Diskusia: Test Samsung Galaxy S7: Kladivo na jabĺčkarov

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
98 príspevkov
Anonymný používateľ
boshua
24.11.2018 15:10 | |
+23 -20
v celosvetovom meradle predaj samsungu klesa, skusme sa zamysliet preco taka reklama na s7? nieje vobec tajomstvo, kolko slovenskí mobilní operatori dostavaju od spolocnosti samsung za predaj jeho produktov..)))a maloktorí predajcovia pouzivaju samsung)))
Anonymný používateľ
kapa
24.11.2018 15:10 | |
+8 -6
tak tak....
Anonymný nick
24.11.2018 15:09 | |
+20 -27
Samsung nikdy nebol lepší, než čokoľvek iné... nemá kvalitou ani na mobil pre seniorov.
murko444
14.4.2016 08:31
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
murko444
24.11.2018 15:09 | |
+19 -17
a uz si drzal niekedy v ruke zapnuty samsung ? Obrazovkou a fotakom prevysuje konkurenciu.
HCMIKI
24.11.2018 15:10 | |
+3 -0
Napis nam teda co je to cokolvek ine a este lepsie ? Vela ludi to bude isto zaujimat.
Anonymný používateľ
cynik
24.11.2018 15:10 | |
+7 -3
A o tom to je. Obrazovka a fotak zdaleka nie su najdolezitejsie veci pre pouzivanie telefonu.

Pre Google je zakaznik...produkt. Komu nasypeme reklamu a ktoreho (meta)data pre davkovanie reklamy pouzijeme.

Pre Apple je zakaznik...zakaznik.

Staci si porovnat softwarove chyby.

Google sa vyhovara na vyrobcov, ze nedavaju opravy systemu (ak vobec nejake spravene su)

Apple (aj Microsoft) dodavaju opravy systemu priamo bez byrokracie vyrobca, operator a pod.
Anonymný používateľ
peter pan
24.11.2018 15:10 | |
+7 -1
kazdy ma na telefon ine poziadavky, niekto sa bude vytesovat zo super obrazovky alebo fotoaparatu. pritom mu vobec nevadi, ze musi furt nieco riesit so systemom, cistit si ho, obcasne nejake tie factory resety. ze ked si kupi novy telefon, tak stravi cely den zalohovanim a obnovovanim kadecoho aby mal vsetko v nomo telefone. nevadi mu ze po roku bude ten telefon bezat 3x pomalsie nez pri kupe, pokial nespravi komplet reset zase a nebude zase vsetko obnovovat. samozrejme to plati aj naopak, niekto bude spokojny s telefonom kde spravi len to co mu dovoli vyrobca, nenainstaluje si tam vlastnu klavesnicu alebo novy launcher. kazdy ma svoje potreby, preto je velmi hlupe vyhlasovat ze jeden telefon je lepsi ako druhy. subjektivne ano, objektivne asi nie.
Anonymný nick
24.11.2018 15:09 | |
+15 -27
presiel som z Iphone 6ky na Samsung Galaxy S6 Iphone mal bugy ako napr to ze mi sam od seba zvysoval hlasitost, pripadne mi lagovali hry ako Heartstone alebo som isiel odomknut display a ukazalo mi namiesto toho dolnu listu
zatial mozem povedat ze ani jeden bug/lag na S6ke

proste nelutujem prechod na Samsung aj ked S6ku nie S7 no buduci rok mozno zvazim S8ku...kazdopadne Iphone nieje tak dobry a bezchybny ako si mnohi myslia
markos9
14.4.2016 09:56 | |
+20 -9
take nieco som este nepocul a netvrdim ze neverim :) mozno si mal iPhone z aliexpresu :) samozrejme ze iPhone ani nic ine na svete nie je dokonale ale ak si mal problem z hrou tak to bola chyba aplikacie teda hry a nie iPhone, ano obcas sa iOS zblbne po dakej velkej aktualizacii a dake funkcie nemusia ist korektne ale apple vzdy do tyzdna urobi opravny update a vsetko je v pohode, clovek sa moze spolahnut ze vsetky bugy ak dake vybehnu odstrania a ze sa postaraju
Anonymný nick
14.4.2016 10:00 | |
+9 -13
ahoj, Iphone 6ku som si kupil na Slovensku konkretne z Nay elektrodomu :D cize ziaden Aliexpress atd (neuznavam tieto spolocnosti)

