Diskusia: Apple vraj novému iPhonu veľmi neverí

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
19 príspevkov
Anonymný používateľ
Manobb
24.3.2016 18:37 | |
+5 -3
Obyčajná PR "udička" v snahe vytvoriť dojem nedostatkového tovaru, t.j. aby sa klienti poponáhľali s predobjednávkami a do obchodov ... BUde ich dosť, netreba mať obavy ..., však biznis je biznis.
Anonymný používateľ
Mitho
24.3.2016 12:30
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
24.3.2016 12:06 | |
+10 -12
No, tak ak sa nezadarí, skončí vo výpredaji ako to C-éčko. Ja ho nekúpim ani v tom výpredaji.
Anonymný používateľ
NONAME9
24.3.2016 11:48 | |
+13 -26
iPhone Shit Edition. Dopadne to ako plastový 5C - prepadák. Navyše to železo je zastaralé na 400€. Nejaké kusy ovce kúpia a Apple zaryžuje na hlúposti oviec za staré železo. Zvyšok pôjde zo skladov rovno na recykláciu.
Anonymný používateľ
Aleck/Adam
24.3.2016 12:15 | |
+12 -6
Ake "zastarale", ked je tam cip z ip6S?!
Anonymný používateľ
lololol
24.3.2016 12:21 | |
+7 -8
Mila redakcia, prosim mazat VSETKY prispevky od trolla NONAME9, Lubomir a vsetky jeho dalsie prispevky. dakujem
Anonymný používateľ
NONAME9
24.3.2016 12:51
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
peter pan
24.3.2016 12:54 | |
+9 -8
z toho si nic nerob, NONAME9 nepochopil a ani nikdy nepochopi ze apple ozaj nie je samsung a google s ich androidom, ktory je tak neoptimalizovany a kazdy mesiac sa zasie*a sam od seba, ze jedina moznost co samsung (a kazdy iny android vyrobca) ma je furt pridavat viac pamate a viac procesorov aby ten system bezal aspon pol roka ako tak rychlo... je pravda ze iphone ma menej ram aj mensi procesor a co? to sa neda porovnavat, aj autobus ma ovela silnejsi motor ako motorka, znamena to ze ten autobus bude rychlejsi nez motorka?
Anonymný používateľ
NONAME9
24.3.2016 13:08 | |
+9 -14
Peter pan ty si nepochopil, že iPhone ponúka zastaralé železo. Ja tu mám aj Android na Lenove A6000 a nezasekne sa. Neinštalujem balastové apky. Tiež si nepochopil, že tiež záleží od nadstavby v Androide nárok na pamäť. Sony a Lenovo a Sony majú nadstavbu Androidu v pohode. Kto chce čistý Android kúpi si Nexus. Keď sa vrátime k Apple - ich update na staré železo je osekaný a sprevádzajú update ios problémy. Nízku výdrž baterky vyriešil Apple smiešnou power bank za 100€. Vyzeralo to hrozne. Keby ľuďom Android nevyhovoval, tak by nemal taký veľký podiel. Ty tiež patríš k ovciam, ktoré blačia z okien. Macbook máš v záložni? 🍌
Anonymný používateľ
Aleck/Adam
24.3.2016 13:18 | |
+8 -4
NONAME9- tak cip Apple A9 je v "ponuke" od 9.septembra 2015. tak ako moze byt stary, ked predtym nebol? A Ako moze byt nieco "stare", ked predtym to neexistovalo? alebo mi ukaz mobil, ktory ma presne tie iste suciastky ako iP6S.
Anonymný používateľ
peter pan
24.3.2016 13:32 | |
+8 -5
ty to asi nepochopis, co furt opakujes o starom zeleze??? ten telefon bezi uplne plynulo, vsetky hry tam bezia plynulo, vsetky aplikacie. tak aj keby tam bolo 5 rocne zelezo tak co to koho trapi ked na tom vsetko bezi... to len android je nenazrany... ved mi povedz co viac a narocnejsie robis s telefonom teraz co si nerobil pred 2 rokmi?? ja ti poviem, nic. tak preco potrebuje teraz android na plynuly chod 6 jadier a 4gb ram, ked pred dvoma rokmi to boli iba 4 jadra 2gb ram??? pritom su tam stale tie iste aplikacie, stale tie iste spomalene nadstavby... cele je to len o nahanani cisel, pretoze keby samsung vydal s8 co bude mat tolko isto jadier a ram ako s7, tak kto si ho kupi? je to len o cislach a marketingu a ovce ako ty tomu naletia. a este ako poslusna ovecka budes pod kazdou diskusiou o iphone pisat ze ma zastarale zelezo... jedina ozajsna ovca si tu ty, ale samozrejme si to nikdy neuvedomis, pretoze take su ovce, nevedome.
