Diskusia: Mobily u operátorov: Klasická Nokia dvojkou, Windows Mobile si ani neškrtol

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
29 príspevkov
Anonymný používateľ
Marlboroman
14.4.2016 13:08 | |
+0 -0
Zdravím Vás. Nemám príspevok do diskusie, ale len jednu otázočku: má niekto z Vás skúsenosti s Orange-om a S7 EDGE? Konkrétne mám na mysli, či operátor pridal nejaké svoje aplikácie do dotovaného telefónu, alebo ho poskytuje tak ako výrobcom dodávané smartfóny do bežných predajní ako NAY a pod.? Ďakujem za odpoveď.
Anonymný používateľ
Atari13b
12.4.2016 06:15 | |
+4 -0
Mám windows phone už niekoľko rokov v Lumii 640. Napred som mal WP8, potom WP8.1 a teraz WP10 ... Systém ide hladko a bez žiadnych porúch. Bol som dokonca prekvapený, že sa dokázal okamžite spárovať s handsfree v autorádiu a dokážem ovládať mobil cez autorádio bez toho aby som mobil vytiahol z vrecka. Už by som WP za iný systém nevymenil.
Anonymný používateľ
patio
11.4.2016 11:25 | |
+2 -0
Lenze ide o to ze ich odhovaraju a rozpravaju nezmysly. Svokorovi som kupil surface s rt lebobpovrdal ze chce len video, browsovanie a office. Je a nim nadmieru spokojny ked si prisiel kupit windows phone na sk vynadali mu ze je magor ze mu na tom nic nebude fungovat.to nie je marketing ale zavadzanie.ja mam roky uz len wp wm ci ako sa to vola a nechcem prejst na noc ine lebo mi to vyhovuje najviac. Ked si niekto kupi android jeho vec.ale kupit si mobil cinskej znacky alebobkorejskej to nechapem.ja by som ich nepodporoval.
Anonymný používateľ
Jano
10.4.2016 22:38 | |
+6 -0
Zasadne od operatora mobil neberiem.
Anonymný používateľ
TTToooMMM
9.4.2016 21:09 | |
+5 -29
Asi tak.. a tym par uboziakom, co maju tieto MUMIE by popritom stacil obycajny tlacitkovy telefon ... ale to im tu nevysvetlis.. bo Lumia je kazdodenna modla. Vsak je jasne, ze vydrzi a neseka, ked tam nic poriadne nie je.. :P

OK.. a teraz vazne... vsetko pada na aplikaciach (a ano, je ich tam malo pre potencionalnych kupujucich - to mate ako s Linuxom - aj ten niekomu staci, ale ta vacsina tam nenajde co hlada). Pretoze ak uz by tu bolo tolko spokojnych zakaznikov s LUMIA, tak ten zaujem je niekde uplne inde..
Anonymný používateľ
dolco
10.4.2016 02:48 | |
+20 -6
Tolko hluposti v jednom prispevku...
Anonymný používateľ
dolco
9.4.2016 20:24 | |
+0 -0
Samozrejme by sa mal oznacovat ako W10M ale rozhodne to maju zle napisane pretoze sa este predavaju ja mobily s WP8.1. Mozno este viac ako tie s W10M.
Anonymný používateľ
cynik
9.4.2016 21:07 | |
+1 -1
Pokial viem, vsetky mobily s WP8.1 v predaji uz dostali oficialny update na WM10
Anonymný používateľ
dolco
10.4.2016 02:46 | |
+3 -0
To sice ano ale v obchode ich stale kupis s WP8.1. Nikto nerozbaluje balicky a neupdatuje ich.
Anonymný používateľ
Awenn
9.4.2016 18:14 | |
+12 -5
Mam podobnu skúsenosť z O2, i keď už z dávnejšej doby, kedy som si chcel kúpiť lumiu 820. Pan v predajni mi tvrdil, že mobil nepodporuje slovenčinu (co je samozrejme hlúposť) a že celkovo sú tieto mobily malo predávané... Tiež som si tam mobil nakoniec nekúpil a šiel som ho kúpiť inam. Teraz mám lumiu 820 už vyše 3 rokov a nikdy som s nim nemal žiaden problém, doteraz funguje akoby som ho kúpil len pred nedávnom :)
Anonymný používateľ
dolco
9.4.2016 20:25 | |
+1 -2
Blby system komentarov, ak nieste prihlaseny tak vas to hodi na zaciatok ani tamkde ste chceli.
Anonymný používateľ
liska
9.4.2016 14:55 | |
+5 -4
Nie nahodou Windows Phone? WM som mal na Omnii z roku 2008.
Anonymný používateľ
Aleck/Adam
9.4.2016 15:02 | |
+8 -0
Windows Phone sa to vola pri 7 a 8.1. Pri 10 je to zase "windows 10 mobile." Je to zvlastne, ale MS obcas robi "zvlastne veci". :-D :-D
Anonymný nick
9.4.2016 19:51
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Aleck/Adam
9.4.2016 14:28 | |
+7 -1
Preco je v nadpise ze klasicka nokia je dvojka u operatorov, ked v clanku je ze dvojka je len u jedneho operatora???? plsssss vysvetlit.
Anonymný používateľ
Super
9.4.2016 19:52 | |
+2 -0
Aleck ty im riadne dávaš, super.
Anonymný používateľ
matej
9.4.2016 13:51 | |
+31 -3
uz takmer nikto normlany nekupuje telefon u operatorov . Cena s pausalom casto vacsia ako v e-shope bez akejkolvek viazanosti.
A v Telekome ak si niekto vyberie pausal s mobilom tak nie len ze plati mesacne splatky a akontaciu, ale este sa aj zvysuje mesacna platba za pausal. telefon 3x preplati. Ale asi je na svk este dost oviec.
suto123
9.4.2016 17:53 | |
+11 -1
Súhlasím,nikto normálny. Kolegyni prišla SMS od Telekomu, aby si prišla po Z5 compact za 11 € mesačne. Na otázku, či to je ochotná platiť, povedala áno... Tak som jej to vyhodil z hlavy, cez 300 € môže aj inak minúť...