Diskusia: Koľko minuli operátori na reklamu počas minulého roka?

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
17 príspevkov
Anonymný používateľ
hipi
8.4.2016 18:54 | |
+12 -2
a predstavte si, ze este maju aj niekolko mil. zisk - to sa ani neda komentovat, pazravci!
Anonymný používateľ
dslskdsl
8.4.2016 14:05 | |
+3 -13
pri 4ke treba pripocitat lpar milionov ktore dostavaju od statu nepriamo cez postu ako hodnotu predajneho priestoru aj reklamy na postach.
Anonymný používateľ
lololol
8.4.2016 15:00 | |
+6 -7
jj, cista zlodejina a najvacsia mobilna fraska na Slovensku. Financujeme to vsetci aj ked si to neprajeme. Ak by na SR vladla spravodlivost a ferovy obchod, uz davno by mali zrusenu licenciu a zodpovedni by sedeli v base.
Anonymný používateľ
Renee
8.4.2016 12:59 | |
+26 -1
Radsej namiesto tych penazi vyhodenych na raklamu by mohli dat nizsie hovory a cenu internetu. To by bolo pre zakaznika ovela motivujucejsie ako tie blbe reklamy dookola, ktore napokon aj tak zaplatia ludia na hovoroch ci pausaloch.
Anonymný používateľ
preco
8.4.2016 13:31 | |
+6 -18
si naozaj myslis ze mas dostatok informacii aby si zhodnotil ze je pre firmu prinosnejsie nerobit ziadnu reklamu a znizit cenu hovorov a internetu? (je mi jasne ze nemas, len ma fascinuje ako niektori ludia rozmyslaju ...)
HCMIKI
8.4.2016 13:55 | |
+27 -2
preco: Vazne si myslis, ze tolko opakujuces sa reklamy od operatorov je ozaj nutne ? Kludne by stacilo tak 10-15% toho, co bezi dnes. Mna osobne tie reklamy skor vytacaju ako navnadia ku kupe akehokopvek produktu a zrejme nie som jediny. Narovinu, teba bavi sledovat denne 10x tu istu reklamu niekolko mesiacov za sebou ? Na mna to ma prave naopak oacny ucinok a ja osobne sa nerozhodujem na zaklade reklamy, ale pozrem web, porovnam sluzby a ceny a az potom to zacinam vobec riesit. Dovolim si tvrdit, ze uz aj ked tu reklamu vidim 1452 krat mam ju podvedome tak potlacenu, ze ani po 1452 krat netusim, o co v nej vobec ide :) Jednoducho ju filtrujem. Su to z velkej casti len vyhodene peniaze. Ludia vedia o operatoroch a aj tak si novy pausal ci sluzbu aktivuju az ked ju ozaj potrebuju a vtedy sa idu bud osobne porozpravat k OP, alebo si to jednoducho porovnaju na webe. Veri snad este niekto reklamam ? Radsej nech za usetrene peniaze vylepsuju signal. To je daleko vacsie plus pre zakaznika ako stupidna reklama co sa denne opakuje tak dlho, az s toho prichadza ludom zle a sposobuje skor averziu ako naklonnost.
Anonymný nick
8.4.2016 15:00
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
1jablko
8.4.2016 12:33 | |
+7 -4
Chcel by som vidiet analyzu kolko novych zakaznikov a kolko € zisklali tou reklamou. Porosim prepocet na 1 noveho zakaznika a na zakaznika, ktoremu sa zvysila mesacna platba...tie naklady na 1 noveho zakaznika pojdu do 10 000 € a na zakaznika s vyssou mesacnou platbou to bude tiez pekna suma...mobilny trh na Slovensku uz nema stupajucu tendenciu a a navyse maju mensi zisk na \1 zakaznika...tak potom nechapem zmysel tak vysokej ceny za reklamu...radsej mozu zlacniet zakaznikom mesacne pausali...na 1 zakaznika to da aj 1 € mesacne
Anonymný používateľ
mmichalll
8.4.2016 12:22 | |
+28 -1
Všetko reklamy operátorov sú neskutočne otravné a lezú mi na nervy už keď ich vidím na webe alebo počujem v rádiu. Chvala bohu že nekukám telku to musí byť hrôza..
murko444
8.4.2016 12:38 | |
+10 -1
Ja TV pozeram ale nastatsie hlavne programi maju kompletny archiv a tak reklamy pretacam :) Podstate aj 60min spravy pozriem priemerne za 10min :)
Anonymný používateľ
XXrs
8.4.2016 11:50 | |
+5 -0
čítajú to vôbec po sebe ľudia čo píšu članky ? Čo je toto za vetu :
Pri 4ke je hodnota investícií výrazne nižšia, keďže na trh vstúpila na trh a spustila reklamnú kampaň až v 4. kvartáli minulého roka.
murko444
8.4.2016 12:41 | |
+5 -0
Slovosled ala Mongol ( kedze na trh vstupila na trh a spustila ) :D
Anonymný používateľ
bulhar
8.4.2016 11:03 | |
+1 -1
O2 obsadilo tretie miesto, snáď
FilipMaxa
8.4.2016 11:38 | |
+5 -1
Dobrý deň,

celkovo je O2 na štvrtom mieste. My v našom článku uvádzame iba údaje za mobilných operátorov.

Vďaka za pochopenie
Maxa
seedout
8.4.2016 10:55 | |
+25 -2
menej reklam a viac LTE a objedmy dat
Anonymný používateľ
lololol
8.4.2016 11:48 | |
+7 -3
Mozes zabudnut. V blizkej dobe sa bude zdrazovat a objemy dat poklesnu. Pripadne sa zrusi spomalenie po precerpani a bude sa automaticky uctovat dalsi balik. Operator podnika, zakaznici maju platit.
Anonymný nick
8.4.2016 17:47
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
hotentoten
8.4.2016 19:29 | |
+2 -1
swan uz teraz nestiha ani to co naslubuju, to by u nich nebolo nic nove :-D
Anonymný nick
8.4.2016 20:01
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.