Anonymný používateľ
remix
24.3.2016 14:04 | |
+5 -4
PeterPan a co hovoris na 18eurovu 64gb pamat?Preco ten slavny premiovy apple neda svojim zakaznikom viac?Preco si z nich robi srandu?
Anonymný používateľ
Gore
24.3.2016 14:52 | |
+9 -4
A aj napriek to "stare zelezo" nakopava prdel vsetkym "novym zelezam" od Samesungu a podobnych tragedov. Nech ti z toho nepraskne zilka.
Anonymný používateľ
peter pan
24.3.2016 15:01 | |
+5 -3
remix, co si o tom mam mysliet? ze predajna cena cohokolvek je vyssia ako vyrobna cena? ved to je normalne u kazdej znacky. ja by som si 16gb verziu nekupil. a ked budem kupovat iphone, tak priplatim za 64gb verziu. mozno je to vela penazi, ale inu moznost nemam, android nechcem a windows phone tiez nie je uplne idealny. tak radsej zaplatim za iphone a priplatim este aj za viac miesta, ale dostanem za to mobilny operacny system, ktory nema konkurenciu (pre moje potreby). vies, ono je super, ze android ti ponukne sd karty, ale co z toho ked android proste nechcem, pretoze som ho mal skoro 2 roky a povedal som si ze uz nikdy viac. aspon teda kym sa tam nieco ozaj nezmeni.
Anonymný používateľ
remix
24.3.2016 15:21 | |
+4 -2
V poriadku,ved iphone se isto bude fajn telefon (vyhovujuca velkost+idealna vaha,taky vylepseny 5S)).Ale tych 16gb proste nepochopim.Keby som vykonny riaditel apple,tak sa to hanbim vobec odprezentovat.V roku 2016 je to obrovsky fail a nikto ma nepresvedci o opaku.
Anonymný používateľ
peter pan
24.3.2016 15:33 | |
+3 -3
ja som to uz pisal inam. apple, rovnako ako kazda ina velka firma venuje obrovske mnozstvo casu prieskumu trhu, ved na tom je zalozeny uspech akehokolvek podnikania. myslis ze oni sa nepozreli na stati***y a nevideli tam ze velkej vacsine ich zakaznikov uplne staci tych 16 gb? tak tam dali 16gb a moznost priplatit za viac. realne vzdy bude niekto nespokojny, mozno keby dali do zakladnej verzie 32gb, tak im budu ludia nadavat ze na co im je tolko miesta, im by radsej stacilo 16gb a mali by lacnejsi telefon.
Anonymný používateľ
remix
24.3.2016 16:09 | |
+2 -4
Pri cene pamate moze byt ich vyskum irelevantny.Ked uz,mali dat ako zaklad 32gb a potom 64gb (=+100 €).
Anonymný používateľ
1jablko
24.3.2016 11:41 | |
+1 -7
Keby APPLE dal dizajn aj HW s iPhonu 6s do mensieho 4 palcoveho tela, tak moze predaju verit, rovnako aj tu opticku stabilizaciu do mensich iPhonov, nielen do Pluskoveho modelu...plus mal vyrabat 4 palcovy iPhone s horsim HW / minulorocnym / a to mal byt ten lacnejsi phone pre tu chudobnejsiu cast planety...
Anonymný používateľ
bbbu
24.3.2016 12:31 | |
+9 -4
Toto je vec vkusu! Ja som praveze este neni majitel iPhone, ale rozhodol som sa prejsť prednedávnom z Androidu na už niečo solídne čo mi nezamrzne na 3 minúty po zapnutí internetu pre notifikácie a čakanie na browser kým sa spamätá aby som sa mohol preklikať cez 3 linky. A vieš čo? Modely 6 a pod. sa mi nepáčia vôbec zatiaľ čo design SE alebo tých verzií 5 sa mi neskutočne páči, pôsobí to na mňa masívnejšie a tým aj lepšie. Je to vec vkusu. Takźe ja do toho určite pôjdem ak recenzie budú fajn a testy tiež a hlavne ak kvôli kurzu nebude príliš nadhodnotená cenovka v EU. :)
Anonymný používateľ
remix
24.3.2016 10:08 | |
+7 -7
To uz nemate o com pisat?
Anonymný používateľ
peter pan
24.3.2016 10:03 | |
+16 -3
uplne mu neveri, len 15 milionov kusov... na to ze to nie je vlajkova lod, ale se***rny produkt...