netvrdim ze som nebol spokojny s Iphonom..bol to kvalitny mobil ale nevedeli tuto chybu odstranit ani po aktualizacii a vkuse restartovat Iphone kvoli tomu ze mi takto bugoval sa mi nechcelo
Anonymný nick
14.4.2016 10:02 | |
+5 -12
aj ked je pravda ze som ten Iphone kvoli tymto bugom musel denne aj 3x restartovat..a to som skusal aj factory reset..proste musim si zaklopat ze zatial Samsung S6ka funguje spolahlivo :)
markos9
14.4.2016 10:07 | |
+11 -2
tak obcas sa najde blbý kus, poznam bmw5 co stalo v servise viac ako doma a nikto nemoze povedat ze bmw su zle auta :) na to mame zaruku ak sa nieco pokazi tak to treba vymenit, mne sa stalo na samsungu ze ma nepoculi na druhej strane tak dali novy kus a vsetko v pohode, mal som vela samsungov ala ja mobil dost vytazujem a restarty a prehrievanie alebo nahle vybitie baterie pri zatazi alebo odpalenie pamatovej karty to boli veci co ma totalne dorazili, aj na fony ked testovali s7 edge pisala Lenka sa mi zda ze sa jej mobil samovolne kazdy den restartol aj zamrzol , tak co povedat.. odkedy mam iPhone 6 plus tak som kludny a nic nemusim riesit, uvidim casom, ale ako si uz neviem predstavit iny tablet ako iPad tak asi ani mobil uz nebudem menit, ale nikdy nehovor nikdy :)
Anonymný nick
14.4.2016 10:24 | |
+8 -10
ano, ciastocne suhlasim s tvojim nazorom...ale rovnako chcem na to poukazat na to, ze ako uzivatel oboch zariadeni a operacnych systemov , viem potvrdit ze ani jedna ani druha znacka nieje bezchybna ...skor by som povedal ze Samsung aj Iphone su rovnocenne znacky ako aj ich zariadenia a je zbytocne riesit ktory je lepsi
Anonymný používateľ
Mario
24.11.2018 15:03 | |
+19 -10
nemozem z toho co tu zaznieva :) Kladivo na jablckarov ?? a kolko pol roka a potom snad aj pride nejaka aktualizacia .. hardver ma bez pochyb krasni ale to nie je vsetko, ako poznam samsung tak sa bude starat o ten vas krasni a dokonali hardver max 1r potom sa budete triast aby vam dosiel novi ANDROID :-) cisla su jedna vec a realita druha .. vyskusal som od LG g3, one plus 2 ba dokonca som mal aj LUMIU 950XL o samsungu a jeho touchwize skoda reci :-D hruza des. ale obycajny IPHONE 6s plus nema nic ten sisteeeem je dolezity !!!! a ten ma apple na 1. kolegina ma samsung galaxi s6 edge+ netreba hadat k comu muselo dojst po par mesiacoch pouzivania ..
Anonymný používateľ
Miki
14.4.2016 16:16
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
fetak
15.4.2016 07:55
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
ferko
17.4.2016 09:10 | |
+4 -0
Miki takže podľa teba si človek kúpi mobil za 700e a má sa o neho starať ako o PC? to je pekná kravina. ked si na androide nedas pozor na to čo inštaluješ tak za 2mesiace je cely systém v Péčku. Nie ďakuejem
Anonymný používateľ
Miki
24.11.2018 15:03 | |
+10 -9
