Diskusia: Foto a dojmy z iPhonu SE: Starý zvonku, nový zvnútra

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
31 príspevkov
Anonymný používateľ
Alojz
11.1.2019 16:43 | |
+6 -7
Je divné že pri iných výrobcoch je použitie rovnakého tela prístroja kritizované a pre iPhone je to veľká chvála.Mne osobne sa dizajn 5S/SE veľmi páči.Keď to nepokašlu nízkou kapacitou batérie tak to bude môj budúci telefónik.Mam momentálne Samsung S6 a niekedy mi prekáža jeho veľkosť,počas leta to je ešte horšie mať vo vačku takú placku.
Anonymný používateľ
Miki
3.4.2016 12:35 | |
+4 -6
Mne sa tento mobil tiez paci ale na Iphone mi niektore zasadne veci vadia a radsej si pockam ako to bude s S7mini a podla toho sa rozhodnem.
Anonymný používateľ
preco
3.4.2016 13:01 | |
+5 -4
"Je divné že pri iných výrobcoch je použitie rovnakého tela prístroja kritizované a pre iPhone je to veľká chvála" posli aspon jeden link kde sa to kritizuje a daj citat kde sa to chvali, nechce sa mi travit hodiny hladanim a ty uz ajtak presne vies .. dik
Anonymný používateľ
macoxxll
5.4.2016 12:05 | |
+1 -0
jako ja neviem co posudzujes velkost telefonu kazdemu vyhovuje nieco ine ja potrebujem aby bol telefon na telefonovanie poslat spravu a bol tam rychli net a to nepotrebujem mal iphone plus a co sa tyka dizajnu tak je podla mna stale super ...
Anonymný používateľ
CptPower
4.4.2016 17:57 | |
+3 -7
No mam Lenovo Vibe Shot za 400eur teraz sa da kupiť už v pohode za 3 stovky a frčí ako šviajčiarske hodinky.
IOS a apple ani zadarmo. Mal som od nich telefón aj tablet a furt všade kam som šiel to pýtalo prihlásenie heslo a podobne.
Človek si chcel bár čo stiahnuť zase heslo, obmedzená kapacita na pamäť telefónu tiež celé zle. A baterka čo nevydží ani pol dňa na jedno nabitie to už fakt nieje môj sen.
Že má 4 palcový smartfón 1600 mAh dobre chápem. Ale Iphone 6, 6s, 6 plus a 6s plus aby mali baterku 1800 mAh je úplná katastrofa.
Celé zle. Telefón aj operačný systém sú vyladené a fungujú bezchybne pokým si nespustí človek náročnú aplikáciu alebo 3D hru to potom tak seká, že má človek hodiť telefón stenu.
Mám lenovo za 400 ani raz mi nezamrzol, nespadol, funguje úplne perfektne mám 32gb vstavanej pamete a utiahne mi v pohode aj 256 GB kartu.
Pri 8jadre respektíve 2x quadcore a 3GB ram ide maximálne plynule.
Vystriedal som už plno značiek ale Lenovo zatiaľ maximálna spokojnosť.
Iphone je len predražená hračka ktorá funguje len do tej doby než po telefóne chcete aby zvládol viac a tie neskutočné obmedzenia.
A to ani nehovorím o predraženom príslušenstve a dátovom kábli čo sa láme ako špáradlo. Ďakujem nemusím.
Inak pekný deň želám.
To zas bude oviec v obchodoch čo pôjdu kupovať tento predražený krám.
Darmo keď pastier zapíska tak všetci psíčkovia poslušne skáču.
Anonymný používateľ
Cerko
4.4.2016 10:39 | |
+1 -1
Barometer na zistenie počet krokov ??
Anonymný používateľ
andy
4.4.2016 08:53 | |
+0 -0
tak ked vyslapes 8 poschodi v bytovke, podla gps si presiel mozno 5 krokov, s barometrom to uz bude neco ine ne? uz chapes aky to ma suvis ?
