Diskusia: HTC 10: Už to snáď vyjde (Prvé dojmy)

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
36 príspevkov
Anonymný používateľ
LamboFero
17.5.2016 23:18 | |
+3 -0
nechápem, o za telefóny máte alebo ako ich používate, ale mám HTC M8 vyše tri roky, ide stále ako nový, preto som o M9 ani nepremýšlal a táto 10 taktiež stojí za povážanie. Telefón používam v teréne, nemám naňom žiadny špaciálny kryt a okrem pár škrabancov na spodu krytu nevidím na ňom nič, prečo by som kupoval nejakú plastovú hračku... Ale za cenu 777 na alze sa samozrejme ľahko hľadajú protiargumenty o foťákoch, reprákoch a iné blbiny, keď na tom aj tak všetci používajú maximálne FB messanger a videá na youtube... Potenciál tohot telefónu nevyužije 99% kupcov.
fitipaldi.
2.5.2016 14:04 | |
+1 -1
Čo za blbocom kupuje tieto mobilné telefóny za také prachy ?? :D
Anonymný používateľ
Peter
2.5.2016 12:37
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Tomas
1.5.2016 21:49 | |
+0 -0
Zdar, mam tiez M7, konstrukcia je perfektna + mam na tom cyanogenmod 12.1 a maximalna spokojnost
Anonymný používateľ
kuhgk
30.4.2016 15:35
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
mgrmgr
27.4.2016 11:15 | |
+2 -0
Ja uz som si jeden telefon HTC so superfotakom kupil, konkretne HTC One M7 so super velkymi pexelmi na super fotky pri slabom osvetleni, a vysledok je ze fotky su super fialove.
Tak ostava dufat, ze sa to uz nebude opakovat.
Ale nema infra vysielac, tak to je trochu problem pre vlajkovu lod.
Zda sa ze aj Samsung to uz vypustil. Skoda.
viktor85
24.4.2016 23:39 | |
+0 -0
Keď sa niekde kladie dôraz na foťák v mobile, pravidelne ma zamrzí, že všetci výrobcovia dnes používajú širokouhlú optiku. Ekvivalent ohniskovej vzdialenosti je veľmi malé číslo. V prípade tohoto mobilu 26mm. To je dobré na fotenie interiérov a prípadne nejaké foto-experimenty. Pri ozajstnom fotení sa línie nereálne zbiehajú a dochádza k deformácii objektov na fotkách. Dobrá hodnota pre mňa je aspoň nad 35mm. Pre porovnanie Samsung S6 má 28mm, ale napríklad Sony Z5 len 24mm.
Anonymný nick
26.4.2016 08:33 | |
+0 -0
Na druhej strane, ludia si robia selfies v nejakom prostredi, ktore chcu aby bolo vidno, fotia si jedlo, alebo sami seba v bare... je pravda ze to vobec nie je ohniskova vzdialenost vhodna napr. na portret, ale na druhej strane nemame ruky ako Saxana, podla mna je to optimalne vzhladom na to, na co sa to pouziva.
Anonymný používateľ
Tms123
24.4.2016 23:06 | |
+1 -1
Chyba mu infra, to ma odradilo. Pre mna casto pouzivana vec. Skoda
calypso_x
24.4.2016 09:59 | |
+0 -1
Ani obly ani ostry? No vidim to ze sa to zacalo podobat na One Plus ;) ergonomia? podla mna drsny povrch ako smirgel. Najlepsie riesenie z praktickeho hladiska. A ze "osekany android? Ano bloatware tam stale je stale "nadstavby" a naco ? zrychleny je len preto. HW nepusti. Ak by to bolo ako znovu One Plus bez NICOHO tak by to lietalo fantasticky. Ok nejaky ten fotak lepsi navyse neurazi. :) To nehovorim ze sa nabije za hodinu z 0 na 100 a ked ho nepouzivas vydrzi aj par dni. What the hell ??? To pochybujem o HTC pokuse cislo 10
Wotan2666
24.4.2016 05:05 | |
+0 -5
HTC by bola druha volba po iPhone roky som mal ich telefon HTC Wildfire bol som s nim spokojny, nik na ma ťamťunky nepresvedci
Anonymný používateľ
Ernest
24.4.2016 11:15 | |
+1 -0
A pre mňa po htc prvá iphone:)