú naškrečkované miliardy :( Takže sa zjavne opakuje história Windows Vista, ktorý sľuboval revolučný databázový file systém a napokon z neho bolo nejväčšie fiasko v histórii oeračných systémov. Lebo indickí gastarbeiteri sú síce hustí, ale programovať nevedia. Len míňať gigabajty operčnej pamäti na nevydarené študentské progrmíky ("appky") ktoré by zvládlo aj PMD-85, ktoré malo slabší procesor, než dnešná myš za 5 Eurí. Každopádne dnes HERE oznámilo koniec pre Windows 10 Mobile a ukončenie podpory pre Windows Phone 8.1. Takže R.I.P. microsoft Mobile - dodnes som každý deň čakal kedy konečne príde vytúžené Update - odo dnes ho už nechcem. A naše nové mobily ? Nuž nejaká lacná Čína s Androidom :) Lebo peniaze radšej miniem na vecui ktoré mi prinášajú radosť. A ak snobsky ohŕňate nosy nad Čínou, tak si uvedomte, že ak by PC neboli začali vyrábať Tchajvanci, tak bývalý šéf IBM aj Bill Gates by boli mali pravdu a na svete bynaozaj bolo 5 počítačov a akždému by stačlo 640kB. Lebo na viac by nikto nebol mal peniaze ...
Anonymný používateľ
beno0001
22.3.2016 08:51 | |
+2 -0
Včera som v pohode aktualizoval 640ku brandovanú od T-com.
Ani upgrade advisor som nemusel hľadať pomocou "alternatívnych linkov",
stiahol som ho priamo zo "stóru".
Anonymný používateľ
svsge
22.3.2016 00:20
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
hehe
21.3.2016 21:19 | |
+2 -2
No jo, vymyslaju novinky ale zakladne veci nespravia.. po donutenej aktualizacii na win 10 som po mozno roku zapol cs 1.6 a zistil, ze win 10 s tym ma problemy.. hura..Ked sa mi to ani nepodarilo opravit po par minutach, rozhodol som sa dokoncit nieco vo Worde, ktory som musel preinstalovat, hura. Nechcel by som to mat na starsom telefone, este aj tam mi updaty bude stahovat
Anonymný používateľ
Lumia
21.3.2016 19:46 | |
+7 -1
Anonnym: Mas uplne pravdu - dal som na 532 wp10 a nenajdes nic, co by dokazalo nahrat hovor + xy iných veci...stale je to slabe a onicom...
Anonymný používateľ
Barackomat
21.3.2016 18:23 | |
+0 -0
Mam este niekde odlozeny stary htc radar s wp 7.8. Na ten sa uz podpora asi nevztahuje, vsak?
Anonymný používateľ
maajo
21.3.2016 18:31 | |
+0 -1
sry, viem ze za opytanie nic nedas, ale porozmyslaj trocha. dostal si update na 8? dostal si update na 8.1? Nie. tak aka je asi sanca, ze zrazu dostanes w10? ;) btw, toto je inak vec htc, nie ms, on ten fon nevyraba
Anonymný používateľ
Barackomat
21.3.2016 18:47 | |
+0 -0
No nedostal som, ked ho nepouzivam. Pisem, ze je odlozeny. Som si nan spomenul, ked som cital tento clanok, v ktorom naznacili, ze ide aj o ine mobily nez lumia.