Diskusia: O2 mal v prvom štvrťroku zisk 21 miliónov eur, rástol počet klientov

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
32 príspevkov
Anonymný používateľ
Ond.
30.4.2016 12:51 | |
+1 -0
Ja som bol od 1998 v pomaranci, patril som medzi prvych 500 zakaznikov od vzniku, 17 rokov faktury ako hrom, stale tie najvyssie pausaly najprv na jedno cislo, potom druhe, tretie.... (ako rodina dospievala) naposledy neobmedzeny tiger, ci nejake podobne zviera za 40€/ cislo. Pred rokom som si povedal dost, ved som za tie roky zaplatil pomaly nejaky maly jazdeny roadster. Presiel som do O2, dali mi nejake zlavy, bojus za prenos cisla a neviem co, vysledok je ze platim za jedno cislo 10€ a mam v tom neomedzene volania do EU, neobmedzne sms do EU a 500mb internet, mam 4 taketo cisla (deti a manzel.), takze za jedneho tigra za 40€ v pomaranci mam 4 x 10€ neobmedzenych liniek do EU. Siet O2 este nie je tam kde orange, ale za 10 eciek neriesim...
Anonymný používateľ
teky
26.4.2016 22:42 | |
+2 -0
@rastislav.j vobec som neporozumel tvojej odpovedi,ze ako mozes mat fakturu pod 0,10 euro a tolko prevolat,ved to nedava ani logiku,co si odpisal.
@roob o.k ano volakedy som sa s tymto problemom zapodieval aj ja,ze lepsie je mat fakturu,lebo co ked sa nahodou minie kredit,co potom.Ale odkedy sa da samotny kredit dobijat cez net,alebo cez stieracie karty,tak v tom uz problem nevidim a hlavne aj dlzka platnosti kreditu,tak ako je to v 4ke,alebo u Jura.A ano tiez nepatrim k ludom,co sa vela vykecavaju,i ked niekedy sa stane a vtedy sa to najviac ukaze,vo vyslednej sume,kde sa to naozaj oplati.Teraz mam na mysli samozrejme volania,nie vo vlastnej siete,ale myslim vseobecne.
Anonymný nick
27.4.2016 01:08
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
teky
27.4.2016 08:49 | |
+0 -0
Ale ide,pretoze co tu ty pises,nedava absolutne zmysel.
Anonymný nick
27.4.2016 10:01
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
teky
27.4.2016 10:31 | |
+0 -0
A aky je to teda balicek,kde vysledok sa rovna 0,04 € ?
Anonymný nick
27.4.2016 10:44
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Fiskal
26.4.2016 20:36 | |
+15 -0
Odporucam redakcii mobilmanie aby vyziadala od mobilnych operatorov pocet pausalnych zakaznikov s nulovym pausalom, nakolko takych zakaznikov vykazuju stale ako aktivnych aj ked maju nulove faktury dlhodobo. Sam mam viac ako rok v sufliku 2 cisla s o2 fer na fakturu, ktore uz nepouzivam odkedy zdrazili a znizili data na dennom internete. A verte, ze su stale zaradene v aktivnych cislach, lebo pausalny zakaznik je az do zrusenia cisla stale aktivny uzivatel, podmienka pouzitia platenej sluzby za ostatne 3 mesiace, sa na ne na rozdiel od preplateniek nevztahuje. Fakt by to mali vazne prezistit a nasledne by pocty aktivnych zakaznikov u vsetkych klesali. Vopred diky.
Anonymný používateľ
ja577
26.4.2016 20:36 | |
+4 -0
Funfón je podľa mňa najlepšia a najlacnejšia alternatíva o2 fér.. nechápem ako u nich môže ešte niekto s týmto programom ostať.. veď aj tá rýchlosť po spomalení predražených dát je nepoužiteľná
Anonymný používateľ
Brutus
26.4.2016 17:05 | |
+1 -0
Ja dodám info z Chechii :) Pražský městský soud zamítl žalobu Českých Radiokomunikací na O2 o zaplacení 3,1 miliardy korun kvůli stlačování marží u nabídky internetového připojení. Rozhodnutí zatím není pravomocné. O2 to oznámila na svých stránkách. O2 měla na konci loňského roku 795 000 koncových uživatelů služeb xDSL.
Anonymný používateľ
BuonaSera
26.4.2016 18:15 | |
+0 -0
Tak uz to chodi. Kazdy si v tejto zvratenej dove cgce urvat kus z cudzieho ked sa to da. Zalobcovi to vsak nevyslo. A tak je to spravne. Nech si zarobia vlstnymi rukami a nie vlastnou hlavou. Tak sazivia ini "podnikavci".
Anonymný používateľ
Lubo
26.4.2016 14:23 | |
+18 -4
Tých 832-tisíc ludí na predplatenkách na čom fičia? Šak predplatenka O2 s 13 centami je najdrahšia na Slovensku! A volania po 1. min. zadara ma nezaujímajú!
Anonymný nick
26.4.2016 14:42
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Manobb
26.4.2016 17:17 | |
+12 -0
Veru, veru ... a ešte aj tá platnosť kreditu je v porovnaní s TK alebo 4kou katastrofálna !