Mam stale S4 a slape ako hodinky. O telefon sa treba starat rovnako ako o pocitac. Nechapem preco by mal niekto stale cakat na novy Android ked su stale aktualizovane aj starsie verzie. To je aka logika? Staci ist na oficialne stranky Samsungu a tam sa da stiahnut verzia podla chuti. Nevyhovuje nova verzia? Dam si povodnu. Na Iphone to nejde. Pokial sa samozrejme nikomu nechce tymto zaoberat nech si kupi Iphone, ktory je sice drahy ale clovek nemusi pri nom rozmyslat. Ale nadavat na system je teda ubohe. Ako aj tvoja gramatika!
Anonymný používateľ
freakyfriday
24.11.2018 15:03 | |
+2 -1
Miki tebe je zle? :D O telefón aspon o iphone sa starať nemusíš lebo stále ide momentálne 4 týždne bez vypnutia :D kup si už poriadne tabletky a prestan tliachať do vetra
Anonymný používateľ
peter pan
24.11.2018 15:03 | |
+23 -5
to je prave to kde sa mylis. o telefon sa netreba starat tak ako o pocitac. iba o android sa treba tak starat.
Anonymný používateľ
kjkszpj
24.11.2018 15:03 | |
+11 -3
peter pan: To vieš ako, niekto si hold kúpi telefón na používanie a niekto na to, aby sa oň staral :D
Anonymný používateľ
PravdaBoli
24.11.2018 15:03 | |
+15 -21
Vaetci co prejdu z i phonov na samsung to pochopia, ti co presli uz pochopili... Moja priatelka mala vsetky i phony od pociatku a samsung s6 a to nie s7 si nevie vynachvalit...ako vidim, niektorych sa tato recenzia dotkla, ale pravda sa vzdy tazko cita... I phone nema konkurenta... :)))) zabil chlapec... :)))
Anonymný používateľ
kleno
17.4.2016 09:14
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Maco333
24.11.2018 15:03 | |
+16 -10
Porovnavat display na zaklade hustoty bodov a ciernej a ani zmienka o vernosti farieb tak to sa fakt autor vyzna. K dalsiemu sa nema cenu vyjadrovat.
P.S. iPhone nema realneho konkurenta kedze ziaden iny telefon nema iOS. Vacsina zakaznikov co ma iPhone je spokojna a ma nakupene aplikacie, hudbu, ... a preco by to zahadzovala? Kvoli par papierovym funkciam alebo vlastnostiam ktore bezny clovek nevnima? Asi tazko. Samsung a spol robia len polovicnu robotu kedze OS maju zdarma. Apple a MS su jediny co robia kompletne riesenie.
nezmar007ZA
14.4.2016 18:47 | |
+5 -7
No neviem ako na iPhone, ale na iPade bol posledny dobry iOS 6-6.3. Potom to uz islo dole vodou, stale nejake opravy bugov, spomalovanie zariadenia s kazdym novym upradeom systemu, nemoznost downgradu... Bracho, iOS uz zdaleka nie je, co byval. bolo by dobre uz skoncit s tou osuchanou frazou o odladenosti iOS. Androidy maju skor problemy z roznymy hlupymi nadstavbami. Podla mojho nazoru ma najvydarenejsiu Huawai.
Anonymný používateľ
Jano
24.11.2018 15:03 | |
+4 -8
Cierna je zaklad ako aj pozorovacie uhly tak ako u teliek a tu ma amoled na jednicku.inak ak si nepostrehol tak aple tiez pokukuje po amolede cim to asi bude?zmier sa s tym ze s7 je lepsi ako 6s to je jednoducho fakt
Anonymný používateľ
pedro
24.11.2018 15:03 | |
+7 -12
