Diskusia: Nový náhľad mobilného Windows: Opravy aj nepríjemné chyby

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
20 príspevkov
Anna.Feketeova
29.4.2016 22:59 | |
+1 -0
Zaujímavé sú tu príspevky. Haterov je tu habadej. O tom niet pochýb. Podľa príspevku pekne vidieť, kto v skutočností má a používa Windows Mobile.
Predvčerom sa mi dostal do rúk jeden kus s desinou. Po jeden a pol dni zbližovania telefón plne aktualizovaný funkčný a nič nepadá. Skusmo som sa neprihlásila pri inicializovaní telefónu microsoft kontom a všetko fičí. Nové appky sa nedajú inštalovať, ale tie ktoré sú nainštalované sa plne aktualizujú, ako aj systém. Taký malý návod pre paranoikov.
Systém je oproti 8.1 kvalitne prepracovaný a verzia 1511, je vysoko požiteľná.
Malá nápoveda nebol to monil od microsoftu
Anonymný nick
28.4.2016 14:13 | |
+0 -0
Volakedy som nainstaloval cez Insider W10M na L1520 a vrchol bol ked mi po pripojeni k pc s W10 vyskocila obrazovka smrti (1x od kedy som to pc pred 4 rokmi zlozil) Musel som sa vratit k WP8.1 a nakoniec aj tak preinstalovat Win v pc Po oficialnom update som uz spokojny az na to ze cez mobilne data sa nic nesynchronizuje automaticky Cez WiFi bez problemu Myslim ze to suvisi s nepodarenou aplikaciou pre spotrebu dat lebo kym som ju nespustil vsetko fungovalo aj cez mobilne data Aj ked sa na to stazuje uz dost ludi stale nic neurobili Inac im drzim palce pretoze Mobilny Windows pouzivam od verzie 5.0 a nerad by som musel k iOS ani k Androidu
Anonymný používateľ
Michal
28.4.2016 11:38 | |
+1 -0
Som vlastnikom lumie 950 a som prihlaseny do insideru .Win 10 mobile je dobry OS . Je sice ste nedoladeny ale to neva. Do windows insider som siel stym ,ze som vedel ,ze je to pre testovanie aktualizacii . Mohli by spristupnit cortanu pre Slovensky jazyk bez zbytocnych okluk.
Anonymný používateľ
whoaa
27.4.2016 23:23 | |
+1 -0
Ak windows mobile skonci, nebude to preto že je to zlý system, ale preto, že MS to cele absolútne nezvlada. A bude ma to mrzieť, lebo ho pouzivam 4 roky a aj 10 ide super.
Anonymný používateľ
5eter
27.4.2016 19:23
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
5eter
27.4.2016 19:25 | |
+1 -0
Mobilmania, prosim vas, uz sa vratte k povodnemu systemu diskusii, lebo tento nepodarok, to je jedna velka katastrofa. Reaguje si to hocikde, kde chce.
Anonymný nick
27.4.2016 19:06
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Boris
27.4.2016 15:35
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
jasak
27.4.2016 14:56 | |
+6 -1
Microsoft urobil chybu len v tom, že sprístupnil každému sa zúčastniť na Insideri. Na jednej strane je to dobrý nástroj na odhaľovaní chýb v rôznorodých zariadeniach, no na druhej strane si to väčšina užívateľov, ktorí súhlasili s podmienkami tohto testovacieho programu i s upozornením na chyby a nestabilitu /v ang.-tak asi preto/ akosi vstrebali ako nepodstatnú vec, na ktorú veľmi rýchlo zabudli a teraz sú akosi rozladení a znechutení, že im ich aparáty nešľapu aj napriek tomu, že si do nich inštalujú nehotové-skušobné verzie, lebo sa nemôžu dočkať hotového praduktu. A tak plačú, zúria a vypisujú žlčové slohy o neschopnosti spoločnosti, o ktorej týmto šíria klamlivú a hlavne negatívnu reklamu. To je chyba Insider programu a celého Microsoftu.
Anonymný používateľ
5eter
27.4.2016 16:04 | |
+2 -5
Bull*** - tie chyby su na produkcnych verziach OS v Lumiach 950, 650 aj 550, takisto na produkcnych verziach OS na starsich Lumiach. Ja moju 930 este hodnu dobu nebudem aktualizovat, kym to proste nevyriesia. Toto vobec nie je o testeroch, ale o tom, ze konecne verzie W10 mobile su jeden velky bug.
Anonymný nick
27.4.2016 19:03 | |
+4 -0
Seter ty fetujes? odkedy su buildy vo fastring konecne? džiiiiiiiiiizs
Anonymný používateľ
5eter
27.4.2016 19:24 | |
+0 -1
Skludni hormon a vyjadruj sa ako dospely. Tieto chyby su zname aj v oficialnej verzii pre starsie telefony (napr. Lumiu 930) a pod. To ma s fast ringom spolocne presne nic.
Anonymný používateľ
konar
27.4.2016 20:20 | |
+2 -0
TO hater speter to pises do kazdeho clanku o W10M a je to total blbost, urcite mas doma 950 , 650, 925, 550, 12500021455622 a ine :))))) a slape ti len jeden fon na lagdroide , asi tamtung ,.....