Anonymný používateľ
andy
4.4.2016 08:55 | |
+0 -0
sry to malo ist inde ;)
Anonymný používateľ
Cerko
4.4.2016 10:56 | |
+0 -0
Jop dikes..uz viem :) clovek sa aj nieco nauci .. hh
Anonymný používateľ
Ronos
4.4.2016 07:48 | |
+4 -3
:-D tak na g3s sa necudujem... Vyskusaj si najprv nejaky android telefon za 5 stoviek- sa neda porovnavat ios s androidom na telefone za 100 oci... Ja mam htc one m8 a vzivote mi nic neseklo nic nepadlo... A reakcie porovnatelne s ios (odskusane)
Anonymný používateľ
Juraj
4.4.2016 08:42 | |
+5 -1
HTC one M8 je bývala vlajková loď HTC.Tento smartfón sa môže kľudne porovnávať s IPhone,hlavne čo sa týka spracovania a použitých materiálov.Žiaden lacný plast,ako u Samsungu Galaxy S4,S5.Ja som v minulosti plánoval kúpiť si HTC One M9,alebo M9 Plus.👍 Vtedy som mal Samsung Galaxy S4 a viac nechcem takéto lacné plastové smartfóny predávané za cenu prémiových materiálov.Androidy sú tiež dobre,ale modely vlajkových lodí!!!👍 Som majiteľom IPhone 6s 64 GB.Som spokojný.Je to môj prvý iPhone.Všetko ide,ako má.Je veľmi rýchly,keď papierovo sa nevyrovná vlajkových lodiam s androidom.Systém je navrhnutý tak,že všetko ide výborne.Akurát na IPhone mi vadí jedná vec je to komplikovanejšie dostať hudbu do IPhone.Všetko upravovať cez iTunes.Ináč neľutujem,že som prešiel na iPhone
Anonymný používateľ
Anonym
3.4.2016 22:44 | |
+0 -0
Nie že sa výkonom vyrovná k iPhone 6S ale o niečo je aj rýchlejší.
Anonymný používateľ
Lenoch
3.4.2016 20:11 | |
+2 -0
To je iná úroveň na iných www. sránkach. Pdedvčerom som bol na www. a dnes ma privítala správa : Dobrý deň, vítáme Vás na xxxx.xx. Sme radi, že k nám opakovane chodíte. Dakujeme za Vašu návštevu...
Anonymný používateľ
Lenoch
3.4.2016 18:12 | |
+8 -0
IPhone SE je kópia najobľúbenejšieho iPhone5S s črevami 6s. To je celé.
Anonymný používateľ
Lenoch
3.4.2016 18:20 | |
+2 -0
Na iPhony niekedy boli utility na nastavovanie satelitov a ich pozície ,teraz to už ide aj na androidoch napr. DishPointer Maps (iPhone app), DishPointer LOS (iPhone App), DishPointer Compass (iPhone App) , http://www.dishpointer.com/
Wotan2666
11.1.2019 16:42 | |
+8 -0
ano a ludia ako ja su za to vdačny lebo nie každy muž nosi kabelku aby si tam ten telefon s uhlopriečkou velkoplošnej obrazovky pred rokom 1995 strčil pripadne ho natlačil do vrecka ťak že neviete pri pohlade na jeho rozkrok či ma erekciu alebo len telefon
Anonymný používateľ
Androiďák
3.4.2016 16:25 | |
+17 -6
Striekam. Končím s Androidom. Idem na iOS. :)
Anonymný používateľ
Martin
3.4.2016 18:48 | |
+10 -9
Ja som skusil pred rokom android a nikdy viac..vraciam sa naspat k ios, len co posporim daco:) to sekanie, blbnutie aplikacii ako fb messenger atd.Vrchol je, ked mi na tom LG G3 S ostalo z avizovanych 8GB pamate, po nainstalovani par appiek ledva 1 GB.Ano dokupil osm "rychlu" SD kartu akurat, ze po aktualizacii sa tie aplikacie presuvaju naspat do pamati telefonu.Hlupejsi system ako Android som nevidel.Mozno Symbian to bola tiez radost uzivat si to blbnutie.A blaboly o nejakom odladenom cistom androide, lowend androide atd uz nezerem..
Anonymný používateľ
Androiďák
3.4.2016 21:42 | |
+2 -2
Vraj iOS používa celkovú pamäť. Android má oddelené partície pre aplikácie a pre dáta hlavne tak to je na tabletoch, čo je dosť škoda, lebo máte aj cez 50% voľné a aplikácie tam nenainštalujete.
Anonymný používateľ
Lubos
4.4.2016 10:24 | |
+2 -4
Pre MARTIN - Čo si čakal od hovna LG G3 S? Snapdragon 400, 1GB RAM, V Antutu okolo 18000 bodov. Ak by si si kúpil normálny mobil s Androidom, fungoval by svižne, bez sekania. Musím sa smiať keď vidím tie obrázky Iphone SE. Brutalne okraje na každej strane, ako v minulom desaťročí. 4" displej nie je vhodný na nič, lebo je to krpaté ako hodinky. Už keď chceli spraviť malý mobil, mohol mať o centimeter menej. Z3 Compact je väčšia o 3mm a má 4,6". To je ideálny rozmer na kompaktný mobil kde už je niečo vidieť. Na čo je výkonný HW na tak malom displeji. To ako keby som mal doma brutalny stolný herný počítač a pozeral do 14" monitora. Čiže na hry zlé, na net zlé, na všetko. Hlavne že by 3D Mark ukazal vysoke skore.