k tomu displaju ... ano aj hustota bodov a uroven ciernej (min. jas) su podstatne parametre pri porovnavani. A mozes porovnat aj kontrast, gammu, teplotu farieb, deltu E ... vo vsetkych parametroch je S7 oproti IP6 aspon o nieco lepsia, jedine max jas maju IP aj S6 vyssi. K tomu prechodu, poznam dost ludi co presli od Apple k Samsungu (niektori zase naopak), takze konkurencia rozhodne funguje a je urcite vyhoda, ak si clovek moze vybrat, co mu momentalne viac vyhovuje.
Anonymný používateľ
Knhyxsdfhkugvfrgghjb
24.11.2018 15:03 | |
+11 -18
Apple nedovoli na iphonoch robit takmer nic. Ak by povolil len desatinu toho co android tak by sa iphone zalagoval velmi rychlo... iovce neznesu ze je tu samsung ktory je najlepsim mobilom roku bez ohladu co si oni nahovaraju uz niekolko rokov. Apple konci lebo uz im zostali len najhlupejsi z hlupich medzi zakaznikmi...
FreeBird11
7.3.2018 17:00 | |
+6 -2
Apple konci? :D Zobud sa. BTW, robit aplikacie na android je rovnaky 'pain in the ass' ako samotny android pouzivat.
pcipov
7.3.2018 17:00 | |
+6 -4
Prečo teda nedokáže nahrať video bez sekania obrazu? Mám úplne nový Galaxy S7, už dva dni na ňom nahrávam video a každé jedno má problém s vypadávaním snímkov.
Anonymný používateľ
konar
7.3.2018 17:00 | |
+11 -6
preto tak lagdroid vypada a funguje, či skôr nefunguje...
Anonymný používateľ
marek
7.3.2018 17:00 | |
+10 -2
Myslis ze bezny clovek co si napr. kupi telku si tam nahra iny soft len aby mal vymozenosti? Rataj tak do 5 percent. Niektori maju deti a nemaju cas na nezmysli. Len to pouzivaju.
Anonymný používateľ
kapa
24.11.2018 15:03 | |
+11 -15
android nikdy nebude lepší ako W10M alebo IOS, ak tamtung da ios do zeleza stale musia zlepsit kvalitu MT, nestači spojit 8jadro a 8GB a zletovat drotiky, potom im praskaju skla a hlinik okolo a maju najviac reklamacii. je pravda vykon tam je ale naco mi bude ked MT je v oprave. uz je tamtung horsi ako LG
Anonymný nick
24.11.2018 15:03 | |
+15 -10
Samsung super fotak odolnost a amoled display aple ma co dohanat.
murko444
14.4.2016 09:56 | |
+4 -5
uz som to komentoval na obrazovku nedam dopustit a fotak mal som a videl som aj ine ale v tom proste samsung vedie mozno ma nejake muchy nepopieram ved nic nieje dokonale.
markos9
24.11.2018 15:03 | |
+12 -10
zlty amoled display? :) v com ho apple ma dohanat? :) ale uznam, napriklad s7 edge som mal v rukach a to uz je prvy pozeratelny display co vyzera naozaj pekne ale starsie amoledy boli nie biele ale zlte, fakt hnus, kto to nepozna nech si da vedla seba amoled a iny typ obrazovky a tak hned zisti rozdiel
Anonymný nick
24.11.2018 15:03 | |
+9 -8
Zlty amoled? :-) daj este nieco.hmm tak preco chce aple prejst na akoled? Asi preto ze su zlte vsak? Uznaj ze s7 je proste lepsi telefon ako 6s
Anonymný používateľ
Gabriel
7.3.2018 17:08 | |
+10 -22
JABLČKÁROV???? ja tie americké šmejdy volám PUDRENKY, lebo ako pudrenky aj vyzeraju
Anonymný používateľ
SeppWinkler
7.3.2018 17:08 | |
+19 -9
Vidno, že "máš" vkus, skúsenosti a prehľad :-D
HCMIKI
18.11.2018 23:37 | |
+7 -3
Pan je gurman, to sa pozna :)