Diskusia: Rozpútal práve Apple ďalšiu veľkú vojnu?

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
95 príspevkov
Anonymný používateľ
Dany
23.3.2016 20:17 | |
+2 -0
Sony robí takéto malé neosekané verzie už od xperie Z1 mam pocit. jedine čo zmení je o 1GB RAM menej, takže si myslím, ze apple nič prevratné nevymyslel :)
Anonymný používateľ
Ronos
23.3.2016 09:16
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
peter pan
23.3.2016 09:34 | |
+1 -1
a napriek tomu co pises je vacsina ludi nadsena, pretoze tento telefon je upgrade od 5s a vela ludi nechcela ist na 6 alebo vyssie, pretoze im vyhovuje velkost. ostatne ved za chvilu uvidime ci je tento model blbost alebo nie, predaje vsetko prezradia.
Anonymný používateľ
SeppWinkler
23.3.2016 07:45 | |
+4 -0
Ja síce malý telefón nechcem, ale chápem ľudí, ktorí ho chcú a vôbec nechápem výrobcov, najmä Samsung, prečo ich mini verzie tak hrozne osekajú na HW. Ich séria Galaxy Mini je v porovnaní s Galaxy úplnou katastrofou. Potom je jasné, že sa im to zle predáva a potom nesprávne vyvodia záver, že ľudia to nechcú - ale oni v skutočnosti nechcú tak SLABÝ, nie tak malý telefón.
Anonymný používateľ
Bimbo
22.3.2016 17:40 | |
+2 -0
Som zvedavy ci vratia peniaze, lebo som kupil Domino SIM cardu za 10 000 Ft a všetko mi minulo ma azet , https://registracia.azet.sk/ , nezaregistrovalo ma to tak fotokopie poslem k vam zajtra z našej ambasady na azet. https://www.youtube.com/watch?v=mWQf13B8epw&index=5&list=RDfkw6ASOuQVs
Anonymný používateľ
tomas
22.3.2016 17:22 | |
+8 -3
skvely tah..apple po tomto uz uplne ovladne trh
Anonymný nick
22.3.2016 17:02 | |
+2 -3
ziadna cena nizka nebude zabudnite
Anonymný používateľ
Bimbo
22.3.2016 16:24
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
zeli2
22.3.2016 15:27 | |
+6 -0
Moj nazor je ten, ze mensia velkost s velkym vykonom je to spravne co na trhu chyba. Vyrobcovia musia ale riadne rozmyslat. Lebo ak vyrobia mensie vykonne mobily o ktore je velky zaujem, tak na druhu stranu klesne pokles vlajkovych lodi vo vacsich velkostiach. Cize aby aj Apple teraz na seba neusil budu. Vela ludi aj tu, aj na internete pise, ze Iphone 5SE je konecne to co chcu. Ak si kupia tento mobil, kto kupi nove velke vlajkove lode od Applu (6s + 6s Plus, neskor 7 + 7Plus)?
Anonymný používateľ
peter pan
22.3.2016 15:37 | |
+5 -3
zaklad je nerobit stati***u na zaklade "vela ludi aj tu"... to nie je absolutne ziadna reprezentativna vzorka. ja by som na tvojom mieste take veci vobec neriesil. bud si isty tym ze apple (ostatne ako akakolvek ina velka firma) ma komplet jedno oddelenie zamerane iba na prieskum trhu. ty mozno poznas zopar ludi co ma iphone, mozno ich poznas aj 20. oni poznaju kazdeho jedinca na svete co ma iphone (minimalne ak je pripojeny k internetu). urcite si velmi dobre spocitali ci bude o mensie zariadenie zaujem. a rovnako si dobre spocitali ci bude zaujem o vlajkove lode. no a ked neveris im, staci sa pozriet na konkurenciu aj samsung aj sony uz dlhsiu domu k svojej vlajkovej lodi vydavaju aj kompaktne verzie. a nijak to vlajkove lode neohrozuje.
Anonymný používateľ
Bimbo
22.3.2016 16:00 | |
+3 -2
To je jedno v USA a Kanade Windovsi používa na moboloch aj normálne len 2% ľudí ostatni su na apple iphonoch macbookoch....u nás android za 50 kúpiš z druhej ruky z namiesto 500 dollarov. IPhoney vymiena pri pokazení a .ked ukradnu iPhone tu dokážu presne najst a android dovi.
Anonymný používateľ
Levitant
22.3.2016 16:27 | |
+1 -10
Je tu len zopar ludi, postarsia generacia, co sa boja smartphonov alebo co sa boja zvolit model s vacsim displejom, aj ked ako som videl a pochopili, na vacsom displeji vidia vsetko lepsie a nepotrebuju okuliare. Ale tak niektori sa proste neodhodlaju. Male telefoni sme mali v roku 1999 ked prisli na trh Siemens C35, od vtedy sa displej zvacsoval a s tym aj telefoni, hadam ludia z jablka sa nechcu vratit do roku 99 a priniest retro model, mozu skusit :D
Anonymný používateľ
CLX123
22.3.2016 16:39 | |
+9 -0
@Levitant: Preco globalizujes? Aka postarsia generacia? Ja napr. vobec nemam problem s velkym displayom a viem ake vyhody ponuka. Co mi ale vadi je velkost telefonu. Ta je pre mna dolezitejsia ako velkost obrazovky. Ano, presiel som si fazou zmensovania aj opatovneho zvacsovania telefonov (od 1-riadkovych tehal s 1 dnovou vydrzou z roku 1998 po slusne mini telefoniky s tyzdennou vydrzou az po lopaty s 1-2 dnovou vydrzou). Momentalne mam 4.5" L925 a polovicka ma 5" L830 a nech sa akokolvek snazim, tak je to na mna uz vela (proste mi to zavadza). Postupne zistujem, ze 3.8" HTC 7 Trophy bol zo vsetkych telefonov, ktore som vlastnil, rozmerovo idealny a viem, ze v dnesnej dobe by sa do toho tela dal vlozit cca 4.3" display. Proste to nie je o tom, ze ma niekto strach z velkych obrazoviek (nie som na FB, nesledujem Twitter, instagram, ..., na telefone nesledujem videa ani nehram hry).
Anonymný používateľ
Bimbo
22.3.2016 14:59 | |
+5 -2
Ahojte som kanadan ale mama ma naučila rozpravat po slovensky aj tiež, mam 13 rokou a teraz som sama v madarsku a ideme na trip cestu od budapesti cez vieden do prahy a citala som o Apple. Ja nemám telefon inak ho hned prevolat ale ma ho otec a ten je preč. Ako sa dá registrovat na azetku lebo som vyplnila vsetko a hodí ma na začiatok a napíše ,toto je uz obsadene zmením anejde registrovat sa.Sorry...
Anonymný používateľ
Bimbo
22.3.2016 15:33 | |
+5 -0
Ja k zitiu stacit mi macbook a volat si s kamaratmi cez net aj je ľachky a ma hrubkku len 13 mmmm a k tomu 12-inch Retina display , only :) 2304×1440 resolution , 16:10aspect ratio..., https://www.youtube.com/watch?v=NS6fhoLGFz8
Anonymný používateľ
Aleck/Adam
22.3.2016 14:36 | |
+5 -2
Inak super nadpis :-D :-D presne vystihuje diskusiu :-D :-D :-D :-D