Anonymný používateľ
BBonaM
26.4.2016 17:37 | |
+4 -10
Tulko moj socky co prevolaju jak ty max 12 centy do mesaca uz presli k swanu. Ostatnych ta tvoja platnost kreditu nezaujima. To by ale expert ruralny ekonom ako ty mohol vediet napr. z priemerneho arpu na predplatenke. Len tolko k tym tvojim vyplodom. Uz sa to fakt neda citat.
Anonymný používateľ
vladys
27.4.2016 08:23 | |
+1 -0
manobb je velký analyzer
Anonymný nick
26.4.2016 13:59 | |
+9 -9
v O2 som už 8 rokov, bez viazanosti, môžem odísť kedy chcem, ale nejdem.
Anonymný používateľ
Juraj
4.11.2018 21:37 | |
+15 -5
O2 v dnešnej dobe je nič...Nemajú čím zaujať...Najlacnejší na trhu,už nie sú..Sieť zďaleka nemajú najlepšiu!!!👎 Áno v minulosti urobili veľkú cenovú revolúciu.Vďaka O2 skončilo zdieranie duopolu Orangeu a T-Mobileu(teraz Telekomu).O2 môže zaujať jedine neviazanosťou svojich programov.
Anonymný používateľ
Holmes S.
4.11.2018 21:37 | |
+4 -9
Juraj Bacak opakujes sa. Kazdy si vybera podla toho co mu najviac vyhovuje. A to vsetko aj bez tvojich hlupych a zbytocnych komentarov. Zostan v Telekome ked ti to vyhovuje a neotravuj komunitu svojimi vyplodmi. P.S.: mam sluzobny Orange a sukromny O2 a neriesim. Manzelka a deti maju O2 a tiez su spokojni. Na zadarmo volania v Orange nemame obet co by platila dvacku mesacne. Nase ucty su podstatne nizsie. Hodne v rodine vyuzivame data. O stvorke preto nemoze byt rec. Pokusnymi kralikmi pre swan odmietame byt. Tteba nam byt datovo mobilni co v swane nie je mozne. V o2 mame najviac pri***ch preto tam konci najviac nasich hovorov. A navyse casto jazdime k svokrovcom a manzelkinym surodencom do ceska kde vyuzivame nase o2 datove baliky. Na doma mame optiku s neobmedzenymi datami.
Anonymný nick
16.3.2019 19:41 | |
+6 -2
Holmes toto my vysvetli: Hodne v rodine vyuzivame data. to mi pride ako zakladny dovod preco nebyt v O2. jedine ze by si mal stastie kde maju akotake pokrytie...pretoze vacsinou je to nepouzitelne, a rychlost po spomaleni je 0. v podstate sa to ani neda nazvat rychlostou.
Anonymný používateľ
ja577
26.4.2016 13:49
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
teky
26.4.2016 12:51 | |
+16 -2
Je predsa absolutne jedno,kto ma kolko aky operator zakaznikov,mna ako koncoveho zakaznika zaujima,kolko ma ten operator zakladnu cenu za hovor a v dnesnej dobe uz aj data.A pokial neriesim nekonecny pausal,tak to stale vychadza,ze o2 je momentalne najdrahsi operator na Slovensku.A je mi absolutne jedno,ako to myslia s pokrytim,pretoze tieto sluby uz slubuju,odkedy je o2 na slovenskom trhu.Vid roaming v Telekome.
Anonymný nick
26.4.2016 14:49
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
teky
26.4.2016 17:32 | |
+4 -1
Lenze podla tej zakladnej ceny sa odvija aj vysledna faktura.
Anonymný používateľ
Kebap do ruky
26.4.2016 18:12 | |
+0 -3
teky snazis sa snazis no nejde ti to. Kazdy mame nejake preferencie. Nie kazdy ale vehementne ako ty a zopar dalsich tu operujucich trollov haji farby vlastneho zamestnavatela teda prepytujem mobilneho opa. Mame trhove prostredie v ktorom ma kazdy moznost vyberu. Tak uz to pochopte holobriadkovia. Svet sa netoci okolo vas. To vas rodicia naucili zle.
Anonymný nick
26.4.2016 20:40
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
26.4.2016 20:49
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Fefe
26.4.2016 21:56 | |
+0 -0
@roob "Nechcem pausal! ...vsade a kludne sa aj zaviazem." ty si vlastne vegetarián, ale klobásku si dáš.
Anonymný používateľ
jannys
26.4.2016 23:57 | |
+1 -0
pre roob: Swan dáva faktúry na 4G / LTE aj bez viazanosti a paušálu!
Anonymný nick
27.4.2016 00:25
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
26.4.2016 12:51 | |
+14 -5
O2 už nie je fér. Odr.bávajú rovnako ako Orange, či Telekom. Dosiahli hranicu milión zákazníkov a začali používať rovnako špinavé praktiky ako ďalší operátori.
Anonymný používateľ
miro j.
26.4.2016 14:10 | |
+6 -3
Chces aj upresnit svoje nicim nepodlozene tvrdenie alebo len ides okolo a bolo ti zle tak reku vygrcas sa a ides dalej ? Ano mam O2 , ano mam Fer , a ano som spokojny , vacsinou. A nie nepracujem v O2.
vilik_xp
26.4.2016 16:21 | |
+11 -2
jedna zo spinavych praktik - od 2014 same sluby,ako sa investuje do sieti,,,kazdy rok su do nej rekordne investicie a kazdy rok sa dosiahne pokrytie napr. 4G x percent... realita je zial uplne ina ,,,ano,,a som zakaznik o2,zatial.