Anonymný používateľ
5eter
27.4.2016 22:24 | |
+1 -0
Mam Lumiu 930, pred nou Lumiu 720. Ja som naopak velky fanusik WP, ale to, co predvadza MS v poslednej dobe, ma fakt vytaca.
A nehnevaj sa, ak tie chyby vo W10 mobile nevidis, tak si asi slepy.
Anonymný používateľ
5eter
27.4.2016 22:34 | |
+0 -0
A inac, smejem sa z toho, ze hater :D Keby si na tento web chodil tak pred rokom-dvomi, tak by si tu videl moje prispevky ako obhajujem WP do nekonecna. WP8.1 je vyborny operacny system, nemam ziadne vyhrady proti nemu, pouzivam ho uz asi 2 a pol roka. Ale nehnevaj sa na mna, aby na Lumii 930 s oficialnym W10 videokamera nenahravala zvuk, tak to je trosku mimo. Nevravim, ze W10 nebude dobry OS, ale momentalne je to stale nedorobok, co vypustili ako oficialnu verziu.
Anonymný používateľ
5eter
27.4.2016 22:35 | |
+1 -1
Este jedna vec: nikdy som nevlastnil Android a mam proti nemu silne vyhrady, kvoli ktorym by som si telefon s tym OS nikdy nekupil, nehovoriac o tom, ze firmu Samsung povazujem za celkom slusny odpad. Ale ok, ked ty si ma tak hned prorocky odhalil, si king.
LosCanarias
29.4.2016 14:00 | |
+0 -0
5peter trochu nechapem co pises. Bol si fanusikom WPa neviem co, spokojny,ale w10 ti na 930 nejde a si nespokojny. Hmmm, kto ta nuti prechadzat na W10 to za prve. Zostan si pri 8.1 ktora funguje bez chyby a vybavene.
A za druhe co spominas pri W10 na 930 mi pride dost divne. Ja som si na skusku ten W10 instaloval na 920ku co je "nepodporovany" telefon, aj ked netusim preco, ale budiz. Tym padom to bol W10 len v insideri. Na prekvapenie jedinu chybu ktoru som vo fungovani toho W10 na nepodporovanej 920 objavil, bolo nezatvaranie aplikacii po ich zavreti a ostavali bezat na pozadi co pri nepozornosti viedlo k mrznutiu mobilu ked na pozadi bezalo 20 - 30 aplikacii. Nic viac. Ak som to zatvaral rucne vsetko slapalo ako sa partri. Divne nie?Pritom ty tvrdis ze ti haproval cely fon a to vraj s oficialnou ukoncenou verziou.
Anonymný používateľ
hovada
27.4.2016 14:50 | |
+7 -1
Ja neviem co stale pindate. Mam W10 oficial na L930 a vsetko slape uplne v pohode. Aplikacie nechybaju. Vzdy sa ale najdu dudrosi...
Anonymný používateľ
dikembe
27.4.2016 15:13 | |
+3 -3
ako vsetko fajn, co hovoris... ale fakty: uvedenie Lumie 950 a spol- totalny fail. Upgrade starsich zariadeni, napriek prislubom, oficialne zruseny. Ako som pisal, mam Lumiu 925 a nemam alternativu zatial na upgrade. Vyvoj mnohych vybornych aplikacii pozastaveny, zruseny. Ponuka mobilov doslova par typov... treba si priznat, Windows Mobile je zatial slepa vetva, chapem fanusikov, zle sa to pocuva, som jeden z nich. A Continuum - to, co predviedli, vyznnieva skor ako startup par nadsencov- "toto vieme, takto by to mohlo vyzerat, uz len doladit"... a nic viac
Anonymný používateľ
polosatyi
28.4.2016 05:57 | |
+3 -0
Dikembe, prečo bolo uvedenie 950 a spol failom? Upgrade starších zariadeni zrušený... Sledoval si vôbec, prečo ho zrusili? Napoveda: Nekompatibilita a nedostatočný výkon. Verím ze ty si prvý, co by si hodil 10 na nejaký kompletný lowend a potom tu v diskusii saskoval, ze co to ma byt zac, ze to predsa seka a bla bla bla. To, ze je vývoj aplikacii pozastavený? To je chyba vývojárov a nie MS. Co sa týka ponuky telefónov, radšej mat zopár telefónov ako dopadnúť ako samsung rok alebo dva dozadu, kedy mal takú ponuku, ze sa v tom jeden nemal šancu vyznať. Continuum bolo prakticky to, co si povedal, ok, v tom mas pravdu. Lenže MS bol prvý, kto to priviedol do širšieho okolia (afaik už to niekto skúšal tusim). Poprosím ta, ked už si sem šiel písať tvoje silne "fakty", tak by som poprosil aj nejaký ten zdroj, resp. Relevantne info ohľadom toho
Anonymný používateľ
5eter
27.4.2016 14:37 | |
+0 -6
Chyby, chyby, chyby...neuveritelne.