Diskusia: Prvé recenzie na iPhone SE: Skvelý rozmer a výborná výdrž batérie

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
18 príspevkov
Anonymný používateľ
Anonym
7.6.2018 00:02 | |
+13 -2
Ja si myslím že preto zostal starý dizajn aby cena bola nižšia. A podľa mňa tento dizajn je krajší od iPhone 6.
Anonymný používateľ
dfgdfg
6.6.2018 23:56 | |
+2 -5
Sorry, ale to musí byť zúfalý telefón keď jeho najväčšou prednostou su "skvelé rozmery" :D.
Anonymný nick
1.1.2017 08:31 | |
+0 -0
Displej iPhonu SE pod mikroskopom: http://www.youtube.com/watch?v=UWEy4Vklros
Anonymný používateľ
Mithrandire
6.4.2016 09:55
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Filip
5.4.2016 17:31 | |
+7 -1
Ked vznikol prvy iPhone, resp. jeho funkcny prototyp, mal vacsi displej ako povodne. Ked ho Steve Jobs chytil prvy krat a zamyslene sa s nim pohraval, tak po chvilke ho slahol cez celu miestnost, kde sedel komplet team o stenu. Ive Jonathan sa ho po chvilke opytal preco to urobil. Jobs odpovedal, ze nedosiahne palcom do laveho-horneho rohu. Toto su tie malickosti, ktore robia Apple tym ci je. Detaily. Ked chytim Samsung S7, musim proste zonglovat dvoma rukami. Mne osobne to vadi. Mozno preto, lebo som este vykopavka z cias Nokie s monochromatickym displejom. Takze len taka story, preco si drzia velkosti displeju taku, aka je. Dokonca sam Apple priznal ze 6S bol nebol najstastnejsi napad. Ale to zrejme kvoli displeju nebolo :)
Anonymný používateľ
E.T.
4.4.2016 20:37 | |
+3 -7
ha dobre to majú v tom applu vymyslené, vývoj tohto smartfonu ich stál 0$, tak , prečo mu nedali k tomu primeranú cenovku ? asi tak 200$ lebo to je hodnota tohto smartphonu. A že apple údáva smer. No takýmto tempom skončíme späť u nokie 3310 :)
Anonymný používateľ
jk001
4.4.2016 19:25 | |
+3 -1
14 hodín je pri nonstop prehrávaní videa a zapnutom wifi len pre doplnenie
porovnávaš neporovnateľné keď na svojom mobile vypnem všetky dáta a služby napr gps nfc online notifikácie a iné nastavím 2G v len volám vtedy porovnaj
Anonymný používateľ
preco
4.4.2016 19:04 | |
+1 -14
ako nech sa redaktor nehneva, napisat ze vyborna vydrz je 14 hodin? co je potom 30dni vydrze pri obycajnom telefone? (ano pan redaktor, aj taketo mobily existuju v dnesnej dobe) to nie je vyborna, to je jednoducho otrasna vydrz ..
Anonymný používateľ
dviki
4.4.2016 13:08 | |
+2 -3
knedla čo napísať fakt to nechápeš si naštuduj fakty ved internet máš písal by som aj viac ale ľudom ako ty je zbytočné niečo vysvetľovať.
Anonymný používateľ
Knedla
4.4.2016 12:46 | |
+6 -22
Je fajn, ze robite promo firme, ktora otvorene podporuje terorizmus tym, ze odmieta spolupracovat s uradmi...
Anonymný používateľ
5eter
4.4.2016 17:20 | |
+5 -4
Aha, cize keby teraz k tebe domov prisiel Kalinak a povedal: "Vyzlec sa do naha a tancuj kankan!", tak by si to hned urobila, hej? Len kvoli tomu, ze to povedal nejaky "urad".